Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 56

Wątek: Zmiany w grze - 05.12.2018 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Moi drodzy BB,
    po kiego grzyba, żeby nie napisać wprost słowami jakich powinienem użyć w tym miejscu, mamy wypisywać jakiekolwiek nasze uwagi na temat zmian jakie wprowadzanie w grze, skoro nie tylko, że nie czytacie naszych uwag, to wydaje mi się jakbyście robili specjalnie i złośliwie odwrotnie niż gracze proponują. Nie wiem czy chodzi o urażoną ambicję, że gdybyście posłuchali i wprowadzili zmiany zgodnie z sugestiami graczy to wasze ego umarłoby od tego? Napiszcie mi po co mi są potrzebni Drwale za mapy? Czy w zadaniach tygodniowych jest gdzieś zadanie - wykonaj 10x Drwala? Są za to Pierwszy Złodziej, Drugi Złodziej itd. To są przygody których nie jestem w stanie zdobyć w ilości i czasie odpowiednim by wykonać zadania tygodniowe. Po wprowadzeniu Drwala za mapy, odkrywcy i zwiadowcy stają się zupełnie niepotrzebni. Jedyne ich zastosowanie to zbieranie dyń i prezentów i jajek itd. w eventach. Proszę nie pisać mi, że zadania tygodniowe nie są obowiązkowe. To po kiego je wprowadziliście? Żeby gracze nie mieli szans ich wykonać? I żebyśmy byli sfrustrowani waszym podejściem do gry jeszcze bardziej? Bardzo wiele osób już pisało o niewłaściwym doborze przygód niezbędnych do wykonania ZT. Ale nawet gdyby nie pisali. Czy sami tego nie widzicie, że właśnie topicie bardzo dobry pomysł ZT? A robicie to tylko dlatego by nam pokazać kto tu rządzi.

    A tak przy okazji zmian w grze. Czy moglibyście dołożyć do kupca możliwość nabycia dwóch ekip wyburzeniowych i trzech odpalaczy?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.11.2018 o 13:20 Powód: połączenie postów

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    ^oraz pakiety medyczne
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  3. #23
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pakiety medyczna są.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Piranus Zobacz posta
    Moi drodzy BB,
    ..... Czy sami tego nie widzicie, że właśnie topicie bardzo dobry pomysł ZT? ......
    "Specjaliści" pierwszego sortu w BB to topią już nie same pomysły w grze ale podcinają gałąź na której siedzą (czyli swoje miejsca pracy).
    Standard. Gra wychodzi bądź staje się bublem, gracze narzekają, developer upiera się przy swoim (duma, krótkowzroczność - zarządu, meniagjerów? Nie wiem), a potem wielkie zdziwienie że niedobry wydawca zamyka studio projektowe, bo jest nierentowne. Tak dalej! Nie takie firmy padały przez jedną tylko wtopę (jeden tytuł).


    EDIT: ahahahahaha, tonący brzytwy się chwyta. Właśnie zauważyłem u kupca budynki za realną kasę, które powinny być wyłącznie nagrodą z przygód lub zadań ! Zniszczyć wszystko, byleby tylko przelewy poszły!
    Widać, że Ubisoft ciśnie BB o wyniki finansowe. Róbcie tak dalej, a na pewno więcej osób będzie grało w tą grę i więcej osób będzie w niej wydawało pieniądze. I dobrze, niech ten tytuł padnie.
    Ostatnio edytowane przez nimq ; 30.11.2018 o 11:09

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra

    EDIT: ahahahahaha, tonący brzytwy się chwyta. Właśnie zauważyłem u kupca budynki za realną kasę, które powinny być wyłącznie nagrodą z przygód lub zadań ! Zniszczyć wszystko, byleby tylko przelewy poszły!
    Widać, że Ubisoft ciśnie BB o wyniki finansowe. Róbcie tak dalej, a na pewno więcej osób będzie grało w tą grę i więcej osób będzie w niej wydawało pieniądze. I dobrze, niech ten tytuł padnie.
    to tylko bb tak potrafi ... dno

  6. #26
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piranus Zobacz posta
    A tak przy okazji zmian w grze. Czy moglibyście dołożyć do kupca możliwość nabycia dwóch ekip wyburzeniowych i trzech odpalaczy?
    To jest mało prawdopodobne. Projektanci gry zajęli już stanowisko w tej sprawie:

    Pytanie 11: StaTiC2206, Niemcy
    Czy planujecie zmienić limity przedmiotów w sklepie, jeżeli tak to kiedy? (np. dla kopalni klejnotów lub Ekipy wyburzeniowej).
    BB_Alex: Wraz z wprowadzeniem Nusali, Vargusa i Anslema stworzyliśmy mechanikę pozwalającą nam lepiej kontrolować i śledzić limitowane przedmioty. Użyjemy tej mechaniki, aby zwiększyć limity niektórych przedmiotów w najbliższej przyszłości. Ekipa wyburzeniowa nie będzie częścią zwiększenia limitu, mamy kilka pomysłów jak chcemy z nimi postąpić w przyszłości.


    Pytanie 12: Becca1971 , Wielka Brytania
    Zastanawiam się, czy byłoby możliwe, aby otrzymać dopalacz lub Ekipę wyburzeniową za fasolę, lub łodygi zamiast klejnotów?
    BB_Alex: Jak wspominałem poprzednio, mamy kilka pomysłów na to, jak postąpić z Ekipa wyburzeniową w przyszłości. Miedzy innymi pomysł aby zwiększyć limity związane z używaniem premii Ekipy wyburzeniowej poprzez dodanie jej jako nagrody w kilku trudnych/wymagających zadaniach i zapewnienie możliwości uzyskania kilku z nich za wysokiej jakości zasoby takie jak Magiczna Fasola lub łodygi. Nie oceniliśmy jeszcze tych pomysłów.
    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Szkoda z tymi ekipami wyburzeniowymi. Patrząc na silną tendencję dodawanie co się da do kupca za klejnoty, jest to trochę dziwna reakcja, aby akurat czegoś na co są chętni, nie umożliwić nabycia tego za klejnoty. No ale jak widać ostatnio logika postępowania BB jest ostatnio jakby mniej logiczna.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja uważam że pomysł dobry z tymi budynkami kto ma kasę to ma lekko. A kto nie chce tłucze przygody aż mu wypadnie.I tak powinno być od paru lat.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    byłoby super, gdyby okienka potwierdzające wyburzenie budynku nazywały się inaczej niż: Efekt: Rozpoczyna zadanie "Wilczątko"

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez MściwyNocnik Zobacz posta
    byłoby super, gdyby okienka potwierdzające wyburzenie budynku nazywały się inaczej niż: Efekt: Rozpoczyna zadanie "Wilczątko"
    Za dużo wymagasz. xD Może tak za 2 lata...

Zamknięty wątek
Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.