Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Odkrywcy/Geolodzy - dostosowanie poszukiwan pod wyzsze levele

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Odkrywcy/Geolodzy - dostosowanie poszukiwan pod wyzsze levele

    Dzieńdobry;
    Mam pytanko wlasnie odnosnie postaci w temacie, czyli gelogow odkrywcow;
    Bedzie plan w przyszlosci aby zmienic albo dodac dodrzewka umiejetnosc kolejne talenty odnosnie poszukiwan z wyzszych leveli?
    Np pod przedluzone poszukiwania skarbow/przygod; poszukiwania po granit/saletre/tytanu.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Deminik ; 12.12.2018 o 14:09

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drzewka geologa i odkrywcy weszły na tyle wcześnie że nikt nie myślał że będzie coś ponad 50lvl.
    I w takim stanie pozostają od tamtej pory. Jedynie geologom do redukcji czasu poszukiwań dodali nowe złoża, a reszta jest nie ruszana.

    Jak sie na to patrzy z perspektywy czasu to ponad połowa umiejętności nie służy praktycznie niczemu co miało by jakikolwiek wpływ na rozgrywkę.
    Wg mnie jedyne zdatne umiejętności geologa to te na "solidne stemple" chodź ty są tylko w 3 rodzajach kopalin (a reszta to co?!). I redukcja czasu poszukiwań jest ok, reszta to zapychacze. Wszystkie większe złoża stają sie bez sensu, skoro mamy geologow, którzy mają to w standardzie. Podwójne złoża, jak wcześniej. Skrytki niespodzianki, czy nadwyżki, to jest śmiech na sali.

    O odkrywcach nie chce mi sie nawet pisać bo to w większości też szrot

    Tu jest potrzebny rebalans uwzględniający obecny endgame a nie ten z 2014r.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    Nie chcialbym aby ten temat byl zapomniany; mozna go jakos przeniesc gdzies w dobre miejsce? albo cokolwiek

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.