Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby przy zadaniu (wyzwaniu) tygodniowym) był "X" aby możn

Głosujących
91. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • TAK

    82 90.11%
  • NIE

    9 9.89%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Usuwanie wyzwania tygodniowego

  1. #11
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Jesteś kolejną osobą, która pisze o przypominaniu się zadania, a u mnie ani razu coś takiego nie wystąpiło. Próbowałeś może odczytać treść zadania, zamiast je ignorować?
    Jeśli dobrze myślę to wymóg jest, aby zadanie było przypięte, wtedy nie alarmuje co chwile, ale to tylko moje zdanie ;-)

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie robie tego dziadostwa i chetnie zapłace 1 rybe żeby mi to chu.... nie wisiało w zadaniach jak ktoś ma patent pisac nowa ziemia the best serwer in tso

  3. #13
    Osadnik Awatar AndyMcQuinn
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    43
    Serwer
    Kolonia
    U mnie wisi w wykrzykniku kilka zadań, niektóre już bardzo długo, jak np. związane z koloniami, a niektóre świeże, jak właśnie wyzwania. I jakoś nie pojawia mi się co chwilę przypominacz o nowym zadaniu, choć żadnego nie przypinałem ani nic w tym stylu
    Też gram dla przyjemności i gdy nie chce mi się robić jakiegoś zadania, to po prostu nie robię - i tyle. Jak sobie chce zadanie wisieć, to niech wisi :P

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Złota Góra
    tez jestem zdania, że te zadania tygodniowe powinny mieć możliwość usuwania, dla tych graczy, którzy nie zamierzają ich robić. Wkurza mnie, że pobierają mi drogie surki itp, i tym samym blokują produkcję. Powinien być znaczek x którym by sie usuwało zadania zaraz po ich pojawieniu się.

  5. #15
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez uriasz2012 Zobacz posta
    Wkurza mnie, że pobierają mi drogie surki itp, i tym samym blokują produkcję. Powinien być znaczek x którym by sie usuwało zadania zaraz po ich pojawieniu się.
    Przecież żadne zadanie samo nie pobiera surki. Trzeba klknąć. Nic nie klikając nie pobierze.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kasowanie danego ciągu zadań to tylko półśrodek. Ja chce mieć możliwość okresowego wyłączenia sie z całej tej zabawy. Żeby w ogole nie pojawiały sie te zadania.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.