Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 98

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Event Świąteczny 2018 - Dyskusja

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    event mi się podobał, dużo fajnych, nowych budynków do kupienia, nowe rzeczy oby tak było w kolejnych eventach!
    szkoda tylko, że niektóre okienka, zwłaszcza te ostatnie dawały jakieś marne nagrody typu kopalnia żelaza

    poza bugami i błędami, to event udany i ciekawy!
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  2. #52
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam pytanie o choinki. W opisie była informacja, że każda na wyspie daje prezent. Teraz kiedy pojawia się prezent można dostać tylko z jednej.

  3. #53
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2013
    Posty
    10
    Serwer
    Złota Góra
    w poprzednich latach, na zakonczenie kalendarza eventowego byla cos extra; dostalem tak zlota wierze; w tym roku nie bylo nic, moze by to kontynuowac;;

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Witam, moim skromnym zdaniem był to jeden z tych najgorszych event-ów. Ale co się dziwić. Pełno błędów ( inaczej nie potraficie ).
    Mogła bym tak pisać bez końca, i wyliczać te wasze błędy, tylko po co, i tak to już nic nie da.

  5. #55
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.01.2013
    Posty
    20
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dużo nagród i zadań za PD. Baaaardzo dobry pomysł

  6. #56
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Event moim zdaniem OK, jedyne co mnie nieco irytuje to niektóre śmieci, które jako gracz na 70 poziomie dostaję z kalendarza (zwłaszcza premie typu ciastka) a już do szewskiej pasji doprowadza mnie to ostatnie okno. Uważam, że raz w roku powinno tam być tam coś epickiego. Na przykład jakiś generał z przytupem (ale nie Medyk na miłość boską), którego można używać przez rok a potem odchodzi.

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    gothikam w tamtym roku była kopalnia żelaza zabrali nam ją, w tym roku miała być kopalnia węgla, również nam ją zabrali i puścili ją za klejnoty
    Szkoda słów.

  8. #58
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    od samego początku gry mam nieodparte wrażenie, że grę i jej zasady wymyślane są w przedszkolu, w grupie maluchów. Pomijając brak jakiegokolwiek realizmu, odnoszącego się do zachowań naturalnych, po zupełnie bezsensowną ekonomikę surowcowo-produkcyjną. I tym razem, zabrakło chyba zdrowego rozsądku, przy opracowywaniu nowości. Myślenie nie boli, jak mawiają, ale niektórym chyba tak. Nie będę się rozpisywał, bo inni przedstawili dokładnie. Wciąż, zastanawiam się po kiego licha wam serwer testowy, skoro niczego na nim nie możecie wytestować. Przykre, że przy tym, wynosicie się na forum, jakbyście zrobili niewiadomojaką dobroć dla graczy. A stare błędy od kilku lat nie mogą doczekać się poprawy. Żal. I tym wesołym akcentem chciałbym życzyć samych sukcesów w Nowym Roku.

  9. #59
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    roninasa skąd informacja że miała być kopalnia węgla ?
    Ona od samego początku była TYLKO za klejnoty, tak samo jak miedzi. Nie wprowadzaj fake newsów.

    Nie podoba mi się całkowicie skalowanie cen nowych itemków w sklepie. Do tej pory najdroższe elementy nie przekraczały 1k prezentów, teraz praktycznie wszystko grubo ponad 1k. Jednocześnie jakoś w żaden sposób nie zostały zwiększone możliwości ich zdobywania, są one praktycznie na jednakowym poziomie od paru lat. Za rok pewnie dostaniemy coś za 5k przy okazji dostając redukcje u odkrywców. Event świąteczny to zawsze był spokojny i bez większego zaangażowania można było sobie uzbierać, i to było wspaniałe podejście, a teraz bez siedzenia na handlu i wystawiania / szukania ofek było ciężko wykupić "nowości".

    Na halloween bylo podobnie, nie podoba mi się ta ścieżka.

  10. #60
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    set co to za gra gdzie parę razy klikniesz i podczas eventu dostaniesz wszystko.
    jak dla mnie osobiście pomysł gdzie musisz wybrać co dla ciebie lepsze do zakupu jest ok.
    "Everybody lies"

Zamknięty wątek
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.