Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 98

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2018 - Dyskusja

  1. #81
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    u mnie jarmarki dają bonus strefowy na miejsce strefowe 100% ale okienka nie da się zamknąć wystaje u góry nie widać znaczka x i nie wiadomo na co bonus żałuje że go mam jest mało przydatny bo nie można go polepszyć jedynie zakup geologa się opłacał

  2. #82
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lunari Zobacz posta
    u mnie jarmarki dają bonus strefowy na miejsce strefowe 100% ale okienka nie da się zamknąć wystaje u góry nie widać znaczka x i nie wiadomo na co bonus żałuje że go mam jest mało przydatny bo nie można go polepszyć jedynie zakup geologa się opłacał
    zamknac mozna klawiszem ESC.

    Wyglada na to, ze zmienili anchoring okienek i teraz polozenie jest okreslone tak, ze na srodku ekranu zamiast srodka okienka jest jego dol. Pytanie kto wpadl na to zeby w ogole cos w tym grzebac, PO CO, i jak to w ogole mozliwe, ze identyfikacja i naprawienie bledu zajmuje wiecej niz 30 min

    i tak dalej. jest cała fura rzeczy którą możecie zrobić, większość niskim nakładem pracy. pytanie tylko czy chcecie? czy ubisoft chce za to zapłacić itp. a tak w ogóle to się dziwię że ubisoft przy okazji gry nie reklamuje we właściwy, czytelny i mało inwazyjny sposób innych swoich produktów.
    To jest gra do ktorej tworca wprowadzil mozliwosc zdobycia waluty premium za darmo i to w ilosci wiekszej niz potrzeba na dokonanie praktycznie wszystkich wartosciowych zakupow (10 kopalnii klejnotow daje zdaje sie 200k klejnotow na plus, a to, przynajmniej na DE, jest rownowartosc ponad 1000€ ktorych Ubi nigdy nie dostanie, pomnozone przez ilosc graczy ktorzy te kopalnie klejnotow kupili). Naprawde myslisz ze ktos jeszcze ma zludzenie, ze ta gra jest dla kogokolwiek komercyjnym zwrotem albo sukcesem ktory by usprawiedliwial inwestowanie w nia jeszcze wiecej pieniedzy, czy moze taka wpadka po ktorej staraja sie ja tylko utrzymac przy zyciu najtansza kroplowką z Chin ?
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 09.01.2019 o 10:19
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #83
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    abstrahując od uwag ogólnych na temat beznadziejności gry jako takiej, w evencie na plus: 4 specjalistów i kopiłem okrągłe 20 nowych budynków. Na minus IMHO choinka z prezentami - z kalendarza ujdzie ale jak ktoś kupił drugą to współczuje - straszny badziew ;D oraz JARMARK - 12h i bez sumowania uważam za totalną porażkę. Nie daje togo co najważniejsze a daje to co zbędne - na grzyba 300% premii na budynki na które nigdy bym jej nie dał? (ach te wyliczenia opłacalności zakupów 10k prezentów na podnoszenie jarmarku ;DDD)
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lukasss1 Zobacz posta
    no i wlasnie byl spokojny event bo nie musiales robic miliona przygod zeby zdobyc surowce eventowe a jedynie wysylac odkrywcow raz dziennie i kilka zadan. no spokojniej sie juz nie da.

    Event mi sie bardzo podobal bo byly fajne nagrody, nowe rzeczy (najlepszy jarmark), no i nie trzeba bylo spedzic calego dnia przy grze zdobywajac paczki poprzez przygody, co dla osob pracujacych jest szczegolnie wazne.
    Wiesz gra nie polega na tym by puszczać tylko odkrywców i kliknąć sobie raz dziennie, jak chcesz tak robić to niema sprawy, ale aktywniejsi gracze robiący przygody, podbijający kolonie powinni być nagradzani dodatkowymi prezentami w przeciwnym razie mija się to z celem robienia eventów. Jeśli Developerom gry na tym nie zależy by mieć większą liczbę graczy niech powiedzą i napiszą że jest to gra pięciominutowa że wchodzisz klikniesz i wychodzisz bo i tak dostaniesz nagrode....

  5. #85
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.06.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Event fajny, gralo sie przyjemnie. Dzieki.

  6. #86
    Osadnik Awatar ania123
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dla mnie oprócz tego rynku bożonarodzeniowego , on całkowicie nie udany mały czas i trzeba pilnować żeby to miało sens. tak ogólnie super bo to jest czas kiedy nie ma się tyle czasu na grę bo trzeba szykować wszystko na święta

  7. #87
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja bym chciała coś nowego. Rok w rok - praktycznie to samo (z jakimiś dodatkami). A może jakaś świąteczna rewolucja? Święta to prezenty -a jak prezenty to Mikołaj - jak Mikołaj to fabryka prezentów - a jak fabryka prezentów to ... to może właśnie fabryka extra budynków/premii/robotników/generałów? Jak już zbieram te wszystkie pierniczki lizaki to w jakimś konkretnym celu ... za XYZ pierników, prezentów, zasobów i realizację np bajkowej przygody (łącznie) mogę sobie wyprodukować np kopalnię klejnotów, kopalnię tytanu, grubasa czy generała MSM - w każdym razie - coś na wypasie -a nie ulepszony magazyn czy dom na wodzie. Wolę zbierać dwa tygodnie jakieś duperele na coś z sensem niż odfajkowywać kolejne dni.

  8. #88
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Bardzo dziękuję wszystkim za wyczerpujące opinie!
    Dziś zbiorę wszystkie i zostaną przekazane deweloperom!

    Pozdrawiam serdecznie!
    BB_Penelopa

  9. #89
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A_Aisza możesz podać jakieś źródło, które by sugerowało że kopalnia węgla będzie w kalendarzu? Bo jak narazie to jest jedynie twoje widzimisie, które próbujesz narzucić innym.
    Dodatkowo cię zmartwię żadna wersja językowa jej nie miała. Kopalnie węgla od początku była za klejnoty.

  10. #90
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Dziś zbiorę wszystkie i zostaną przekazane deweloperom!" to rozumiem ze tych kilku wątków dot. eventu do tej pory nikt z developerów nie czytał... co by dużo wyjaśniało ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.