Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 98

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2018 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    brak prezentow w przygodach to ..Zonk;/ jakos kiedys bylo fajniej

  2. #72
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    bo rano wstając z łóżka nie muszę się logować do życia...
    Niektórzy muszą, i dłuższą chwilę to trwa

  3. #73
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.12.2013
    Posty
    12
    Serwer
    Złota Góra
    Hmm, w tym roku dla mnie najlepszą opcją była sprzedaż prezentów za GOLD i zaprawę. Ew. wymiana na jakieś budynki. Poza tym nowy geolog jest całkiem spoko. Szkoda tylko ,że niewiele nowych rozwiązań dla aktywnych graczy. Rynek bożo nie jest wporzo. Całe szczęście ,że nie kupiłem go za prezenty... bo to w sumie byłaby strata + upgrade ... bardzo zasobożerne i nie dające w sumie pożądanego efektu przy wypracowanej przez lata "polityce" buffów. Ogólnie za mało Osiągnięć. Prezenty w przygodach brak. Po kilka budynków wątpliwej jakości, mogły być bardziej wyszukane. Ehh i ta choinka za prawie 2k ... chyba się starzeję po prostu i marudzę. Coraz mniej myślę o grze w S. Pozdrawiam.

  4. #74
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez A_Aisza Zobacz posta
    W innych państwach odbyło się to inaczej i gracze są zadowoleni.
    Witaj.
    Możesz podać jakiś naoczny dowód?
    Ostatnio edytowane przez The_BEAST_r10 ; 09.01.2019 o 03:14

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja uważam ogólnie event za udany.
    Zacznę jednak od minusów.
    - informacja, forma przekazania informacji o niektórych przedmiotach została przekazana w taki sposób, że gracze nie wiedzieli jak będzie dany budynek się w niektórych sytuacjach zachowywał. Gracze, którzy byli na testowym mieli lżej, bo tą informację posiadali.
    Chyba nie muszę pytać jaka się przewinęła fala krytyki na forum, ponieważ gracze myśleli, że dwa jarmarki będą dawać premię, a okazuje się że daje tylko jeden.
    Zabrakło dwóch zdań w opisie budynku i byłoby cacy.
    - choinka, ta informacja co z niej dostajemy. Drugi raz z rzędu jak ma mi wyskoczyć informacja to wyskakuje nowe zadanie w wykrzykniku a po informacji ani śladu. Nie wiem czy coś dostałem, czy nie, informacji brak.

    Plusy
    Kupiec - moim zdaniem na bogato, jest w czym wybierać.
    Fajny pomysł z domami ulepszonymi na wodzie, magazyn, mikołajowa, geolog, kolejny odkrywca, choinka poza wadami, a i tania nie jest.
    To co zaoferował event u kupca powinno zadowolić graczy.

    Czytając komentarze, zauważyłem info o kopalni w ostatnim dniu kalendarza - dzisiaj w tym wątku pierwszy raz ją przeczytałem od graczy.
    Nigdzie tej informacji nie ma i nie było.
    A w evencie świątecznym 2015 ostatni raz była jakaś większa nagroda za ostatnie otwarte okno.
    Brak prezentów w przygodach /cztery posty wyżej/ - od początku nie ma prezentów z przygód w tym evencie.

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2017
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    NIe wiem czy takowy był poruszany temat. Ale można było by wprowadzić w końcu opcje wybrania np kilku poszukiwaczy i wysłania na poszukiwanie przygód a nie za każdym razem klikania z osobna w każdego. To samo tyczy się geologów np chce wysłać na poszukiwanie węgla zaznaczam 3 i szukają węgla itd.

  7. #77
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Event jak event. Zawsze miłe urozmaicenie okolicznościowe i oryginalne przedmioty do uzyskania. Jednak od wielu lat wszystko na to samo kopyto. W evencie świątecznym zabawa ograniczyła się do graczy, którzy mają wielu odkrywców. Tygodniowe łańcuchy zadań, z których można było zdobyć po 10 prezentów to tragedia. Można je było zrobić w 7 minut i ostatnie "Czekaj 7 dni do następnego zadania" wywoływało atak śmiechu, który brzmiał jak czkawka pijanej kukułki. To już bardziej wymagające i opłacalne są zadania dzienne.

