Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 73

Wątek: Rynek Bożonarodzeniowy

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    policzcie tez stadionowe przekaski zamiast toreb, bo one sa tansze, ale chyba i tak wychodzi na to, ze mimo wszystko warto kupic dwa jarmarki i jeden podbic do 4 poziomu, bo chyba nawet jesli bedzie sie rzucac premie tylko raz dziennie (zakladajac ze ktos nie ma czasu wchodzic rowno co 12h do gry) to i tak bedzie sie to oplacalo, prawda?

    tylko teraz pytanie - czy ten jarmark naprawde jest niezbedny? przeciez nie ma sensu go kupowac aby rzucac premki 300% na mlyny wodne czy drwali 300% o ile wiem daje sie glownie na budynki typu tytan, kusznik, damasceny, armaty, proch itp. z czego 24h/7 to chodzą tylko młyny prochowe, piece do tytanu i ew. mennice. watpie by ktos mial 30 takich budynków...
    Ostatnio edytowane przez Lisq3 ; 02.01.2019 o 00:32
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    30 budynków się znajdzie.
    Gorzej jak ktoś ma dwa jarmarki na 4 poziomie, wtedy jest już nad czym się zastanawiać.

    Lepiej będzie jak pojawią się kolejne dwa jarmarki i czas spadnie do 4h 40min,
    ale to już trzeba czekać na kolejne eventy bożonarodzeniowe.

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    faktycznie premiuje pola po pol zasiegu rynku jezeli znajduja sie na gorze lub po prawej stronie rynku
    ustawilem tak samo jak gracz w s9i premiuje 30 budynkow
    umnie premiujem menice piece zlota stali zelaza platyny

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ma ktoś lub próbował ustawić ten rynek przy epickim budynku tj gospodarstwo lub skład drewna
    Niestety mam rynek w wersji podstawowej i za nic na świecie nie chce mi złapać tych budynków. Chyba że nie obejmuje go ta premka

  5. #65
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Dzonii Zobacz posta
    A ma ktoś lub próbował ustawić ten rynek przy epickim budynku tj gospodarstwo lub skład drewna
    Niestety mam rynek w wersji podstawowej i za nic na świecie nie chce mi złapać tych budynków. Chyba że nie obejmuje go ta premka
    Epickich budynków nie można premiować jarmarkiem.

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziękuje za info, no to już mam pełną listę do czego się ten rynek nie nadaję

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To ja się pochwalę moim ustawieniem i zapraszam do liczenia


    Co do sensowności podnoszenia drugiego, bo sam się nad tym waham - patrząc na ostatnie nowości jest spora szansa, że ryneczki będą do nabycia za klejnoty i o ile kupowanie i podnoszenie za klej prawie na pewno nie będzie miało sensu, o tyle kupienie za klejnoty kolejnego w celu skrócenia odnowienia może mieć sens jeśli nie przeszarżują z ceną.
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 03.01.2019 o 10:20

  8. #68
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    To ja się pochwalę moim ustawieniem i zapraszam do liczenia
    Brawo, kolejne miejsce na 30 budynków
    Sprytnie wstawione opactwo na sam róg, ale rynek je za premiuje bo złapał jego pkt wejścia.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 03.01.2019 o 11:55

  9. #69
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Foksi Zobacz posta
    Tak jak wspominałem 30 budynków:

    Z premią (trochę słabo widać, ale da się zauważyć że wszystkie młyny mają premię):
    Ustawienie i dobre, tylko że w niektórym miejscach czas dojścia do magazynu ponad 1 minutę, no chyba że w takie kąty wstawić coś co produkuje ponad 30 minut to ujdzie

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    30 budynków się znajdzie.
    Gorzej jak ktoś ma dwa jarmarki na 4 poziomie, wtedy jest już nad czym się zastanawiać.
    No ale to wtedy bez sensu, bo trzeba będzie wyłączać jednej budynki, a włączać budynki przy drugim jarmarku, to już lepiej niech jeden jarmark działa 24/7.

    Ludziska - jeśli macie jeszcze jakieś miejsca na postawienie jarmarku, gdzie nie trzeba wyburzać skał itp. to podrzucajcie bo to już ostatnia chwila

    ps: czy bajkowy zamek też się łapie pod jarmark?
    Ostatnio edytowane przez Lisq3 ; 05.01.2019 o 02:42
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.