Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Brak surowców oraz nagrody za Loota w przygodzie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat

    Brak surowców oraz nagrody za Loota w przygodzie

    witam serdecznie, ostatnio niemalze w tym samym czasie robilem 3 przygody w gronie tych samych 3 osob. 1 przygoda Sprytny krawiec i 2x Dzielny Maly krawiec. Wszyscy Loot-nicy otrzymali nagrody po ukonczeniu przygod, natomiast ja po pierwszej przygodzie w Sprytnym... tylko wlecialy kociolki z brazu a nagrod nic. Wszystko bylo prawidlowo, wojsko wyladowalo... atak przeprowadzony (symboliczny), general odpoczywal ranny po bitwie, raport po bitwie byl a surowcow czyli nagrod brak.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    moze wykonales atak i general nic nieubil dlatego dropa niema tylko znajdki ktore zostaly zebrane na przygodzie

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Zgadza się, było najprawdopodobniej, jak arko19752012 mówi. A to zdarza się, gdy:
    - wyślesz gienka bez pierwszego ataku z jednostkami zwykłymi - trafi na jednostki z pierwszym atakiem i kicha - albo wysyłaj generała z umiejętnością Pierwszy atak, albo kilku konnych
    - w obozie zostaje silna jednostka, np. sam boss, a Ty podsyłasz 1 Rekruta - choćbyś nie wiem jak się starał, nic nie dostaniesz
    - wysyłasz atak zbyt późno, ktoś przed Tobą kończy przygodę zanim Twój generał zdąży dokłusować do obozu i zaatakować
    - wysyłasz atak jako drugi z graczy na obóz, Twój generał wchodzi do niego, lecz tam już walczy inny generał i obóz pokonuje - Twój nie zabije żadnej jednostki
    - ostatnia opcja - masz pecha

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Niezaliczone bajkowe przygody

    Witam.
    W dniu wczorajszym brałem udział w dwóch bajkowych wyprawach"Aladyn i Lampa Oliwna" oraz "Sindbad i Wąż Morski"
    Ku mojemu zaskoczeniu okazało się że nie dostałem ani nagrody za ukończenie map ani nie zaliczyło qesta "Nowe wyzwania" podqłest "Bajkowe przygody".
    Nie wiem czy jakiś zwis serwera czy jakiś inny problem z serwerem. Bardziej mnie interesuje czy serwer się odblokuje i przyzna to wszystko czy mam liczyć straty związane z tymi trzema sprawami.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak nie miałeś w ogóle dropa to prawdopodobnie nic nie ubiłeś, najlepiej pisać do supportu, dobrze by bylo jakbys mial jakies screeny

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W obydwóch przygodach ubiłem. Jestem tego pewien bo znajomi czekali aż ubije. Niestety screenu żadnego nie mam poza tym że mam dowody zakupu lota oraz tego że qest nie został zaliczony a w nim chodzi o zaliczenie 2-uch bajkowych przygód.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to bylo krawce kupowac a nie 1001

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2019
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Była okazja jak członkowie gildii kończyli żeby się podłączyć to chciałem skorzystać.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie wiem czy zrozumiałeś,
    lampa, wąż to nie bajkowe a 1001 nocy
    bajkowe to krawce

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    to że znajomi czekali aż ubijesz nie znaczy ,ze ubiłeś dowód to we wiadomości jest wystarczy sprawdzić czy masz straty i wtedy dopiero pisać o problemach

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.