Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 73

Wątek: Rynek Bożonarodzeniowy

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    przy cenie jaka podales za torbe sprzedaz(33prezenty) wychodzi ze zwroci sie za niecale 2 miesiace liczac 2k za rynek i 9k podniesienie na maxa
    sam podniesienie na maxa zwoci ci sie za 1,5 miesiaca
    jak bedziesz premiowac co 12 godzin 24 budynki z rynku
    Ostatnio edytowane przez arko19752012 ; 01.01.2019 o 19:54

  2. #52
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez arko19752012 Zobacz posta
    znalezc miejsce niema problemu tylko gracze ktorzy pisza pokazuja zasieg rynku na zrzutach dlaczego nikt nie pisze ile budynkow chodzi na premi po odpaleniu jej
    umnie 24 budynki premiuje
    jakbym podawal ile budynkow bedzie premiowal to duzo wiecej by ich bylo
    nie premiuje budynkow na ktore ma zasieg tylko w polowie
    tak samo zastanawiam sie jak gracz torby wyliczyl wrzucajac torby umnie wychodzi 24 torby czas dzialania 4 dni
    przeliczajac to na premie 12 godzine wychodzi 3 torby na 12 godzin
    Tak jak wspominałem 30 budynków:


    Z premią (trochę słabo widać, ale da się zauważyć że wszystkie młyny mają premię):

  3. #53
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez arko19752012 Zobacz posta
    znalezc miejsce niema problemu tylko gracze ktorzy pisza pokazuja zasieg rynku na zrzutach dlaczego nikt nie pisze ile budynkow chodzi na premi po odpaleniu jej
    Nie ma takiej potrzeby ponieważ na zdjęciach jest pokazane ile budynków stoi pod zasięg rynku. Postaw rynek tak samo na serwerze testowym a się przekonasz sam

    nie premiuje budynkow na ktore ma zasieg tylko w polowie
    Nie masz racji
    Działanie rynku obejmuję również budynki postawione w połowie jego zasięgu, ponieważ idea jego działania jest łapanie wejść. Dlatego można postawić w kwadracie 6x6 i budynki na samej górze i po prawej stronie będą uwzględnione i zapriemowane po mimo pokazywanego kwadratu że są na połowie.
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 01.01.2019 o 20:56

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    mialem budynki ustawione bez premi zasieg byl pol pola na nie po odpaleniu niezlapala ich premia chociaz zasieg byl bede musial jeszcze raz sprobowac

  5. #55
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez arko19752012 Zobacz posta
    mialem budynki ustawione bez premi zasieg byl pol pola na nie po odpaleniu niezlapala ich premia chociaz zasieg byl bede musial jeszcze raz sprobowac
    Podejrzewam że nie włączyłeś przycisku x4 tylko na niego najechałeś przed włączeniem przycisku start.

  6. #56
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Ulepszony mam na maksa tylko jeden rynek, drugi stoi tylko dla skrócenia czasu.
    Ostatnio edytowane przez Apofis711 ; 01.01.2019 o 21:44

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    ustawilem budynki na mapie tak jak pokazywal zasieg z rynku budynki byly bez premi odpalilem premie z rynku x4 i po zaskoczeniu premi policzylem budynki
    https://imgur.com/a/yuenPip
    jak widac na obrazku powinien premiowac 1 tartak egzo na dole kolo magazynu piernikowego pole gdzie stoi magazyn piernikow (wczesniej tam byl budynek) 3xrybakow,pole w ktorym teraz stoi magazyn i pole w ktorym kwatermistrz wyladowal(po lewej stronie rynku) te obiekty lapie na polowe zasiegu i wmomencie odpalenia na zadnym z tych obiektow niewyskoczyla premia

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    nigdy nie slyszlem o 12h torebkach... Wyliczenia po prostu totalnie bez sensu. Nie wiem czemu wszyscy ignorują to co jest dla mnie najważniejsze czy czas trwania wrzuconej premii.
    a kto pisal o 12h torebkach???? logicznie chodzi o premie +300% i jej koszt

  9. #59
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez arko19752012 Zobacz posta
    ustawilem budynki na mapie tak jak pokazywal zasieg z rynku budynki byly bez premi odpalilem premie z rynku x4 i po zaskoczeniu premi policzylem budynki
    https://imgur.com/a/yuenPip
    jak widac na obrazku powinien premiowac 1 tartak egzo na dole kolo magazynu piernikowego pole gdzie stoi magazyn piernikow (wczesniej tam byl budynek) 3xrybakow,pole w ktorym teraz stoi magazyn i pole w ktorym kwatermistrz wyladowal(po lewej stronie rynku) te obiekty lapie na polowe zasiegu i wmomencie odpalenia na zadnym z tych obiektow niewyskoczyla premia
    Tylko właśnie pisałem że u góry i na prawo łapie budynki w połowie


  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    napisze jeszcze raz bo może zle to opisałem(skrótowo) jarmark daje premie +300 czyli tyle ile torba....jarmark odpalając 8 razy (licze ze koszt jest darmowy) jest rownocznaczny z wrzuceniem 24 toreb ( lub więcej jak widze) ...wiec zwroci się w miare szybko ( ja liczyłem to na szybko przed sylwkiem:P ale już ktoś to wyżej policzyl...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.