Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 194

Wątek: problem w wyprawie wielka bitwa

  1. #171
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Wczoraj ukończyłem Wielką Bitwę, ku przestrodze znajomych zaryzykowałem. Przy ostatnim sektorze, miałem zwiechę na kilka sekund, mgła próbowała zniknąć i ostatecznie znikła. Ale zrobiło mi się ciepło.

  2. #172
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czy problem z mgłą nadal występuje?

  3. #173
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Problem z mgłą nadal występuje. Problemem jest skryp który oblicza ilu jest pokonanych przywódców przed odkryciem ostatniej strefy. Wczoraj mgła mi nie zniknęła ale ja wcześniej kasuję wszystkich przywódców to po relogu normalnie mi się pokazała mroczna twierdza i mogłem ukończyć przygodę.

  4. #174
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja dzisiaj utknęłam w Ludzie Gór i nie wiem, w czym jest problem. Pokonałam obozy zgodnie z kolejnością w poradniku, z którego korzystam. Numeracja zależy od poradnika, ale uogólniając - po pokonaniu 2 obozów i przywódcy na samej górze mapy powinny wskoczyć 2 dodatkowe obozy. Pokonałam je. Wówczas na górze,
    w miejscu po ubitych wcześniej obozach powinny pojawić się pola, na których będzie można postawić zbrojownię, potem 2 dodatkowe budynki.
    U mnie niestety nic takiego się tym razem nie pojawiło.
    Pokonałam dodatkowo przywódcę w lewej górnej części mapy. I też nic.

    Czy może ktoś miał/ma taki sam problem? Ew. czy ktoś pamięta zadanie z budową zbrojowni? Może coś przeoczyłam, ale kilkakrotnie przeglądałam mapę obóz po obozie. Zostały mi tylko te, które wg. poradnika mogę ominąć. Górną lewą bramę zamknęłam. Dostałam dynamit.

  5. #175
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    @Margherita
    Miałem ten sam problem. Poszukaj na mapie dodatkowych obozów z "przejściem" U mnie był 3-ci przed bramą z lewej strony oraz 4-ty obok wcześniej rozbitego obozu w kotlince z lewej strony. Musiałem je rozbić dodatkowo, aby ruszyć dalej.

  6. #176
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    @Margherita
    Miałem ten sam problem. Poszukaj na mapie dodatkowych obozów z "przejściem" U mnie był 3-ci przed bramą z lewej strony oraz 4-ty obok wcześniej rozbitego obozu w kotlince z lewej strony. Musiałem je rozbić dodatkowo, aby ruszyć dalej.
    Są, ale ich się nie biło dotąd? Przynajmniej wg. poradmików jak np. http://settlersonlinewiki.eu/przygod...-umiejetnosci/ . Bo obawiam się, że jak je rozbiję to zaczną mi wskakiwać w ich miejsce coraz to nowe. A wg poradnika do ubicia zostały mi tylko 3. Dwa, których jeszcze nie ma a mają się pojawić. I ostatni, przy studni, tam gdzie jest mgła.
    Lord_Crain, jak rozbiłeś te dodatkowe to dalej poszło zgodnie z planem, czy jakieś nowe niespodzianki?

  7. #177
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak nie zamknie się bramy w kolejności wskazanej wtedy pojawiają się dodatkowe obozy do pokonania dopóki ich nie pokonasz nic nie można zrobić.
    Samo postawienie czy zamknięcie bramy nie jest ważne bardziej chodzi o akceptację zadań we właściwej kolejności.
    http://settlersonlinewiki.eu/przygod...-umiejetnosci/
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 08.03.2019 o 18:40

  8. #178
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sprawdziłam, zgadza się. Trzeba dodatkowo pokonać 2 bronione jaskinie po lewej stronie mapy.
    Najwyraźniej coś zostało zmienione, tylko po co? Jest wiele błędów do naprawienia, chociażby ostatnie dwa: obserwatorium i geolog.

  9. #179
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wielka Bitwa -ja wczoraj robiłam i problemow z mgłą nie miałam-za to po pokonaniu obozu 14 juz mi wyskoczyło wykonanie zadania i moglam juz zakończyć przygodę chociaż zostały jeszcze 4 obozy do zrobienia

  10. #180
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chcielibyśmy dodać małą aktualizację do powyższego watku.

    Wraz z nadchodzącą wersją (19.03.2019) wprowadzimy kilka dodatkowych zmian. Chcielibyśmy prosić o przekazanie nam nowych informacji zwrotnych po wprowadzeniu nowej wersji o tym jak wygląda sytuacja z obozami i mgłą w ostatnim sektorze "Wielkiej Bitwy".
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.03.2019 o 16:19

Strona 18 z 20 PierwszyPierwszy ... 8 16 17 18 19 20 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.