Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Choinka brak dropu

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kto twierdził że choinka będzie hitem ?
    Od momentu ujawnienia tego co ma dawać można było jej śmiało przypiąć łatkę badziewia.

  2. #12
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Uprzejmie informuję, że prezenty z choniki są dostarczane, jednak nie pojawia się komunikat, że prezent został dodany.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar julia2013
    Dołączył
    19.06.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    brak slow dzis mamy luty a z choinka dalej problem cos wprowadza a nie do konca ogarniete skad mam wiedziec co wpadlo by chociaz jakas wiadomosc byla a tu nic

    penelopa ale np ja chce wiedziec co dostaje i jaka ja mam pewnosc ze cos wpada skoro brak informacji ?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.04.2019 o 14:18 Powód: połączenie postów

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.02.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Penelopa ty choinko

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Szambomir Zobacz posta
    Penelopa ty choinko
    Lżej Ci? Zauważ, że to jest post odnośnie braku dropa z choinki, a nie miejsce dla pokazywania swojej bystrości umysłu.

    Co do choinki, podejrzewam, że nie jest to priorytet i długo jeszcze przyjdzie z tym żyć.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeżeli po kliknięciu na choinkę z prezentem nie pokazuje się okno losowania, wylosowane dropy, a w wiadomościach nie ma śladu o dodaniu "łupów" do gwiazdy bądź magazynu to oznacza tylko jedno: nie dostaliśmy nic! Nawet jeśli dostaliśmy. Więc w sumie mamy prawo domagać się rekompensaty za prezenty widmo.

    Też tak miałam dwa razy. Teraz po kliknięciu czekam cierpliwie i nic nie robię, zwykle okno się pojawia. Nie wiem, czy tak by było gdyby w tym czasie np. wpadła na wyspę horda odkrywców, albo zawaliła się jakaś kopalnia, albo -jak to ostatnio bywa - zmroziło mi ekran. Pewnie bym nie zobaczyła prezentów. Kwestia fuksa zapewne. Dlatego pomyślcie o naprawie zamiast zapewniać graczy, że dostali kota w worku.
    Ostatnio edytowane przez Margherita ; 18.02.2019 o 16:00

  7. #17
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Temat nieaktualny, zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.