Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz wprowadzenia tych przygód do kupca?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    77 86.52%
  • Nie

    5 5.62%
  • Obojętne

    7 7.87%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Przygody do tygodniowych wyzwań

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Dotyczy dotyczy, ale podchodzę do sprawy z dystansem, nie mam przygody lub chęci jej wykonania - odpuszczam, bo za tydzień wpadnie coś nowego. Nie wiem, jaki w tym cel, żeby za wszelką cenę dążyć do wykonania jak największej liczby wyzwań. Ludzie jak zwykle chcą zabawę na lata odpicować w miesiąc, i potem narzekać, że w grze nic się nie dzieje.
    W Twoim wywodzie jest jeden problem - zakladasz ze ta gra to jest zabawa na lata. Nie, to jest zabawa na tydzien, rozciagnieta na lata.

    Znakomita wiekszosc tego co w tej grze jest dostepne to jest prymitywna zawartosc ktora wymaga od gracza bardzo krotkiego czasu uwagi, ktory nastepnie jest rozciagniety w absurdalny sposob poprzez proces upgradowania albo wtornego grindowania expa tak, aby sprawiac wrazenie ze masz co robic przez dlugi okres czasu, co oczywiscie ma sie odbywac bez koniecznosci jakiejkolwiek interwencji ze strony producenta gry.

    Niezaleznie od tego do czego jestes przyzwyczajony, to nie jest norma, to jest patologia

    Natomiast druga sprawa, ktora jest juz kompletnie kuriozalna dla mnie, to usprawiedliwianie nowego contentu brakiem koniecznosci korzystania z niego. Napisz prosze jaki sens biznesowy ma placenie przez firme ludziom za produkowanie zawartosci ktora 95% graczy (wg deklaracji) bedzie olewac zaraz po wprowadzeniu Ja jakims specem od biznesu nie jestem ale jak dla mnie to jest jakas dziwna forma masochizmu polegajaca na regularnym (event CR) strzelaniu sobie w kolana ...
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 25.11.2018 o 19:21
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    jestem za

    problemem nie jest zrobienie niektórych przygód, ale pozyskanie ich
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Wydaje mi się, że mylisz pojęcia. Wyzwaniem byłoby na przykład "zrób 3 pełne Skarby Mądrości w 2 godziny" a nie "zdobądź 3 Skarby Mądrości w dropach w ciągu 2 godzin", do czego sprowadza się obecne rozwiązanie.
    Co pomysłu wprowadzenia przygód do kupca, to ok, ale tak jak mówiłem wcześniej, jeśli pojawia się zadanie wymagające zrobienia tych przygód to można je odpuścić i poczekać 7 dni na inne, nie trzeba wszystkich wyzwań klepać jedno po drugim, bo nie ma za to żadnego podium ani medalu.
    Pojechałeś. Sprzedaj mi drop ze skarbu mądrości Z przygód dla najwyższych lvli tylko z oblężonego miasta da się dropa kupić.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Pojechałeś. Sprzedaj mi drop ze skarbu mądrości Z przygód dla najwyższych lvli tylko z oblężonego miasta da się dropa kupić.
    Tak, pojechałem, rano do pracy :P
    Gdzie ja piszę o handlu dropami?

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W drugim, zdaniu cytatu...
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    W drugim, zdaniu cytatu...
    Tu?
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Wyzwaniem byłoby na przykład "zrób 3 pełne Skarby Mądrości w 2 godziny" a nie "zdobądź 3 Skarby Mądrości w dropach w ciągu 2 godzin", do czego sprowadza się obecne rozwiązanie.
    Nie.

    W drugim akapicie też nie.
    Być może odnosiłaś się do innej wypowiedzi, bo ja ani nie myślałem ani nie pisałem o dropach (zakładam, że mimo wieku, jeszcze wiem o czym myślę i piszę)

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    03.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    Proszę rozważyć możliwość kasacji zadań cotygodniowych tak jak przygód niechcianych do robienia.Z chwilą otrzymania zadania wiem czy mam możliwość jego zrobienia czy nie.Teraz cały tydzień ono sterczy i co chwila przypomina o zrobieniu zadania pierwszego.Na silę chcecie uszczęśliwiać.Ekspedycje nie robię a zadanie sterczy od samego początku i tylko przeszkadza.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez longin773 Zobacz posta
    Proszę rozważyć możliwość kasacji zadań cotygodniowych tak jak przygód niechcianych do robienia.Z chwilą otrzymania zadania wiem czy mam możliwość jego zrobienia czy nie.Teraz cały tydzień ono sterczy i co chwila przypomina o zrobieniu zadania pierwszego.Na silę chcecie uszczęśliwiać.Ekspedycje nie robię a zadanie sterczy od samego początku i tylko przeszkadza.
    Jak wy to robicie, że zadania wam "co chwilę przypominają"?
    Powiadomienie pojawia się raz, potem ewentualnie zadanie tylko zaśmieca księgę.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Albo po prostu uzyskaj ileś tam set XP w przygodach, przygód mają wszyscy pełno w gwiazdach.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.