Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 92

Wątek: Notatki Dewelopera: Tygodniowe Wyzwania - Dyskusja

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na ostatnim zadaniu się podałem jest nie realne. Dzięki nie bawię się .

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja się wczoraj uśmiałam. Trzasnęłam 3x mądrość i w nagrodę w następnym zadaniu na dzień dobry -oblężone miasto Pociesza mnie tylko myśl, ze chyba lecą w miarę po kolei, a przynajmniej póki co się nie powtarzały to następne będzie na luzie z odbudową po burzy. Co do wydawania wojska to dla standardowej produkcji woja to rzeczywiście kłopot. Dla klejnociarzy lub tych co za monety na ostatniej promocji odkupili od nich poligony to to podzadanko na góra pół dnia.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    3 x Skarb wiedzy (Te Skarby to rozumiem, że będą teraz za mapki?)

    3 x Odbudowa po burzy (3,3k zaprawy ... bez komentarza)

    Oblęzone miasto .... też dobry dowcip (zrobiłem ze znajomym Skarb Wiedzy po 3 każdy , wszystkie wymienione, czyli łącznie 12 dropów i uwaga wpadło 1 (słownie: jedno) oblężone miasto!)



    Pomysł ciekawy, realizacja średnia i o jakiś rok za późno
    Ostatnio edytowane przez morgorothor ; 26.11.2018 o 14:52

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.12.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Kolonia
    idiotyzmem jest produkcja woja (blokowanie koszar) i ich wydanie, wiem ze robienie statku nie jest obowiazkowe, ale jest bez sensu

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2013
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    100/10

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktoś coś wymyślił niech mu będzie, nie pierwsza i nie ostatnia nieprzemyślana rzecz w Settlersach. Brakuje mi tylko przy tych nowych wyzwaniach tygodniowych krzyżyka z opcją "Usuń ciąg zadań" takiego jak przy zadaniach pobocznych. Często bym z niego korzystał by nie zaśmiecać sobie księgi zadań niepotrzebnymi wpisami. A do wyzwań powrócę jak wymagania staną się bardziej sensowne.

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobrze by było gdyby wojo dało się najpierw wydać a później wyszkolić. Co do przygód to powinny raczej być łatwiej dostępne. Np. Ali Baba i Drugi Złodziej, Skarb Mądrości nie tak łatwo zdobyć.

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    22.07.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dawno nie czytałem takich bzdur jakie napisał BB_Alex- chyba pojęcia o grze nie ma

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Polaka natura jest taka ze bedzie marudzil narzekal a i tak bedzie dalej gral.Jest to bardzo dobry pomysl i dla kazdego, jeden bedzie robil wyzwania drugi bedzie zarabial na przygodach a trzeci bedzie mial to wszystko w powazaniu, gra sie ruszy i handel wkoncu(Osobiscie zmienial bym wyzwania-zadania co pol roku by urozmaicic gre aby nie bylo monotonii wyzwaniowej xD ). ludzie sa juz tak leniwi ze trzeba im doplacac by dropa wzieli do tego idzie ta gra a teraz boli niektorych leni ze "trzeba bedzie cos zrobic by cos miec " a nie przyjsc i kupie dropa za przygode" ;] Ludzie nie rozumieja jednego nikt nie kazuje siedziec 24/7, nikt nie kazuje ladowac setek złotych na klejki i nikt nie kazuje robic wyzwan sa to indywidualne cele jak Osiagniecia zwykle czy eventowe. Czytajac wypowiedzic ludzi mysle ze chyba jak nie zrobie tych wyzwan to dostane bana albo nie zaloguje sie przez nast 7 dni xD nie wstyd wam tak wrecz zebrac o zmiane wyzwan w grze... poprostu ich nie robcie.

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A ja nie mam nic na przeciw, nawet najdziwniejszym przygodom wymyślonym przez bb, ale do jasnej ciasnej, dlaczego uszczęśliwili tym dziwnym wynalazkiem każdego gracza? Dlaczego nie ma przy tych przygodach krzyżyków do ich skasowania, dla tych, którzy nie życzą sobie, aby co chwila wyskakiwały okienka z "nowym zadaniem".
    Uważam, że ciąg tych zadań powstał z myślą, li tylko o graczach poziomu 70, a nawet wyższych , aby się nie nudzili. Ja bym sobie życzył, aby nie uszczęśliwiano mnie na siłę, czyszczeniem mojego skromnego magazynu. Jednocześnie odnoszę wrażenie, że bb, już tak jest w siebie zapatrzone i w swoje "nowatorskie" pomysły, że właściwie gracze, to już są chyba nawet niepotrzebni, bo "nie potrafią nawet docenić, co się dla nich robi".
    I, właśnie, zabawa jest fajna, gdy zadania są realne i przemyślane, a nagrody za trudy, atrakcyjne. Ale chyba znowu ktoś na jakimś spidzie je wymyślał, bo niech mi ktoś wytłumaczy, jakie realne kryteria wzięła pod uwagę osoba, która zadecydowała, że podniesienie poziomu jednego budynku, kosztuje 11, a innego 43, o tą samą wielkość osadników, a np inny budynek, któremu dodamy 110 osadników, kosztuje jedynie 13 niebieskich. O co hodzi? zapytam słowami wieszcza.
    Ostatnio edytowane przez emerytdarek ; 26.11.2018 o 21:19

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.