Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 92

Wątek: Notatki Dewelopera: Tygodniowe Wyzwania - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Jesteście tak ambitni, że każde zadanie MUSICIE zaliczać? Nikt nikogo do niczego nie zmusza...

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    zadanie typu wyprodukuj 250 rycerzy a poźniej ich wydaj - blokuje sie tylko koszary jaki w tym sens? zrób przygode , której można kupić - ostatnio scenarisz serce kniei na 20 gubasów na 2 wysłania - 1 scenariusz

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Nowy Świat
    I sie wszyscy doczekali wspanialych wyzwan i brakujacego statku. I pewnie wiekszosc ma to samo odczucie: jaki sens ma wysylanie tyle woja w powietrze?
    Nic wielkiego za to sie nie dostaje. Lepiej to na przygodzie wykorzystac.

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podstawowy problem z tymi wyzwaniami jest taki, że każdy chciałby je robić
    One są zdecydowanie zaprojektowane pod endgame i dlatego nie ma w nich nacisku na doświadczenie, co jak widzę wielu boli. Na początku myślałem, że to błąd BB, że udostępnili je dla niższych poziomów, ale po zastanowieniu stwierdzam, że im też endgame się należy, bo nie każdy czuje potrzebę wbicia 75 czy nawet 71 poziomu (który dla mnie był celem, a wyższe lecą "przy okazji").

    Obawiam się tylko, żeby BB nie skończyło jak 3DO, kiedy zmusiło graczy do wyboru ścieżki (niesławne HOMM4, które bardzo zresztą lubiłem).

    Żeby nie było za słodko, to zdecydowanie nie podoba mi się dobór przygód i problem z ich dostępnością, dlatego ośmieliłem się zasugerować przynajmniej częściowe rozwiązanie problemu:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...iowych-wyzwań

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Podstawowy problem z tymi wyzwaniami jest taki, że każdy chciałby je robić
    One są zdecydowanie zaprojektowane pod endgame i dlatego nie ma w nich nacisku na doświadczenie, co jak widzę wielu boli. Na początku myślałem, że to błąd BB, że udostępnili je dla niższych poziomów, ale po zastanowieniu stwierdzam, że im też endgame się należy, bo nie każdy czuje potrzebę wbicia 75 czy nawet 71 poziomu (który dla mnie był celem, a wyższe lecą "przy okazji").

    Obawiam się tylko, żeby BB nie skończyło jak 3DO, kiedy zmusiło graczy do wyboru ścieżki (niesławne HOMM4, które bardzo zresztą lubiłem).

    Żeby nie było za słodko, to zdecydowanie nie podoba mi się dobór przygód i problem z ich dostępnością, dlatego ośmieliłem się zasugerować przynajmniej częściowe rozwiązanie problemu:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...iowych-wyzwań
    To samo napisałem kiedyś, w anno online było podobnie, jedne premie wspomagały inne, budynki strefowe wspomagające inne budynki, itp., itd., a jak wiadomo anno już nie ma, być może i TSO się kończy... teraz tylko czekać na kolejne budynki typu poligon wspierające wszelaką produkcję na wyspie.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 24.11.2018 o 17:36

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wydaję mi się, że BB_Alex bardzo dawno nie grał w SOL
    Samo "wyzwanie czasowe" ustalono na 4,5 dnia
    Chyba na testowym, z pełnymi magazynami i pełnym dostępem do przygód za rybkę.
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 24.11.2018 o 20:28

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam, odnośnie zadania wyprodukuj kilkaset woja w elitarnych i wydeleguj... to nie wiem czy to jakiś błąd w tłumaczeniu czy inny, ale po zaliczeniu tego zadania nie zniknęli mi 445 konni zbrojni, 445 oblężnicy, 700 łuczników i 255 żołnierzy. Mam ponad 1000 oblężników, których nawet nie za bardzo mam gdzie stracić.

  8. #38
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jozioblabla Zobacz posta
    Witam, odnośnie zadania wyprodukuj kilkaset woja w elitarnych i wydeleguj... to nie wiem czy to jakiś błąd w tłumaczeniu czy inny, ale po zaliczeniu tego zadania nie zniknęli mi 445 konni zbrojni, 445 oblężnicy, 700 łuczników i 255 żołnierzy. Mam ponad 1000 oblężników, których nawet nie za bardzo mam gdzie stracić.
    Na każdej 1001 nocy stracisz, wystarczy wysłać ich bez innego wojska na dowolny obóz. Błędu w tłumaczeniu nie ma, tylko z okazji konserwacji BB zrobiło nam "prezent" i wszystkie zadania które w momencie konserwy były aktywne zostały uznane przez grę za zaliczone, wystarczyło je potwierdzić ptaszkiem. Przy kolejnym takim zadaniu pobierze Ci już te jednostki.

  9. #39
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mowa była o normalnym wojowaniu, a nie wysyłania tego na rzeź. Luks, spoko wiedzieć z tym, że taki prezencik zrobiło bb.

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam
    Tygodniowe Wyzwania , super pomysł
    Balans zadań totalnie nie trafiony !
    przykład :
    wyślij do piachu parę tysięcy elitarnego wojska (przegięcie BB)
    !!! do skasowania co ???
    zrób x3 skarb lub oblężone (te przygody z nieba nie spadają)
    !!! a może dać x3 1001 do wyboru łącznie z drwalem co ???
    x3 odbudowa po burzy (3300 zaprawy do śmietnika)
    !!! nie lepiej x3 scenariusze do wyboru wedle uznania co ???
    itd ...

    BB , ktoś u was to nieźle odleciał
    zmięcie to ! , te zadania dyskryminują 95% graczy , nie są wstanie ludzie ich zrobić.
    Ostatnio edytowane przez alexolo1111 ; 25.11.2018 o 17:42

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.