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    generalnie to ten event wypadł całkiem dobrze. wyszły w sumie niepotrzebne komplikacje jak ulepszony pływający dom, ulepszone to, tamto, siamto. jak dla mnie to jest kompletny bezsens. a nie można w zamian za to wycenić upgrade zmaksymalizowanego zwykłego budynku na ulepszony? i niech ten upgrade kosztuje, w zamian za max zwykły budynek otrzymujemy podstawowy ulepszony, albo niech to bedą po prostu kolejne levele zwykłych wersji. bo tych typów budynków w dwóch podwersjach jest od groma i ciut ciut. to jest uwaga ogólna do gry na minus.

    event? wg. mnie wyszedł bardzo dobrze do tego stopnia, że nawet zaawansowani gracze musieli wybierać co kupić, a z czego zrezygnować. bardzo fajnie ważne żeby było duuużo rzeczy.

    choinka prezentowa? jak dla mnie trochę lipna na niższych lvl się przydaje, tyle że jak dobry gracz startuje, zapisze się do fajnej gildii i tak się zboostuje że po 2ch miechach osiąga lvl50, i ta choinka staje się mało ważnym dodatkiem.

    aha, i jeszcze wyszły spore przycinki na starcie eventu, musieliście poprawiać. jak to było testowane że taki byczor przeszedł ???

    a teraz do samej gry, niestety sporo minusów:
    1. kiedyś była obietnica konserw bez przerwowych, albo z minimalną przerwą. czy naprawdę nie da się tego zrobić i po prostu flagować graczy zrobionych i niezrobionych w trakcie rozmytego upgrade bazy? czy nie da się zrobić tzw. TICK-TOCK , tj. najpierw upgrade bazy taki że stary kod aplikacji jest zgodny z upgrade, a potem upgrade aplikacji po bazie co wymaga przeładowania po stronie gracza. nie da się
    2. flash już jest na wykopie, jest obsługiwany na zasadzie "co łaska". i co wtedy? jedyna opcją gry stanie się ....... wasz combo pack z przeglądarką i własnym flashem? a gdzie html5 zamiast flasha?
    3. konserwy są niezwykle długie jak na tego typu grę. czy one serio muszą być takie długie? czy naprawdę konieczny jest backup całości przed upgrade, a może lepiej zrobić szybkiego snapshota na zimno? i tak grę wyłączacie. backup zrobicie sobie po upgrade.

    i tak dalej. jest cała fura rzeczy którą możecie zrobić, większość niskim nakładem pracy. pytanie tylko czy chcecie? czy ubisoft chce za to zapłacić itp. a tak w ogóle to się dziwię że ubisoft przy okazji gry nie reklamuje we właściwy, czytelny i mało inwazyjny sposób innych swoich produktów.

    ale event, co powtórzę, jak na tę grę był naprawdę ok. minus jest taki, że nie można zdobywać generała jednego z 3ch króli, co było tylko w pierwszym evencie jak się pojawili ci gienkowie. przez to nowi gracze nie mogą takiego gienka kupić bez klejek, co jest słabe.

    i jeszcze ostatni minus w tej grze. jest sporo przygód które są bardzo niechętnie robione, z powodu złego zrównoważenia kosztu zrobienia przygody do korzyści. z tym że koszt to nie tylko gienki, ale też czas. chyba widzicie jak gracze po prostu kasują te przygody jak im się pojawiają w gwieździe, tyle lat i jeszcze nie wyciągnęliście z tego wniosków?
    Ostatnio edytowane przez znik3040 ; 09.01.2019 o 09:05

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lukasss1 Zobacz posta
    no i wlasnie byl spokojny event bo nie musiales robic miliona przygod zeby zdobyc surowce eventowe a jedynie wysylac odkrywcow raz dziennie i kilka zadan. no spokojniej sie juz nie da.

    Event mi sie bardzo podobal bo byly fajne nagrody, nowe rzeczy (najlepszy jarmark), no i nie trzeba bylo spedzic calego dnia przy grze zdobywajac paczki poprzez przygody, co dla osob pracujacych jest szczegolnie wazne.
    Kup sobie puzzle będziesz miał jeszcze spokojniej.

  10. #80
    motylek2jo
    Witam, podobnie jak ostatnim razem kłopot ze znalezieniem dzwonków pierników itp by wykonać szybko zadanie , jeśli chodzi o kalendarz to na samym końcu powinien być jakiś extra budynek do zdobycia bo nie wszyscy mają kasę , diamenty by sobie je kupować
    poza tym wszystko super, jarmark bożonarodzeniowy fajny i choinka prezentów też

Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.