Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 92

Wątek: Notatki Dewelopera: Tygodniowe Wyzwania - Dyskusja

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2017
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo rzeczowo to zostało opisane Sam bym tego lepiej nie napisał BRAWO

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja tam robię tylko te wysłania statków i ewentualnie produkcja jakiś rzeczy, i biorę te kilkaset tysięcy dodatkowego PD. A żetony mnie średnio obchodzą. Mam wystarczająco populacji i mogę klepać w kółko ali babe drwala, a nie to co na siłę wpycha zadanie z łańcucha.

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    09.11.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Epidemia-->lekarstwo-->Ukończ 3 przygody „Ali Baba i Skarb Mądrości” . tylko jak ukończyć skoro na 7 zrobionych drwali w dropie nie było ani jednego "złodzieja" nie mówiąc o wydropieniu z nich "skarbu mądrości". Może BB niech popracuje nad zmiana parametru "szczęścia" w tej grze. bo im to wyszło po ch..u.

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    A mnie się zadania sypią raz je zalicza bez ich zrobienia innym razem wyszkolę 300 żołnierzy a w zadaniu nie zaliczy mi ani jednego (zadanie polegało na wyszkoleniu 150) no masakra takie akcje. Chyba czas poczekać na kolejną naprawę.

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Popieram ! Poczekajmy, najlepiej z wysyłaniem realnych pieniędzy to BB zabierze się do roboty. Ja miałem wysłać siedmiu specjalistów na bardzo długie poszukiwanie przygód. Wysłałem na wszelki wypadek wszystkich dziewięciu zielonych a kiedy wrócili to się dowiedziałem, że ani jednego mi nie zaliczyło. Penelopcia nie pisz mi jaki jest link do supportu bo to nie pomaga.

  6. #56
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez cddarek Zobacz posta
    Brakuje mi tylko przy tych nowych wyzwaniach tygodniowych krzyżyka z opcją "Usuń ciąg zadań" takiego jak przy zadaniach pobocznych. Często bym z niego korzystał by nie zaśmiecać sobie księgi zadań niepotrzebnymi wpisami.
    dobry pomysl

  7. #57
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszytko to co piszecie to prawda, lecz zapomnieliście o 1 rzeczy Każde z tych zadań można natychmiast zakończyć klikając przycisk natychmiastowe zakończenie zadania. Oczywiście należy mieć na koncie gry odpowiednią liczbę klejnotów . Każde zadanie da się skończyć pytanie czy cena jest tego warta

  8. #58
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.06.2015
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wykonałem wyzwanie tygodnia x 2 i wystarczy - koniec. Na szczęście "Zagraniczny statek" schowali w miejscu, w którym go nie widzę . BB nawet nie pofatygowało się żeby podnoszonym budynkom zmienić wygląd. Brawo BB.

  9. #59
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez IGOZERI Zobacz posta
    Epidemia-->lekarstwo-->Ukończ 3 przygody „Ali Baba i Skarb Mądrości” . tylko jak ukończyć skoro na 7 zrobionych drwali w dropie nie było ani jednego "złodzieja" nie mówiąc o wydropieniu z nich "skarbu mądrości". Może BB niech popracuje nad zmiana parametru "szczęścia" w tej grze. bo im to wyszło po ch..u.
    w końcu ktoś z podobnym postulatem Losowość czyli szczęście w tej grze to wg mnie największa zmora, dlatego gram bo gram i męcze drwala tanio i szybko.
    Niestety na kilkanaście emaili odnośnie losowość BB rozkłada ręce (czytaj mają to gdzieś)

  10. #60
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.07.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Udostępnijcie przygody które trzeba zrobić chociaż za mapy i będzie git

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.