Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 73

Wątek: Rynek Bożonarodzeniowy

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez laaf Zobacz posta
    to jest ok 100 torebek a ich koszt to ok 3,3k prezentow
    nigdy nie slyszlem o 12h torebkach... Wyliczenia po prostu totalnie bez sensu. Nie wiem czemu wszyscy ignorują to co jest dla mnie najważniejsze czy czas trwania wrzuconej premii.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Mi udało się zaplanować układ na 30 budynków w S9. Wymaga usunięcia kilku gór i rumowisk.


  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podstawowa wada rynku nie jest magazynem jednocześnie, premia trwa tylko 12godzin. I podniesienie lvl tylko przy użyciu prezentów + nie zbilansowanie tego
    Do powyższego obrazka, spoko tylko szkoda że nie wstawione budynki a ozdoby , i ciekawe czy w lewym rogu u góry (pod złotem) też załapie premke.
    Każdy ma inne potrzeby i co innego chce buffować. A premiować można na różne sposoby i w rózny sposób je zdobyć czy odkrywcy (tu losowo), czy w tej budce z hot dogami premka stadionowa też jest dobra.

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Podstawowa wada rynku nie jest magazynem jednocześnie
    Fajnie by było jakby był magazynem, ale z drugiej strony może to dobrze że nie jest, bo magazynów nie można przestawiać.

    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Do powyższego obrazka, spoko tylko szkoda że nie wstawione budynki a ozdoby , i ciekawe czy w lewym rogu u góry (pod złotem) też załapie premke.
    Ozdoby są bardziej przejrzyste. Działa na wszystkie budynki postawione w oznaczonych miejscach (sprawdzone).

  5. #45
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam

    Znalazłem takie miejsca na postawienie rynku.

    S1 - 28 budynków



    S2- 29 budynków



    S6/9 - 27 budynków



    S6/9 - 25 budynków + kopalnia (niestety trzeba wyburzyć skały i rumowiska)



    s9 - 24 budynki + 3 kopalnie (niestety trzeba wyburzyć skały i rumowiska)



    Przy ustawianiu zawsze zaczynajcie od jarmarku, w ten sposób jest najłatwiej postawić resztę budynków.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 02.01.2019 o 12:36

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Co do tego 12 dniowego zwrotu wkradł się mały błąd. Torba trwa 4 dni, a nie 6 godzin jak wynika z wyliczeń, czyli dziennie zużywamy 6 toreb przeliczeniowych. Koszt podniesienia budynków to 20000 - musimy mieć 2 budynki, aby był sens. Torba 33 prezenty. Wychodzi coś koło 120 dni. Dodatkowo złoto kosztuje dodatkowy miesiąc. Czyli nie 12 dni , a 4 miesiące przy idealnym ustawieniu, plus upierdliwość co 12 godzinna, a nie 96. Przy przekąskach pewnie 50% dłużej i też bez bonusa pilnowania.

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    czyli rozumiem, że jeśli chcę z pierwszego rynku (na 4 poziomie) rzucać buffy 300% cały czas to drugi rynek nie musi być tak samo rozbudowany na 4 poziom, tylko wystarczy że będzie na 1 poziomie i mogę go upchnąć gdzieś na końcu mapy by nie zawadzał, tak?
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    znalezc miejsce niema problemu tylko gracze ktorzy pisza pokazuja zasieg rynku na zrzutach dlaczego nikt nie pisze ile budynkow chodzi na premi po odpaleniu jej
    umnie 24 budynki premiuje
    jakbym podawal ile budynkow bedzie premiowal to duzo wiecej by ich bylo
    nie premiuje budynkow na ktore ma zasieg tylko w polowie
    tak samo zastanawiam sie jak gracz torby wyliczyl wrzucajac torby umnie wychodzi 24 torby czas dzialania 4 dni
    przeliczajac to na premie 12 godzine wychodzi 3 torby na 12 godzin

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    wystarczy 1 rynek podniesc na 4 lvl zeby rzucac co 12 godzin premiex4
    2 tylko zmiejsza czas regeneracji i moze byc na 1 lvl
    chyba ze ktos oba chce uzywac na zmiane

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    3 torby na 12, czyli 6 na dzień przy 24 budynkach. I faktycznie kolejne pytanie, czy obydwa muszą być na tym samym poziomie skoro używamy tylko jednego, a drugi służy do skrócenia czasu odnowienia, bo jeśli tylko 1 to czas zwrotu to około 2 miesięcy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 8 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.