Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Wątek: Zmiany w grze - 05.12.2018 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 05.12.2018 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    ale informacji, brak, czy skorygują / naprawią czas pokazywany w koszarach, mając poligon..

    czy kurna to tak ma być, jak obecnie mamy, miss PENELOPO?

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    O tak skórka na dom władyki tak potrzebna jak świni siodło, a czas w koszarach to kiedy naprawicie ? a nie że na oko kiedy będzie koniec produkcji.
    I jakie nowe "dodatki" się pojawią
    Aż strach pomysleć co będzie z tą kopalnią węgla ..

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na testowym kopalnia jest za 20000 kleju
    Kopalnia. Węgla. Naprawdę. Węgla. Nie. Żelaza.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Gluciorek Zobacz posta
    Na testowym kopalnia jest za 20000 kleju
    Kopalnia. Węgla. Naprawdę. Węgla. Nie. Żelaza.
    Coś źle popatrzyłeś, kopalnia węgla jest za 12500 klejnotów.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja tam cierpliwie czekam tak jak BB Penelopa na FB pisała
    na kolejną popsutą aktualizacje.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak takie zmiany będą jak przy wprowadzeniu ostatnich to życzę powodzenia dalej nie można ukończy przygody wielka bitwa i dalej nie można postawić magazynów na wyspach które się kupiło za klej 3 miechy zbierałem książki na klan a jak już je zdobyłem to miesiąc mi się zeszło zęby dojść do wielkiej wyspy a teraz nie mogę je ukończy strat w wojsku nie liczę jak również ile poświeciłem premii typ. asasyn lub szczały a tego tłumaczenie ze zdobycie 25 żetonów oprócz zajmowania czasu pracy magazynów zajmuje mnóstwo zasoby, mistrzostwo świata piłkę nożną jest przy tym jest niczym jak coś się proponuje chociaż niech spełnia minimy przyzwoitości i wykonalności a nie jakoś się uda od 6 lat te zmiany to tragedia patrząc na poprzednie. Dawno się tak nie zawiodłem

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Drodzy Gracze

    Nowa wersja gry będzie zawierała techniczną implementację Wydarzenia Bożonarodzeniowego 2018, a także nowe skórki dla Domu Władyki, Niekończącą się Kopalnię Węgla i więcej przygód, które będzie można kupić za pomocą Fragmentów Map!
    NOWE FUNKCJE
    Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018 zostanie technicznie wdrożone do gry - spójrzcie na nasze "Pierwsze informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018", aby sprawdzić co Was czeka w tym roku!
    do kategorii Architekt u kupca w grze dodana została nowa Niewyczerpalna Kopalnia Węgla.
    Dodano różne skórki dola Domu Władyki , które można kupić w kategorii Ozdoby u Kupca w grze.
    Przygoda"Ali Baba, Młody Drwal" można teraz zakupić za Fragmenty Map w kategorii "Przygoda" u Kupca w grze.
    Więcej = 1 przygoda, gratuluję...

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    zachęcam do sprawdzenia tekstu przed opublikowaniem, bo zawiera literówki

    i moje pytanie - czy pula przygód, które przynoszą odkrywce z bardzo długich poszukiwań zostanie rozszerzona o pozostałe przygody ali baby? skoro drwala mozna bedzie kupic za fragmenty map no to wysylanie odkrywcow po przygody bedzie bezuzyteczne - do tej pory byli wysylani wlasnie po to by znajdowac drwala
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    skoro drwala mozna bedzie kupic za fragmenty map no to wysylanie odkrywcow po przygody bedzie bezuzyteczne - do tej pory byli wysylani wlasnie po to by znajdowac drwala
    stawiam dolary przeciw orzechom ze nikt o tym nie pomyslal

    mi w sumie odpowiada bo nie bede musial uzywac handlu zeby dostac monety ..
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.