Zamknięty wątek
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 98

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2018 - Dyskusja

  1. #41
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Yamira Zobacz posta
    Czy po ulepszeniu budynku na wyspie kaczką tez wam ten budynek świąteczny znikną????
    Jeśli do kolejnego zadania potrzebny nie jest, to nie widzę powodu, by miał tam stać. Jak stanie się elementem kolejnego zadania, to powinien się ponownie pojawić.

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Otwórz okno wydarzenia - nie zalicza zadania. Nie działa nawet po wielu próbach.

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czyli tradycji stało się zadość, czy uda się kiedyś coś wgrać bez masy błędów ?

    Sorry że post pod postem:
    Tak przeglądam ofertę kalendarza i co widzę 24.12 do wybory piernikowy magazyn lub domek .. świetny dobór - gdy oba budynki by się przydały, ok można je kupić u kupca ale to już nie to samo.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.05.2020 o 13:39 Powód: połączenie postów

  4. #44
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez jjaco23 Zobacz posta
    Genialny pomysł "Szukanie skarbów" kilka średnie szukanie i kilka b.długie szukanie w tym samym czasie na zadaniu tygodniowym i eventowym.
    W czym problem? średnie, to kilka godzin, b długie to 1 dzień. No chyba że grając od 6 lat nadal masz tylko 3 grubych z tawerny i tu jest problem.

    Edit: teraz patrzę na zielonych. Średnie to 3-4 godziny , b. długie 13-17 godzin. Naprawdę trudne do ogarnięcia
    Ostatnio edytowane przez Jurek12345 ; 10.12.2018 o 21:28

  5. #45
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Sorry że post pod postem:
    Tak przeglądam ofertę kalendarza i co widzę 24.12 do wybory piernikowy magazyn lub domek .. świetny dobór - gdy oba budynki by się przydały, ok można je kupić u kupca ale to już nie to samo.
    to juz piernikowy domek nie jest badziewiem, co niektórzy sugerowali w temacie dot. wyzwań tygodniowych?
    wydaje mi sie ze domki łatwiej bedzie dostac z handlu niz te magazyny

  6. #46
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coś jest nie tak u mnie z zadaniami. W zadaniu "Głoszenie dobrej nowiny" odpaliło się tylko jedno zadanie "Zimowa kraina czarów" które jest ostatnie na liście i w zadaniu tym doszłam do momentu w którym muszę na kolejne zadanie czekać do następnego tygodnia. Inne zadania z "Głoszenie dobrej nowiny" u mnie się nie odpalają, przez co nie mam choinki na środku wyspy (chyba przez to, nie mam pewności). Czy ktoś miał podobny problem z brakiem tego rynku bożonarodzeniowego?

    OK. Będzie poprawka jutro z tego co widzę.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.05.2020 o 13:40 Powód: połączenie postów

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    do 3 razy sztuka haha
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    I znowu zacna pora, już nie od 8 a od 9 no tak trzeba się wyspać
    Ciekawe czy uda się wszystkie błędy wyeliminować czy nie będzie nowych za to

  9. #49
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Rozmiar Magazynu Pierników nie został zmieniony z czasu testów na serwerze testowym. Wewnętrznie mierzymy go jako budynek 3x3, ale rozumiemy, że gracze postrzegają go jako inny, np. 2x2 (rozmiar standardowego magazynu).
    Mógłby to ktoś przetłumaczyć? Magazyn ma na wyspie rozmiar normalnego budynku (np. drwala) czyli 2x2, czy tez jest 1,5 razy większy?

  10. #50
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale czego nie rozumiesz? BB ma jakąś wewnętrzną nomenklaturę do określania powierzchni budynku, albo się tak głupio tłumaczą żeby wybrnąć z takiej pomyłki z twarzą. Co jednak nie zmiania faktu że jest wyraźnie napisane że magazyn piernikowy ma rozmiar standardowego magazynu, koniec kropka.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.