Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 92

Wątek: Notatki Dewelopera: Tygodniowe Wyzwania - Dyskusja

  1. #71
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jaki wąż morski, jaki skarb wiedzy? Coś przeoczyłam? Takich przygód nie miałam i na wiki też nic o nich nie ma w poszukiwaczu... Za to już zapasik oblężonych miast i skarbów mądrości mam, wiec mnie nie straszcie

    Pytanie nieaktualne. Już mnie na serwie oświecili, że miały być ale ich nie ma Także nie straszcie
    Ostatnio edytowane przez Milady84 ; 29.11.2018 o 12:09
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #72
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Milady84 Zobacz posta
    Takich przygód nie miałam i na wiki też nic o nich nie ma w poszukiwaczu
    Pytanie nieaktualne. Już mnie na serwie oświecili, że miały być ale ich nie ma Także nie straszcie
    ale poszukiwacz a wyzwania tygodniowe to 2 różne sprawy mimo ze tutaj statek i tam statek.

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    BB_ALEX BB_Penelopa Prawda taka ze nigdy wszystkich sie niezadowolicie, czytajac opinie sa podzielone jak w wyborach Ci PO Ci za PIS i toczy sie walka slowna miedzy graczami na serwerach. Obecne wyzwania sa bezsensu najdelikatniej mowiac. WYZWANIE jak sama nazwa wskazuje to musi byc cos mega trudnego cos konkretnego cos co zmobilizuje graczy do wspolnego dazenia do celu, a nie zadania typu wytworz,wyslij,udostepnij, oddaj, zanies, przynies pozamiataj... albo przygody ktore sa oklepane od kilku lat. Zero kreatywnosci wszystko to samo.Mysle ze powinny byc trzy typy Wyzwan - 1. Wyzwanie indywidualne 2.Wyzwanie gildyjne 3. Wyzwanie serwerowe..... co do wyzwania Indywidualne moze to byc zadanie typu zdobadz 10mln expa za 7dni lub ukoncz 10x przygod/scenariuszu itp lub poprostu daj 10000 premii znajomym wszystko wedlug danego lvl aktualne propozycja na 66-74lvl dla 75lvl np 10k gwiezdnych monet zamiast expa ;D i co tydzien inne wyzwanie np 10mln expa w drugim tygodniu 10x przygod w nast 10000 premii a w ost tygodniu miesiac 10x scenariuszy i mamy miesiac urozmajconych wyzwan Indywidualnych- nagroda za kazdy tydzien 50 zetonow. co do wyzwania Gildyjnego tu juz pracuje cala gildia wiec moga to byc wyzwania typu Gildia ma oddac 10mln granitu w nast tygodniu ukonczyc 100x przygod w kolejnym 100x scenariuszy a na koniec miesiaca 100x kooperacyjnych i mamy caly miesiac gildyjnych roznych wyzwan a nagroda 100 zetonow ;D no i ostatni rodzaj wyzwania ;p wyzwanie serwerorowe ;D tu juz wersja hardcore musowo - Serwer ma oddac 100 mln zasobow od Podstawowych do Elitarnych w nast tygodniu 1000 przygod/scenariuszy/kooperacyjnych itp a kolejnym wspol exp/doswiadczenie osiagniete przez graczy ma wyniesc 1000 mln ( nie wiem jak to uwzglednic z lvl 75 ale to sie wytnie ;p ) i ostatni tydzien miesiaca wspólny czas online wszystkich graczy ma wynies 1000 godzin nagroda za to 150 zetonow;] mysle ze ten sposob system wyzwan przypadl by gracza bardziej do gustu i sprawilby ze jeszcze bardziej by ze soba wspolpracowali i dazyli do swpolnego celu ;] bez nerwow stresu spinania sie klocenia przegadywania kto ma racje to wszystko wywoluje zle relacje miedzy graczami a co za tym idzie zniecheca do gry, tak jak to wyglada obecnie po wyzwaniach bb_alexa... sorry za bledy ale nawet ja sie czasem myle haha ;D pozdrawiam

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Psychopata2012 ... w pełni popieram i zgadzam się z tym, że takie wyzwania to wyzwania Bardzo chciałabym , żeby ktoś z BB wziął pod uwagę Twoje propozycje

  5. #75
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Psychopata2012 Zobacz posta
    Prawda taka ze nigdy wszystkich sie niezadowolicie, czytajac opinie sa podzielone
    Akurat tutaj mowiac delikatnie mijasz sie z prawda, bo nie sa podzielone, nawet pomysly jak naprawic te "wyzwania" sa dokladnie takie same na wszystkich wersjach jezykowych i nawet dokladnie takie same jak byly proponowane jeszcze przed wprowadzeniem tego bubla na normalne serwery.

    Praktycznie wszyscy ktorzy raczyli sie na ten temat wypowiedziec pisza to samo.

    A co do reszty posta, to powazne wyzwania w tej grze nie maja sensu, bo mozna dodawac kolejne zera przy ilosci surowcow wymaganych do oddania, ale w pewnym momencie konczy sie asortyment nagrod ktore bylyby adekwatne do tych surowcow. A jak nie ma odpowiednich nagrod to cala reszta na tyle interesuje normalnego gracza co ranking kolonii.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #76
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę, że wystarczyło by do tych 25 żetonów dodać jedno 0 (250) i wtedy można by potraktować te wyzwania jako wyzwania.

