Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 92

Wątek: Notatki Dewelopera: Tygodniowe Wyzwania - Dyskusja

  1. #11
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coś co w zadaniu kryzysowym ma sens;
    -wydanie sporo surek,
    -wymagająca przygoda
    ma sens bo sie to trafia raz na rok albo i rzadziej, ale jak to ma byc cykliczne co pare dni to nie ma większego sensu.

    Ta notka to mydlenie oczy; wiadomo co przyświecało deweloperom, wyczyścić magazyny + zmusić do robienia nie atrakcyjnych przygód.

    Chyba nie przewidzieli że większość graczy zwłaszcza tych wysokopoziomowych ma zbilansowana gospodarke oraz taką populacje że to upg nie są dla nich w żaden sposób atrakcyjne.

    Tyle w temacie, dziekuje, dowidzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)>⌐■-■

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez andrys13 Zobacz posta
    Dokładnie, co to za zadanie wydaj 445 oblężników ���������������� �, to naprawde motywujące jest ������

    my swoje oni swoja ... zadania z kapelusza w ogole nie majace zadnego sensu ... lepiej skupic sie na walce i tym co dotycchczas niz marnowaniu elity i czyszczeniu magazynow kosztem malo zauwazalnych korzysci
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 23.11.2018 o 19:53 Powód: m

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.09.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    oj widze ze znowu problem z godzina dodawania postow hehe stadard ze cos zle jest

  4. #14
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to to akurat wina softu forum vB, bo mimo ustawienia zeby zmiany czasu sie uwzględniały to jest się ciągle w tej samej strefie czasowej

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.11.2014
    Posty
    24
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dziękuję BB za utwierdzenie mnie w przekonaniu że czas tej gry się kończy, bo nie jestem w stanie inaczej wyjaśnić ostatnich waszych poczynań jak przed zamknięciem gry desperacką próbą wyciśnięcia jeszcze ciut grosza z kieszeni resztki graczy poprzez wrzucanie totalnie nieprzydatnych rzeczy w ramach minionych eventów, nowych opcji w sklepie (czytaj poligony), no i zadań teraz zadań tygodniowych.
    Ile się da od ilu się da.

    Powinniście prowadzić szkolenia z tego jak skutecznie wywrzeć negatywne wrażenie na puli swoich klientów. To może być dobry biznes, może zwiększy tak upragnione wyniki finansowe.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czyli event świąteczny jest ostatnim eventem z Settlersami? Szkoda..

  7. #17
    Merlik
    Moje wnioski są troche inne. Już od pewnego czasu zauważyłem , e BB traktuje nas jak byśmy nie mieli życia prywatnego i zawodowego. Jak nie śpimy powinniśmy na setkach siedzieć. Widać że tacy gracze nie są potrzebni tutaj i jakoś trzeba się ich pozbyć. W zasadzie dużo można przyjąć że jest do zrobienia jednak Skarb Wiedzy do tego nie należy. Przy moim levelu 71 0 szansy. Nie mam zamiaru poświecać życia prywatnego i zawodowego dla tej gry. Chyba za długo już tu gram, może czas to zmienić.

    Skarb Mądrości* sorki za pomyłke
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 25.11.2018 o 14:20 Powód: połączenie postów

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Ta notka to mydlenie oczy; wiadomo co przyświecało deweloperom, wyczyścić magazyny + zmusić do robienia nie atrakcyjnych przygód.
    No nie wiem.
    Ja magazynów z niczego nie czyszczę, bo wszystko (?) z tych zadań najpierw muszę wyprodukować a potem dopiero wydać x2 a są tacy, którzy muszą wyprodukować x2 żeby wydać, więc ich zasoby w gwieździe też nie będą topnieć.
    Zmusić do robienia nieatrakcyjnych przygód, których nie ma lub w najlepszym wypadku brakuje? No chyba, że zmusić do robienia Drwali, żeby robić Złodziei, żeby robić Sindbady, to może tak.

    Nie mam pojęcia jakie były założenia, to wiedzą tylko developerzy. My wiemy jedynie czemu nam się wykonanie nie podoba. A oni i tak wiedzą lepiej, bo to ich gra i mam wrażenie, że to jest trochę na zasadzie nie podoba się, to se zmień. Szkoda.
    I jeszcze dwa grosze, wyzwaniem nie jest dla nikogo wyprodukować czy wytrenować ileś czegoś w tydzień, naprawdę, chyba że ktoś grę oparł na handlu, wtedy jest przez te wyzwania tygodniowe kompletnie pominięty, co też jest niesprawiedliwe. Nie wiem co sądzą inni gracze na moim poziomie (69), ale te zadania są obliczone na góra 3 dni.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    pomysł niby dobry, to ma wymagać od graczy czegoś więcej niż paru klików każdego dnia, ale mimo wszystko jeśli weźmie się do kupy zadania gildii, mini zadania dzienne, zadania cotygodniowe, a często także i zadania eventowe, to naprawdę te "4,5 dnia" może wszystko zawalić... zadania mogą być wymagające, ale obecnie są zbyt irytujące, np robienie 3 określonych przygód czy rekrutowanie kilkuset (!) elitarnych wojsk


    ----

    co do drwala za fragmenty map - to w takim razie chyba liczba oraz szansa przygód, które odkrywcy przynoszą z najdłuższych poszukiwań powinny być zmienione. młodego drwala usunąć, a niech odkrywcy przynoszą np pierwszego złodzieja albo mają szansę na drugiego złodzieja? bo głównie ich się wysyłało po to by szukać młodego drwala, a teraz jak będzie dostępny za fragment map to szukanie przygód stanie się bezużyteczne
    Ostatnio edytowane przez Lisq3 ; 24.11.2018 o 01:45
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  10. #20
    Osadnik Awatar alek377
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    34
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak zdobyć w ciągu tygodnia przygodę Ali Baba i drugi złodziej razy dwa skoro szansa po zrobieniu Alibaby młody drwal to tylko 16,7 procent. W opisach z zapowiedziami była informacja że wszystkie zadania do zrobienia nie będą oparte na losowości (szczęściu). To jak można nazwać zdobywanie tej przygody?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.