Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 84

Wątek: [22746] Nadmiar planów do kuźni

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    witam w klubie , u mnie to samo

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jest coraz lepiej, mam już 3 duble

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    kolejny zbędny plan, szkoda czasu na WIELKĄ BITWĘ

  4. #34
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Chcielibyśmy dodać małą aktualizację do powyższego watku.

    Wraz z nadchodzącą wersją (19.03.2019) wprowadzimy kilka dodatkowych zmian. Chcielibyśmy prosić o przekazanie nam nowych informacji zwrotnych po wprowadzeniu nowej wersji o tym jak wygląda sytuacja z obozami i mgłą w ostatnim dektorze "Wielkiej Bitwy".
    To może dopytam czy w nowej wersji planowane jest pozbycie się błędu naliczania nadmiarowych receptur. Nie to żeby mi to jakoś wybitnie przeszkadzało, ale lubię mieć rzeczy dopięte na ostatni guzik - w tym przypadku kuźnię. Po konwersacji z supportem jakieś 3-4 miesiace temu i zgłoszeniu tego problemu otrzymałem zapewnienie , że dodatkowa receptura to jednorazowy przypadek po czym tych dubli miałem już trzy a inni nawet wiecej. W gwieździe został mi jeden, bo w przypływie lekkiej furii pozostałe duble wrzuciłem na tę nieszczęsną kuźnię bo w gwieździe też nie lubię zalegajacych rzeczy i nieładu. Sytuacja przedstawia się tak:



    i stąd moje pytanie czy będzie przewidziana możliwośc wymiany dubla na brakujący plan , zamkniecie tematu kuźni i skupienie się na innych rzeczach związanych z kryształami - ot choćby robieniu krótkich listów pod klejnoty. 28 ciagu nie mam zamiaru zaczynać bo znów będe miał dwa duble i śmietnik w gwiazdce. Nadmieniam ,że sprawa ciagnie się już 4 miesiąc chyba, a nie wydaje mi się żeby możliwość zablokowania wskakiwania tych dubli była jakimś wielkim wyzwaniem informatycznym. Chyba, że sie mylę

  5. #35
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    podpinam się pod pytanie Igorba, oprócz duplikatów receptur w kuźni, lecą również duplikaty do epickiego składu . Kiedy zostanie to naprawione ?

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    i kolejna receptura niepotrzebna wpadla ktora mozna po rozmowie z suportem do kosza wrzucic
    3 miesiace temu pisali ze jest to jednorazowy blad na poczte teraz zas pisza ze jest to jednorazowy blad
    napisalem im ze to juz 2 raz chyba ze nieumieja do 2 liczyc wyslalem im nawet to co przyslali mi na poczte 3 miesiace temu zeby widzieli ze juz napisali ze jest to 1 razowe
    przy kolejnych recepturach zas napisza ze jest to 1 razowe
    moze czas skonczyc 1 klase podstawowki tam dzieci ucza sie do10 chociaz liczyc

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś dostał już więcej niż jeden nadmiarowy plan tego samego typu? (np. ma już wytop żelaza na 6 i dostał dodatkowo 2 plany na piec żelazo?).
    Pytam, bo dla mnie wygląda to tak, że dla każdego rodzaju planu zwiększyli możliwość zdobycia o jedną sztukę i będą nam leciały, aż nie zdobędziemy w sumie po 7 każdego rodzaju i wtedy dopiero owoce trudów będą dropiły zamiast planów.

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czyżby się coś ruszylo?
    https://forum.diesiedleronline.de/th...=1#post1682821
    "I can now report that after the 30th round of the campaign all blueprints are available.
    I have received 1 blueprint too much per production unit and am surprised at the compensation I receive from BB and wish all those who still have the expansion ahead of them good luck ^^ and patience."

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    właśnie mi trzecia receptura nadprogramowa wpadła. Kpina.

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie łudzcie się o naprawę dropu duplikatów , Pani Penelopa dosłownie pare min wstecz napisała na jednym z serverów :
    [17:31] BB_Penelopa3: jest to normalne, że są dupliakty i nic się z tym zrobić nie da
    [17:31] BB_Penelopa3: na chwile obecną tak odpowiem

    no więc tego.... milego farmienia receptur do kuźni

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.