Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Choinka brak dropu

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.06.2017
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia

    Choinka brak dropu

    No sotatnio w evencie zdobylem choinke na ktorej co tydzien mam dostawac prezenty...ok sa tyle ze jak na nie klikne poprostu znkaja bezrolowania i nic w dzienniku mi niepokazuje zebym cos dostal wiec o co chodzi bo juz chyba 3 prezenty i zadnego rola jak dotej pory dzis tak samo co mi radzicie gram na operze jakby co komp mocny wiec raczej nie bug graficzny ale moze cos wiecie

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Prezenty wpadają do gwiazdy, często przy odbiorze gra zalicza "czkawkę". Możesz nie zauważać, bo z reguły są to denne premie lub przygody (łatwo zauważyć w zasadzie tylko doładowania, ew. surowce).

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2015
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Ja dzisiaj miałem podobny problem, mam dwie choinki na prezent i na obu pojawiły się prezenty, gdy kliknąłem to nie pojawiło się pudełko z wylosowaną nagrodą tylko zniknęły mi prezenty z choinek. Być może jakieś prezenty wskoczyły do gwiazdy, ale u mnie nie sposób tego zweryfikować. Prośba do Supportu aby naprawili ten problem aby pojawiało się pudełko i można było obejrzeć jaką nagrodę się wylosowało.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Klikamy na choinkę raz i czekamy... Może pojawić się okno wyburzenia budynku, ignorujemy je i nadal czekamy... jeśli cierpliwości wystarczy pojawi się okienko losowania nagrody i czekamy... Całe czekanie może zająć od jednej do x-minut i w tym czasie nie można nic klikać, ale za to będziemy wiedzieli jakie badziewie nam wypadło tym razem (bo kodeks w gwieździe to raczej każdy zauważy).

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Armageddon88
    Dołączył
    08.10.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Marcin2720 Zobacz posta
    Ja dzisiaj miałem podobny problem, mam dwie choinki na prezent i na obu pojawiły się prezenty, gdy kliknąłem to nie pojawiło się pudełko z wylosowaną nagrodą tylko zniknęły mi prezenty z choinek. Być może jakieś prezenty wskoczyły do gwiazdy, ale u mnie nie sposób tego zweryfikować. Prośba do Supportu aby naprawili ten problem aby pojawiało się pudełko i można było obejrzeć jaką nagrodę się wylosowało.
    już dwukrotnie mialem to samo

    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Klikamy na choinkę raz i czekamy... Może pojawić się okno wyburzenia budynku, ignorujemy je i nadal czekamy... jeśli cierpliwości wystarczy pojawi się okienko losowania nagrody i czekamy... Całe czekanie może zająć od jednej do x-minut i w tym czasie nie można nic klikać, ale za to będziemy wiedzieli jakie badziewie nam wypadło tym razem (bo kodeks w gwieździe to raczej każdy zauważy).
    to że czekanie coś pomaga to fikcyjna sprawa, od kliknięcia na choinkę nie robiłem nic 10 minut rzekomo otrzymanej nagrody jak nie widziałem tak nie widzę, w tym momencie dla mnie to bardziej oznacza że nie dostałem wcale nic, niż że dostałem coś tylko nie wiadomo co zapewne większość ludzi tak myśli

  6. #6
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja nie mam problemu.
    mam 2 choinki, klikam w jedną po kilkunastu sekundach pojawia się okienko z losowaniem.
    trochę trwa losowanie, ale po chwili pokazują się 2 nagrody.
    "Everybody lies"

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2015
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    Dzisiaj znowu kliknąłem na prezenty i nie było pudełka z losowaniem nagrody. Prośba do supportu o naprawę tego problemu. Myślałem że zostały wgrane jakieś poprawki w czasie przerwy technicznej, ale nic się nie zmieniło i nie wyświetlają się nagrody.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Grunt, że je dostajesz. A z reguły są to takie cymesy, że może po prostu BB się wstydzi i nie zawsze chce pokazywać co wypadło

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Choinka nie działa. Miał być hit a jest ?
    Klikam na choinkę i pokazuje mi się okienko wyburzenia. Klikam na choinkę drugi raz i leci nie wiadomo jaki prezent w cyberprzestrzeń. A tak nie miało być.

  10. #10
    Osadnik Awatar Dance69
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Panie i panowie- klikając w choinkę zróbcie to 1 raz i żadnych interakcji więcej. Trzeba chwile poczekać aż pokaże się kuferek, losowanie i prezent leci do gwiazdy, jak nie poczekasz to nie wiesz jaki. Inna sprawa, że prezenty nie są jakieś wielkiej wartości ale zawsze coś- dzisiaj 2000 dopałki marmuru

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.