Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 84

Wątek: [22746] Nadmiar planów do kuźni

  1. #51
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najlepsze jest to że istnieje bliźniaczy budynek [epickie gospodarstwo] działające na tej samej zasadzie, tylko inne łańcuchy obsługuje, i tam nie ma takiego problemu.
    Mechanizmy zdobywania planów więc teoretycznie powinny działać na tej samej zasadzie, ale jednak nie

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Pewnie 2 rożnych podwykonawców robiło te 2 budynki i nie są do końca kompatybilne. Gra jest już na etapie wygaszania pogorszyła się jej jakość ale marketingowe działania nabierają na sile. Zwolnili większość obsługi technicznej która się znała na grze wszystko robią teraz podwykonawcy oczywiście po najniższych kosztach więc jakość wszyscy obserwujemy. Ktoś pisał, że nawet jakby chciał zaprojektować takie błędy to miałby problem ale jednak ktoś dla żartu im to dodaje bo wie że to ostatnie zlecenie dla bb które robił. Marketingowcy wzięli się za wykończanie ostatnich lojalnych graczy wywrócili już kilka razy do góry nogami jakikolwiek sens pseudo ekonomiczny tej gry przebili już kilka razy dno i dalej prą w obranym kierunku do dna absolutnego.

  3. #53
    Osadnik Awatar THEBADDEST
    Dołączył
    19.11.2012
    Posty
    111
    Serwer
    Złota Góra
    Rutynowe pytanie - Czy skoro mam 5 zdublowanych planów z kampanii "Górski klan", to istnieje szansa, że zostaną one zmienione na te, których nie mam? Czy mam je po prostu wyrzucić ?

  4. #54
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez THEBADDEST Zobacz posta
    Rutynowe pytanie - Czy skoro mam 5 zdublowanych planów z kampanii "Górski klan", to istnieje szansa, że zostaną one zmienione na te, których nie mam? Czy mam je po prostu wyrzucić ?
    Trzymaj je w gwieździe do czasu wprowadzenia skryptu.

    Plany Kampanii Górski Klan
    Niektórzy z Was doświadczają problemów z Planami (w Kampanii Górski Klan) połączonymi z Epicką Kuźnią.

    Kolejne kroki:
    Podczas jednej z nadchodzących konserwacji wykonamy specjalny skrypt, który naprawi problem.


    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.05.2019 o 20:15

  5. #55
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trzymaj je w gwieździe do czasu wprowadzenia skryptu.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

    A co jak ich już nie mam? Przyznaję, że nawet nie sprawdzałem czy miałem duplikaty a zorientowałem się dopiero na pod koniec, kiedy robiłem ostatnich 5 rund.

    Łańcuchy zostaną uzupełnione?

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    fajnie ze zostanie w koncu naprawione wpadanie planow w kampani gorski klan
    tylko co bedzie z tymi ktore juz sa i sa nadwyzka
    mam nadzieje ze zas mienapisali na wyrost tak jak na poczte mi odpowiedzieli ze odpowiedzieli na wyrost

  7. #57
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez morgorothor Zobacz posta
    A co jak ich już nie mam? Przyznaję, że nawet nie sprawdzałem czy miałem duplikaty a zorientowałem się dopiero na pod koniec, kiedy robiłem ostatnich 5 rund.

    Łańcuchy zostaną uzupełnione?

    Odpowiem tutaj, ponieważ odpowiedź lepiej pasuje do tego tematu.

    Tego nie wiem. Znam tylko ostatni status w tej sprawie, z dnia 21.03.2019:

    Nie możemy podać dokładnych informacji kiedy problem zostanie rozwiązany, możemy tylko odnotować ostatni status. Ostatni status w tym obszarze jest następujący: „Zespół programistów pracuje nad rozwiązaniem”. Możesz zostawić plany w menu gwiazdy, nie zajmują one zbyt duzo miejsca i ułatwiają sprawdzenie.

    Ograniczone przedmioty (w tym plany) nie mogą być łatwo zastąpione innymi planami, ponieważ zmieniłyby się ograniczenia [planów] dla powiązanego z nimi budynku. Gdyby limit został ustawiony inaczej, (ponowne obliczenie „za dużo” (lub) „za mało”) jest bardzo prawdopodobne, że uruchomiłoby to "zawór bezpieczeństwa" na Waszych wyspach, powodując ich zablokowanie. Z tego powodu możemy tylko zbierać dane i możesz pozostawić plany w gwieździe do czasu gdy zespół deweloperski będzie w stanie podać co jest przyczyną problemu i jego rozwiązanie.


    Nie wiem co się stanie po konserwacji ze skryptem. Ale skoro została zapowiedziana, to zakładam, że przyczyna problemu została znaleziona i opracowano bezpieczne rozwiązanie. Proszę o cierpliwe oczekiwanie na wprowadzenie jej i późniejsze ewentualne wyjaśnianie sprawy z Supportem.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 15.05.2019 o 20:33

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    znowu wpadają zbędne receptury, gratulacje! Poczucie humoru BB jest niepowtarzalne!

    Znowu wpadają zbędne receptury, gratulacje! Poczucie humoru BB jest niepowtarzalne!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.09.2020 o 21:40 Powód: zdublowany post

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj

    ostatnio byla dluga konserwa ktora miala naprawic wpadanie planow do kuzni

    podczas ostatniej konserwy mieli naprawic wpadanie planow do kuzni wymienili tylko te niepotrzebne ktore byly i dalej wpadaja niepotrzebne
    okolo pol roku to badali
    teraz dostalem odpowiedz ze musza to zbadac
    moze zatrudnia kaszpiroiwskiego lub harego z tybetu i im pomoze
    nie trzeba bedzie czekac zas pol roku lub dluzej az to zbadaja

  10. #60
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tematy połączone

    Problemy zostały zgłoszone do odpowiednich osób.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.09.2020 o 16:16

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.