Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz wprowadzenia tych przygód do kupca?

Głosujących
89. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    77 86.52%
  • Nie

    5 5.62%
  • Obojętne

    7 7.87%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Przygody do tygodniowych wyzwań

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Przygody do tygodniowych wyzwań

    Jedno pytanie, trzy odpowiedzi.

    Czy chcemy aby przygody niezbędne do ukończenia wyzwań były dostępne u kupca za inną walutę niż klejnoty?

    Rodzaj waluty pozostawiam do dyskusji, aby coś się działo w tym wątku.

    Moja propozycja: scenariusze za fragmenty map i/lub monety gildyjne (w stałej ofercie).

    Przygody "zwykłe" za fragmenty map.

    1001 Nocy za gwiezdne monety i/lub łodygi fasoli.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Za.
    Z tym, że najmilej bym przyjęła przebalansowanie całych wyzwań, bo z obecnymi ilościami elitarnego wojska i surowców do kosza i tak nie będę ich robić.
    Ostatnio edytowane przez Ranhea ; 24.11.2018 o 18:01

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    obojętne mi to, bo i tak nie będę robił tych zadań musząc wyrzucić do kosza elitarne wojsko, którego normalnie nie tracę, czy inne rzadkie surowce. Tokeny mi nie potrzebne, a exp z zadań tygodniowych jest tak nędzny, że wole sobie 3 (lub dwóch na premium) drwali zrobić w tygodniu niż jeden ciąg głupich zadań.

  4. #4
    konkur4
    Co to za wyzwania, jeśli wszystko dostaniecie na tacy? Nie, już lepiej niech zwiększą nagrody, bo 9/13/17/21/25 żetonów to jakaś kpina.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ze sformułowania "dostaniecie" wnioskuję, że sprawa Ciebie nie dotyczy bo nie masz zamiaru wyzwań robić, lub masz zapas odpowiednich przygód w gwieździe :P

    Zauważ, że nie zaproponowałem ceny, może być ona zaporowa i znając BB zapewne będzie (patrz ceny krawców za GM) - nie uważam tego za podanie na tacy, a jedynie wyeliminowanie elementu losowości - to ponoć leżało w założeniach wyzwań.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Co to za wyzwania, jeśli wszystko dostaniecie na tacy? Nie, już lepiej niech zwiększą nagrody, bo 9/13/17/21/25 żetonów to jakaś kpina.
    Wydaje mi się, że mylisz pojęcia. Wyzwaniem byłoby na przykład "zrób 3 pełne Skarby Mądrości w 2 godziny" a nie "zdobądź 3 Skarby Mądrości w dropach w ciągu 2 godzin", do czego sprowadza się obecne rozwiązanie.
    Co pomysłu wprowadzenia przygód do kupca, to ok, ale tak jak mówiłem wcześniej, jeśli pojawia się zadanie wymagające zrobienia tych przygód to można je odpuścić i poczekać 7 dni na inne, nie trzeba wszystkich wyzwań klepać jedno po drugim, bo nie ma za to żadnego podium ani medalu.

  7. #7
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ze sformułowania "dostaniecie" wnioskuję, że sprawa Ciebie nie dotyczy bo nie masz zamiaru wyzwań robić, lub masz zapas odpowiednich przygód w gwieździe :P

    Zauważ, że nie zaproponowałem ceny, może być ona zaporowa i znając BB zapewne będzie (patrz ceny krawców za GM) - nie uważam tego za podanie na tacy, a jedynie wyeliminowanie elementu losowości - to ponoć leżało w założeniach wyzwań.
    Dotyczy dotyczy, ale podchodzę do sprawy z dystansem, nie mam przygody lub chęci jej wykonania - odpuszczam, bo za tydzień wpadnie coś nowego. Nie wiem, jaki w tym cel, żeby za wszelką cenę dążyć do wykonania jak największej liczby wyzwań. Ludzie jak zwykle chcą zabawę na lata odpicować w miesiąc, i potem narzekać, że w grze nic się nie dzieje. A samo wprowadzenie przygód do kupca - przemyślałeś to? Bo ja to widzę tak: jest 100 ludzi, z których 50 chce wykonywać wyzwania, a reszta nie, dochodzi do sytuacji, w której 50 ludzi będzie kupowało przygody na swoje potrzeby, a reszta wprowadzała je w obieg, czyniąc z nich pospolite przygody, a to z kolei w znaczący sposób przyspiesza zdobywanie poziomów, osiągnięcie maks i początki kolejnej wegetacji. Cena zaporowa to chyba tylko klejki, bo żadne surowce nie są tak niedostępne, żeby ich wydawanie zmusiło do refleksji nad zakupem.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem na nie.
    Dlatego że mapy mg czyli SC są też okrojone a jak BB wymyśli cenę to będzie wielkie G.
    Lepiej już aby zmienili zadanie z przygodą zrób przykładową 3x dowolną z 1001 nocy, lub ukończ 5x za doświadczenie.

  9. #9
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Jestem na nie.
    Dlatego że mapy mg czyli SC są też okrojone a jak BB wymyśli cenę to będzie wielkie G.
    Lepiej już aby zmienili zadanie z przygodą zrób przykładową 3x dowolną z 1001 nocy, lub ukończ 5x za doświadczenie.
    Już widzę, jak mi pozwalają zrobić drwala zamiast skarbu czy oblężonego :P
    Ciekawe swoją drogą, że Ty jesteś na "nie" bo będzie i tak za trudno, a Konkur dlatego, że byłoby zbyt łatwo.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Też jestem na nie, sprzedaż przygód nie rozwiązuje problemów z wyzwaniami. A BB mogłoby pozwolić graczom na wybór, w ramach np. poziomu trudności: 10 i powyżej (dla najwyższych lvli).
    Ostatnio edytowane przez G0514 ; 25.11.2018 o 19:42

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.