Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 194

Wątek: problem w wyprawie wielka bitwa

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam to samp-brak zestawu do budowy mostu i zniknoł dynamit - teraz mamy czekać niewiadomo ile czy anulować przygodę - premie i wojsko i tal już szlaktrafił a przepraszam to żadna rekompensata.I to nie jest pierwszy raz już a suport wyciera sobie morde zwykłym pszepraszam!!!

  2. #62
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.12.2016
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trza inwektywami rzucać to cie zbanują , nowe projekty wstawiają a starych nie potrafią doprowadzić do normalności , moim zdanie jeśli coś nie działa , cofamy grę o czas nalezyty rekompensujemy w klejnotach , robimy poprawkę i nie wprowadzamy żadnych inny pseudo gierek , tygodniowych , bo już karwa twa mać , burdel wy macie w tym swoim Archeo (BB) , powiedziałby Albercik i ty Penelopa nawet ich nie broń, no

  3. #63
    Osadnik Awatar RinMe
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To już wiem dlaczego od wczoraj nie mogę zrobić przygody. Szkoda tylko surowców, żołnierzy i poświęconego czasu.
    Dopiero wróciłem po kilkumiesięcznej przerwie i widzę, że nic się nie zmieniło na lepsze. Tylko na gorsze.

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dopisuje się do kolejki poszkodowanych będzie jakaś komisja śledcza czy bebe dalej bedziesz nas w wała robić?

  5. #65
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2018
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a ja tam nie narzekam :P

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    "ponieważ ryzyko wprowadzenia dodatkowych błędów jest zbyt duże." XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    "ponieważ ryzyko wprowadzenia dodatkowych błędów jest zbyt duże." XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    w prostym tlumaczeniu - nie umiemy sobie poradzic..


    zawsze wprowadzaja dodatkowe bledy to u nich nieuniknione ...

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    poslali by przygode i niech sie babraja z tym problemem ale oni maja weekend

    supr BB prawie jak sluzba zdrowia zajmniemy sie tym problemem w w 2037 roku ... ciekawe jak moj pracodawca by wyslal maila do obiorcow pewnie by go olali i kolosalne kary by placil
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 25.11.2018 o 14:17 Powód: połączenie postów, korekta treści

  9. #69
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    w prostym tlumaczeniu - nie umiemy sobie poradzic..


    zawsze wprowadzaja dodatkowe bledy to u nich nieuniknione ...
    Co? Chyba pierwszy raz się spotykam z błędem w TSO, zwykle jest to jakieś "zachowanie inne od oczekiwanego" albo coś w tym klimacie.

    Gdzieś w przyszłości naprawią ten BŁĄD wynikający z potężnej niekompetencji, doprowadzając przygodę do podstawowej funkcjonalności...
    A w changelogu będzie coś jakby:
    >Wniesienie zmiany ułatwiającej ukończenie przygody w przypadku jej niestandardowego przebiegu

    Poczytaj sobie changelogi i spróbuj znaleźć żeby kiedyś "naprawili błąd".

    A tak poza tym nie ma się co martwić, pewnie wyślą jakąś rekompensatę, np. premię na stajnię i 20 klejnotów.
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 25.11.2018 o 10:37

  10. #70
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2013
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drugi dzień premii leci a ja dalej na wielkiej bitwie nie mogę mostu zbudować niema znajdki do tego nie można postawić magazynów na wyspie i poligon elitarny zamiast przyspieszać produkcje to ja zwalnia no i jeszcze kopalnie granitu jak kiedyś produkowały granit tak teraz się ograniczają i co mam robić wyspy niema jak rozbudować i przygody skoczyć ciekawe kiedy naprawią. Na razie czekam

Strona 7 z 20 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.