Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 103

Wątek: (nieoficjalny) Pierwsze informacje: Event Walentynkowy

  1. #41
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    To wszystko jest takie śmieszne, robią event i to z takimi dziurami że my gracze musimy im wszystko wypisywać.
    A w zamian za tą naszą pomoc dostajemy coś co tak naprawdę sprawia wrażenie że nam to pomoże i ułatwi grę.
    Ja mam tylko nadzieję że BB przestanie z nas graczy robić ...... (niech sobie każdy wstawi słowo jakie mu pasuje) i zacznie nas traktować serio.

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    o to sie nie martw , nie zaczna nas traktowac powaznie ...

  3. #43
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    seeeerio?
    A ton ankiet o losowych atrybutach jednostek nie widzieli? Dla mnie to swego rodzaju odpowiedź na tego typu ankiety właśnie, które dla mnie są zupełnie nieprzydatne ale pomysłodawcom i osobom, które głosowały na tak w tych ankietach pewnie się przyda ta "stacja pogodowa".
    Ja tego nie biorę w ogóle pod uwagę, ani nie zakładam, że ugram cokolwiek w tym evencie W końcu nie trzeba w nich uczestniczyć, a ja akurat nie bardzo będę mogła. Jeśli nazbieram dość waluty na specjalistów to spoko, będą następni do kolekcji. Gdybym jednak nazbierała tych kwiatków więcej, to najpierw sobie poczytam ten wątek a potem się zastanowię jak je spożytkować

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.11.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Złota Góra
    Opisy dotyczące budynków są tak marne, że dopiero po dłuższym czasie gracze odkrywają co tak naprawdę można z nich wyciągnąć, na pierwszy rzut oka budynki mogą wydawać się mało przydatne ale za jakiś czas mogą okazać się bardzo przydatne bo albo zostaną zmodyfikowane albo odkryte zostaną wszystkie możliwe zastosowania. Szkoda że twórcy nie zrobią [nie chcą/nie mogą?] poprawnego pełnego opisu funkcjonalności, tylko liczą na graczy serwera testowego, który działa jak działa, a i czasu wiele na testy nie ma. Jedyny minus jaki widzę to ilość doładowań z przygód, te są po prostu śmieszne, a samo wydarzenie, dobrze że będzie, nie wiem ile będzie trwało bo jak tylko 1 tydzień to znak, że nastawione będzie na klejnoty :-) co by gracze kupowali :-)

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    bb pisze ze czyta i przekazuje
    ciekawi mnie czy inne posty z bledami tez czyta i przekazuje do suportu zeby naprawili je
    jak pisze sie na priwa to dostaje sie odpowiedz zeby do suportu napisac
    na forum tez sa odpowiedzi wklejane takie jak na poczte dostalwem ale odpowiedzi na pytanie niema
    dopiero po jakims czasie pisania z suportem odpisali ze odpowiedz na wyrost napisali i niema nic takiego
    a przedmiot ktory dostalem moge do kosza wrzucic
    gdzie mozna na wyspie 2 kuznie postawic niektorzy gracze maja juz 2 czy tez maja do kosza wyrzucic
    zastanawiam sie czy oni w jakas gre graja bb odbija do suportu suport do dzialu analiz i KOSZ
    Ostatnio edytowane przez arko19752012 ; 16.01.2019 o 01:26

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    25.04.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Nowa Ziemia
    fajny event, człowiek odreaguje.
    Jak tak dalej pójdzie to już niedługo reaktory atomowe,
    kolonizacja księżyca i pvp w kosmosie tam nas jeszcze nie widzieli

  7. #47
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z nowych rzeczy zwiazanych z eventem z ktorych warto sie posmiac :

    https://forum.tsotesting.com/threads...-or-using-Gems!

    W skrocie :

    - potrzeba minimum 2 ogrodki dzialkowe zeby buff strefowy lvl 2 w ogole mogl sie pojawic, bo jednym nie obejmie sie wystarczajacej ilosci budynkow
    - nawet posiadajac dwa, buff na budynki populacyjne moze byc aktywowany tylko w jednym naraz, stad zeby uzyskac buff strefowy lvl 2 musimy najpierw miec na tyle duzo ogrodkow dzialkowych, zeby w drugim mozna bylo odpalic buff zanim ten w pierwszym sie skonczy
    - nawet wtedy buff strefowy bedzie dzialac tylko tak dlugo jak pierwszy buff w ogrodku sie nie skonczy.

    Czyli wiecej tego samego, ktos znowu zapomnial pomyslec w jaki sposob rozne mechaniki sie zazębiają i jakie są tego konsekwencje.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #48
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Ten budynek jest w ogóle bez sensu, bo wiadomo że budynki z populacją upycha się po kontach na wyspie, żeby nie marnować miejsca i teraz trzeba by poustawiać np. rezydki (co najmniej 15) jedna obok drugiej żeby premia zadziała. Totalnie bezsensu.

  9. #49
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli znów przemeblowanie wyspy, może nie same rezydki bo np. wieże wiedźmy czy inne da się ustawić. Ale fakt mieszkalne to się upycha gdzie sie da
    Oj może to być mega "ciekawy" event, chcieli się wykazać ale im to chyba nie wyjdzie

  10. #50
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W tej chwili trwa aktualizacja na serwerze testowym, zobaczymy co po niej zostało zmienione.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 11 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.