Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby przy zadaniu (wyzwaniu) tygodniowym) był "X" aby możn

Głosujących
91. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    82 90.11%
  • NIE

    9 9.89%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Usuwanie wyzwania tygodniowego

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Usuwanie wyzwania tygodniowego

    Proste pytanie:

    Czy chcesz aby przy zadaniu (wyzwaniu) tygodniowym) był "X" aby można je było trwale i w całości usunąć (na dany tydzień).

  2. #2
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wystarczy 'x' w wybranych podzadaniach, a nagroda z całości po prostu by malała.

  3. #3
    konkur4
    Wszystko fajnie, tylko po co? Wiszące zadanie aż tak Ci przeszkadza?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak. Mam czystą ramkę o ile nie mam aktywnej przygody; podobnie jak przeszkadzają mi czerwone krzykacze później; a dopóki zadanie wisi to wciąż wyskakuje info że masz nowe zadanie, co też mnie irytuje. Może jak napisał Green, mogłoby być na dwie pozycje osobno, ale już mniejsza z tym. generalnie powinna byc opcja kasowania, jak nie chcę się z tym użerać czy wciąż być "informowanym" że mam "nowe zadanie".

  5. #5
    Osadnik Awatar ania123
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Nowa Ziemia
    też nie lubię jak mi wisi jakieś zadanie

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem na tak,

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Jest pewien problem, mianowicie zadanie to jedyne miejsce informujące nas o terminie zakończenia zadania tygodniowego, wraz z usunięciem zadania ta informacja wyparuje, co będzie błędem w grze...

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Jestem przeciwko. Chcecie po prostu robić tylko te zadania tygodniowe, które wam pasują czy znów na lewizne łatwizne chcecie iść ;// Nie chce robić zadania więc czekaj tydzień aż "Twoje" ulubione znów się pojawi.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sądzę, że system/ serwer sam wie kiedy zadanie się kończy więc kiedy minie jego czas wyświetli się nowe. Ci co robią dostają nowe zaraz po skończeniu poprzedniego. A ci co by skasowali dostawaliby nowe po 7 dniach od skasowania. Zrobią - dostaną nowe; skasują - za 7 dni dostaną nowe. Chodzi po prostu żeby nie wisiało zadanie w ramce i nie wyskakiwał wciąż komunikat o "nowym zadaniu", które jest tym samym wiszącym bublem, o którym chcielibyśmy zapomnieć.

    A kolego kakarotto98 nie pisz bzdur. Większość ludzi gra dla przyjemności, a nie za karę, a dla przyjemności robi się rzeczy przyjemne i te, które chce się robić, a nie te, które się MUSI. Ja (i inni myślący gracze) nie proszę żeby dawali mi zadania takie żeby były dla mnie łatwe czy takie jak chcę, ale jedynie proszę by mieć możliwość usunięcia czegoś co mi zaśmieca ramkę. Nie po to ludzie zrobili wszystkie zadania (nawet te, które były mało sensowne) i na bieżąco robią np. gildijne czy przygody, żeby im śmieciowe zaśmiecały okno, i co chwila wyskakiwał komunikat "nowe zadanie", jakby to rzeczywiście było nowe zadanie, a nie przypominanie wciąż o śmieciu, którego nie chcę robić. Więc zastanów się zanim zaczniesz pisać głupoty. Może ty lubisz katować się grą w TSO i robisz wszystko, nie ważne jak głupie by nie było, bo jak nie to czeka cię jakaś kara, ale większość gra dla przyjemności i skoro podejmują decyzję, że zadania nie będą robić to fajnie gdyby mogli je usunąć, a nie mieli zaśmiecone okno zadań i byli wciąż nękani głupim komunikatem o "nowym zadaniu". I taki jest sens tej ankiety. I zapewne nie tylko gracze w Polsce chcieliby mieć możliwość ich kasowania jeśli im nie pasują, gdyż zadania tygodniowe, to jeden wielki bubel.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jesteś kolejną osobą, która pisze o przypominaniu się zadania, a u mnie ani razu coś takiego nie wystąpiło. Próbowałeś może odczytać treść zadania, zamiast je ignorować?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.