Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103

Wątek: (nieoficjalny) Pierwsze informacje: Event Walentynkowy

  1. #1
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia

    (nieoficjalny) Pierwsze informacje: Event Walentynkowy

    Zebrałem trochę info o nadchodzącym evencie

    Mamy do zdobycia 2 nowych specjalistów oraz 2 budynki, warte uwagi Oto szczegóły:



    Przystojny Geolog - do zdobycia za 669 walentynkowych kwiatów (róż)
    50% szansy na znalezienie złóż żelaza, tytanu i saletry, które mogą być szybciej eksploatowane



    Śliczna odkrywczyni - zakup za 990 kwiatów
    Szuka skarbów 2x szybciej (+100% do szybkości) oraz znajduje największe możliwe skarby (tak wynika z opisu, chyba, że źle zrozumiałem)




    Farma kwiatowa - stawia się ją za zwykłe surowce, można mieć maksymalnie 3 szt.
    Działa podobnie jak smętarze na Halloween, produkuje 1 kwiatek w ciągu 20 minut



    Obserwatorium - koszt 2690 kwiatów
    To jest ciekawy budynek, który produkuje Mapy Gwiazd, które powodują skrócenie czasu podróży Generała o 25, 50 i 75%. Premię odpala się tak jak w Stanicy i działa przez 2h.



    Stacja pogodowa - koszt 5290 kwiatów
    W opisie "wyzwala warunki pogodowe", które mają wpływ na walkę w przygodzie. A konkretnie w budynku zrobimy 4 premie:
    - twardy mróz - wszystkie jednostki defensywne zyskują uszkodzenia obszarowe (wliczając jednostki wroga), czas działania 2h
    - jasne słońce - punkty zdrowia wszystkich jednostek zwiększają się o 20% (wliczając jednostki wroga), czas działania 2h
    - gęsta mgła - wszystkie jednostki zyskują "flankowanie" (wliczając jednostki wroga), czas działania 2h
    - huragan - minimalne i maksymalne uszkodzenia rosną o 20% (wliczając jednostki wroga), czas działania 2h



    Receptura na Szczegółowe Mapy Gwiazd - koszt 669 kwiatów
    Możliwość wyprodukowania Map, które skracają o 75% czasy podróży Generałów. Czas trwania 2h.

    Kilka fotek:





    Zapraszam do dyskusji i poprawek jeśli gdzieś się pomyliłem.
    Ostatnio edytowane przez shaqoore ; 09.01.2019 o 23:23 Powód: poprawienie opisu przy recepturze, dzięki Mistamus :)

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    3 budynki można kupić nie dwa mała poprawka, w tym jeden to pseudo rynek jak zdażyłem sprawdzić nim mnie wywaliło z testa
    I po co nastepni specjaliści ?

  3. #3
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No tak, opisałem tylko to co warte uwagi

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    będzie kwik ludzi co sobie postawili przemysłowe kopalnie i doładowali w uj

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Złota Góra
    Dziękuję ! Teraz wiem, że na niczym z powyższego mi nie zależy...
    Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    moze tak w zamian tych wszystkich eventow zrobic jeden po tytulem "naprawimy wszystkie bledy"

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    będzie kwik ludzi co sobie postawili przemysłowe kopalnie i doładowali w uj
    kwik bedzie, ale geologa warto miec na wypadek gdyby BB w przyplywie geniuszu wprowadzilo niewyczerpana kopalnie zelaza.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    moze tak w zamian tych wszystkich eventow zrobic jeden po tytulem "naprawimy wszystkie bledy"
    No to by był dopiero wyczyn, żeby im się tylko udało.
    Serwer testowy to aż kipi od błędów z którymi nie potrafią sobie poradzić, tam błąd na błędzie jest, nawet dziś po testowaniu kilku rzeczy, był strzał na stronę główną z napisem server zone error.

    Takie ostrzeżenie dla innych nie otwierajcie walentynkowego pudełka z kartami (valentine card box) które robi się w mag. prowiantu, bo to ono sprawia ten błąd.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 11.01.2019 o 13:08

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra robota, dzięki - mnie wywaliło przy próbie otwarcie pudełka z kartami...

    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Receptura na Szczegółowe Mapy Gwiazd - koszt 669 kwiatów
    Możliwość wyprodukowania Map, które zwiększają o 75% czasy podróży Generałów. Czas trwania 2h.
    Zmniejszają mam nadzieję, bo inaczej "fajna ta premia, taka nie za sensowna"

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.11.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    a kiedy ten event sie zaczyna?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.