Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: brak możliwości edytowania na czacie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2019
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    brak możliwości edytowania na czacie

    Witam

    Mam kłopot. Kiedyś w tę grę grałem ale zrobiłem sobie dłuuugą przerwę. Wszedłem jako nowy gracz i nie mogę pisać nic na czacie pomocy. Ponadto miałem okno w którym powoływałem osadników ale nie mam teraz tego, chyba że zapomniałem gdzie się takie okno uruchamiało.

    pozdrawiam

    MacbonXVI

  2. #2
    konkur4
    Co do czatu to jest jak byk informacja, że jest dostępny od 5 poziomu, czyli parę minut roboty. A jak po osiągnięciu tego poziomu nie aktywuje się automatycznie to wystarczy relog. Co do drugiego problemu to nie bardzo wiem o co chodzi.

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Prześlij proszę zgłoszenie w tej sprawie do naszej pomocy technicznej. Formularz kontaktowy znajduje się na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez McBonXXVI Zobacz posta
    Witam

    Ponadto miałem okno w którym powoływałem osadników ale nie mam teraz tego, chyba że zapomniałem gdzie się takie okno uruchamiało.

    pozdrawiam

    MacbonXVI
    Nie było okna do powoływania osadników, on sami dochodzą co 15 min. Może chodzi ci o magazyn prowiantu gdzie z chleba można produkować osadników a potem z gwiazdy dodawać do Władyki.

  5. #5
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    powolywanie osadnikow bylo w niektorych wersjach z serii The Settlers na pc, nie bylo tego w wersji The Settlers online, chyba ze chodzilo ci o tworzenie osadnikow w magazynie prowiantu, albo dodawanie z gwiazdy do wladyki
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Problem rozwiązany, wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.