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    8 stron uwag, w wiekszosci negatywnych...Chcialabym widziec, jak polska ekipa czyta kazdy post, wyciaga (bardzo sensowne!) propozycje zmian i inne cenne uwagi, i robi z niego streszczenie po angielsku, zeby uwagi przekazac wyzej...



    Wyzwania zostaly wg mnie skomponowane przez osoby, ktore nie graja na co dzien na zwyklym serwerze (tzn. na innym niz testowy).
    Ilosci towarow/wojska do wydania nie sa rekompensowane nagrodami (w postaci exp, towarow, tokenow - cokolwiek).


    Brak balansu jest tak znaczacy, ze nie widze sensu robienia tych wyzwan.


    To juz nie chodzi nawet o zrobienie niemal nieosiagalnych przygod w ciagu kilku dni (choc i to jest IMHO porazka), ale o nieadekwatne zyski z tej akcji.


    W obecnym ksztalcie oceniam te wyzwania na 1 w skali 0-10. Ten jeden punkt za expa za oddzialy na statku, koszty produkcji sa ustawione na akceptowalnym poziomie.

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wyzwania.. hahaha.
    5 ostatnich dropów z drwala i 0 złodziei. Ani jednego. Albo ta gra jest już tak schrzaniona albo to celowe działanie.
    Gratuluje programistom.

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    "Wszystkie wyzwania będą składały się z etapów, podczas których należy wykonać takie czynności, jak produkcja zasobów, ukończanie przygód i stosowanie premii itp. Nie zawierają one żadnych zadań opartych na szczęśliwym trafie".
    Np Serce Kniei zdobywa bez liczenia na szczęśliwy traf?
    Do poprawy ten pomysł jest

  10. #80
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Psychopata2012 Zobacz posta
    BB_ALEX BB_Penelopa Prawda taka ze nigdy wszystkich sie niezadowolicie, czytajac opinie sa podzielone jak w wyborach Ci PO Ci za PIS i toczy sie walka slowna miedzy graczami na serwerach. Obecne wyzwania sa bezsensu najdelikatniej mowiac. WYZWANIE jak sama nazwa wskazuje to musi byc cos mega trudnego cos konkretnego cos co zmobilizuje graczy do wspolnego dazenia do celu, a nie zadania typu wytworz,wyslij,udostepnij, oddaj, zanies, przynies pozamiataj... albo przygody ktore sa oklepane od kilku lat. Zero kreatywnosci wszystko to samo.Mysle ze powinny byc trzy typy Wyzwan - 1. Wyzwanie indywidualne 2.Wyzwanie gildyjne 3. Wyzwanie serwerowe..... co do wyzwania Indywidualne moze to byc zadanie typu zdobadz 10mln expa za 7dni lub ukoncz 10x przygod/scenariuszu itp lub poprostu daj 10000 premii znajomym wszystko wedlug danego lvl aktualne propozycja na 66-74lvl dla 75lvl np 10k gwiezdnych monet zamiast expa ;D i co tydzien inne wyzwanie np 10mln expa w drugim tygodniu 10x przygod w nast 10000 premii a w ost tygodniu miesiac 10x scenariuszy i mamy miesiac urozmajconych wyzwan Indywidualnych- nagroda za kazdy tydzien 50 zetonow. co do wyzwania Gildyjnego tu juz pracuje cala gildia wiec moga to byc wyzwania typu Gildia ma oddac 10mln granitu w nast tygodniu ukonczyc 100x przygod w kolejnym 100x scenariuszy a na koniec miesiaca 100x kooperacyjnych i mamy caly miesiac gildyjnych roznych wyzwan a nagroda 100 zetonow ;D no i ostatni rodzaj wyzwania ;p wyzwanie serwerorowe ;D tu juz wersja hardcore musowo - Serwer ma oddac 100 mln zasobow od Podstawowych do Elitarnych w nast tygodniu 1000 przygod/scenariuszy/kooperacyjnych itp a kolejnym wspol exp/doswiadczenie osiagniete przez graczy ma wyniesc 1000 mln ( nie wiem jak to uwzglednic z lvl 75 ale to sie wytnie ;p ) i ostatni tydzien miesiaca wspólny czas online wszystkich graczy ma wynies 1000 godzin nagroda za to 150 zetonow;] mysle ze ten sposob system wyzwan przypadl by gracza bardziej do gustu i sprawilby ze jeszcze bardziej by ze soba wspolpracowali i dazyli do swpolnego celu ;] bez nerwow stresu spinania sie klocenia przegadywania kto ma racje to wszystko wywoluje zle relacje miedzy graczami a co za tym idzie zniecheca do gry, tak jak to wyglada obecnie po wyzwaniach bb_alexa... sorry za bledy ale nawet ja sie czasem myle haha ;D pozdrawiam
    Propozycje godne psychopaty i autorstwa psychopaty Myślisz że skapują że to były żarty?
    wyszło nawet nieźle ale trzaśnij czasem ENTER między linijkami, bo czytać tego się nie da bez lupy!

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.