Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 103

Wątek: (nieoficjalny) Pierwsze informacje: Event Walentynkowy

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Gluciorek Zobacz posta
    Oczywiście, że w tej To ten z tymi Czarnymi Rycerzami, brakiem nagród za coś tam. Po dobie go wycofali, taki poszedł hejt
    No to żart się udał w 100%, skoro był eventem primaaprilisowym

  2. #32
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    chodziło o żelazo oczywiście, nie wiem gdzie miałem głowę jak to pisałem

  3. #33
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    A tak to się prezentuje wizualnie.


  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Wasze opinie są dla nas wyjątkowo cenne!


    BB_Penelopa
    smiechu warte

  5. #35
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Co za wspaniały wątek! Dzięki Shaqoore za opis, zdjęcia i pomysł!

    Zachęcam do dyskusji i dziękuję za wszystkie opinie, jako że jest to debiut Walentynkowego wydarzenia, Wasze opinie są dla nas wyjątkowo cenne!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Kiedys za udzial na testowym byly nagrody i inne bajery, teraz jestesmy miesem armatnim... :/

  6. #36
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2017
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Śliczna odkrywczyni przyda się do kolejnych eventów i znoszenia skarbów. Co do budynków, będzie jak zwykle - dużo narzekania, a później i tak większość je wykupuje.

  7. #37
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,694
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    Prawie nikt nie czyta naszego forum, a testowe... więc sprawdziłem organoleptycznie, zrobienie drwala na testowym trwa tylko 5 minut
    Czytam, i przekazuję dlatego piszcie jak najwięcej!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak na razie jedynym sensownym budynkiem, według mnie, jest ten do przyspieszania generałów. Stacja pogody, czy jak sie to tam zwie ten badziew, to porażka na maksa - budynek dający premię na... wrogie jednostki. Cały sztab ludzi musiał nad tym myśleć długie miesiące, bo ja bym na coś takiego nie wpadł. Da ci buffa na KA, a obetnie cie na wszystkim innym. I trzeba sie jeszcze nakombinować żeby nie wtopić na maksa. Dziękuję, nie skorzystam.
    Odkrywca sie przyda zawsze, jakikolwiek by nie był. A geolog... w sumie też uważam, że bezużyteczny. Chyba najbardziej ze wszystkich specjalistycznych geologów; złoża saletry/ tytanu to sie buduje kopalnię raz i doładowuje, a nie buduje kopalnie na każde byle 300 surki w złożu. Ale oczywiście każdy patrzy według siebie.
    A biorac pod uwagę ograniczoną ilość kwiatków, i fakt, ze na pewno nie będę robił przygód "kooperacyjnych", licząc na to że znajdzie się jakiś chętny, to zakupy będą ograniczone, więc dobrze, że i wybór jest dość oczywisty w tym morzu badziewia.

  9. #39
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Stacja pogody, czy jak sie to tam zwie ten badziew, to porażka na maksa - budynek dający premię na... wrogie jednostki. Cały sztab ludzi musiał nad tym myśleć długie miesiące, bo ja bym na coś takiego nie wpadł. Da ci buffa na KA, a obetnie cie na wszystkim innym. I trzeba sie jeszcze nakombinować żeby nie wtopić na maksa. Dziękuję, nie skorzystam.
    Gdybym mial zgadywac to to jest efekt nacisku na wprowadzanie do gry zmian dodajacych jej kolorytu zamiast ulepszajacych gameplay.

    To dzieki temu masz np. cala mase tekstu w grze odnoszacego sie do Excelsiora ktorego i tak nikt nie przeczyta, albo jakies questy nie wiadomo skad od niewiadomo kogo, ktore dla kazdego normalnego gracza i tak sprowadzaja sie tylko do klikniecia przycisku "wydaj surowce" i pobrania nagrody bez czytania zawartosci, ale BB usilnie probuje wszedzie wtlaczac jakies szczatki tła fabularnego.

    Tak i tutaj, istotne jest to, ze przeczytasz sobie, ze bitwa bedzie toczona we mgle, a nie to jaki to ma wplyw na cyferki przy liczniku strat.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 11.01.2019 o 13:50
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #40
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak narazie to ta premia do szybkości coś nie działa. Aktywowałem ją w obserwatorium, odpaliłem przygodę. W okienku wysyłania faktycznie pokazany jest skrócony czas, ale po wysłaniu na przygodę generała czas jest liczony normalnie 15min, i tyle trzeba czekać.
    Na przygodzie nie jest ona pokazana w ogóle w menu premii strefowych, na wyspie macierzystej ofc jest jak najbardziej.
    Coś się nie striggerowało jak trzeba

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.