Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Wątek: Zmiany w grze - 05.12.2018 - Dyskusja

  1. #11
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    i moje pytanie - czy pula przygód, które przynoszą odkrywce z bardzo długich poszukiwań zostanie rozszerzona o pozostałe przygody ali baby? skoro drwala mozna bedzie kupic za fragmenty map no to wysylanie odkrywcow po przygody bedzie bezuzyteczne - do tej pory byli wysylani wlasnie po to by znajdowac drwala
    A czy mając dzielnego u kupca, z poszukiwań lecą sprytki, zdradki, synki? Jeśli znasz odpowiedź na to pytanie, to i znasz na swoje

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Alekin Zobacz posta
    Coś źle popatrzyłeś, kopalnia węgla jest za 12500 klejnotów.
    Fakt - pomyliło mi się z kopalnią kleju nie na testowych.
    Niemniej - cena z kosmosu jak za kopalnię węgla, po tych wszystkich eventach to można mieć farmą manufaktur i żadnej kopalni węgla na mapie.
    Gdyby to była kopalnia żelaza, to co innego - to co chwila się zawala i byłoby to jakieś ułatwienie.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O, to ja też pomarudzę - w przygodach za mapki powinny znaleźć się te z zadań tygodniowych, chociażby Sindbad i Oblężone Miasto i Serce Kniei. Żeby zdobyć pierwszą, trzeba wykonać cały łańcuszek przygód, druga wpada dość rzadko, a trzeba ją wykonać kilka razy, żeby zaliczyć zadanie.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ile ta alibaba będzie kosztować map?
    W changelogu nic o tym nie ma.
    Na testowym w "adventures" nie ma alibaby wiec podejrzeć nie można.
    Za to na testowym DMK jest znowu po 930 map. W związku z tym chciałem zapytac czy ktoś cos planuje w temacie zmiany cen a jesli tak to od kiedy?Dla niektórych graczy informacja o zmianie cen przygód może mieć strategiczne znaczenie...

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    ile nowych bledow nas czeka i ile konserwacji po tych zmianach, bb?

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    skoro drwala mozna bedzie kupic za fragmenty map no to wysylanie odkrywcow po przygody bedzie bezuzyteczne - do tej pory byli wysylani wlasnie po to by znajdowac drwala
    A te fragmenty mapy skąd weźmiesz? Drwal na pewno będzie najdroższą z przygód i zapasy szybko się skończą...

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    A te fragmenty mapy skąd weźmiesz? Drwal na pewno będzie najdroższą z przygód i zapasy szybko się skończą...
    Ekhm.... specjalny magazyn prowiantu

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ta choinka co daje coś co tydzień to tylko w evencie czy na stałe. I czy możecie przybliżyć czym może być to "coś" ?

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez dorqa Zobacz posta
    Ekhm.... specjalny magazyn prowiantu
    No tak, nigdy nie widziałem potrzeby korzystania z tej możliwości, więc o niej zupełnie zapomniałem... W takim razie BB_Alex chyba nie pomyślał o tym, że w ten sposób wykończy odkrywców

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez vlad1997 Zobacz posta
    Ta choinka co daje coś co tydzień to tylko w evencie czy na stałe. I czy możecie przybliżyć czym może być to "coś" ?
    Na stałe. Najpierw dała tylko premie, później tylko surke i przygody, a teraz BB samo nie wie jak ma być ostatecznie.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.