Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 84

Wątek: [22746] Nadmiar planów do kuźni

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Mam już 3 duplikaty, więc daruję sobie dalsze kampanie. Szkoda, że nie potrafią zrobić najprostszej rzeczy: możliwości wymiany duplikatu na brakującą recepturę. Przecież gracz wydaje kryształy, produkuje wojo, traci wojo, spędza wiele czasu na kolejnych wyprawach i na końcu dostaje PD nieadekwatne do straconych surowców i nakładu wojska. To wszystko ma sens tylko jeśli do tego dojdą PRZYDATNE receptury. To dla Was BB taki wielki problem wprowadzić łatkę z zamianą? Zwykle gracze robiący wyprawy na poziomie, w którym już się powtarzają zdublowane receptury najwyższego poziomu wydali na tą grę kilkaset albo kilka tysięcy złotych. Nie głupio Wam tak ich traktować? Oczywiście będę dalej grał w Settlersów ale nie dla tego, że czuję się członkiem społeczności Settlers. Po prostu kocham tą grę od pierwszej odsłony i nawet Wy tego nie zmienicie. Ale niszczycie tą całą niezwykłą atmosferę takim traktowaniem wiernych od kilkunastu lat graczy. Wstyd.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    To dobrze, ze człowiek epicką stodołę spiął wcześniej bo podobno tam też już duplikaty wpadają

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez vmapik Zobacz posta
    [17:31] BB_Penelopa3: jest to normalne, że są dupliakty i nic się z tym zrobić nie da
    nie da? chyba zle napisala , wy nie potraficie i tyle ...

  4. #44
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "jest to normalne"

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kpina to jest mało powiedziane. Mimo zapełnienia kuźni planami z kolejnej bitwy dostałem następne 2 plany)))), mam ich już w sumie 7 czyli mogę stawiać kolejną kuźnie. Nasuwa się pytanie, jeżeli ktoś do pozyskania z excelsiora stron "Górskiego Klanu" używał klejnotów to dostał za nie towar niepełnowartościowy, ciekawe co ma zamiar z takim faktem zrobić BB? W tym momencie przestaje to być już śmieszne

  6. #46
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MalOdkrywca Zobacz posta
    Kpina to jest mało powiedziane. Mimo zapełnienia kuźni planami z kolejnej bitwy dostałem następne 2 plany)))), mam ich już w sumie 7 czyli mogę stawiać kolejną kuźnie. Nasuwa się pytanie, jeżeli ktoś do pozyskania z excelsiora stron "Górskiego Klanu" używał klejnotów to dostał za nie towar niepełnowartościowy, ciekawe co ma zamiar z takim faktem zrobić BB? W tym momencie przestaje to być już śmieszne
    Coś nieparzysta liczba planów Ci wyszła (jeden nadmiarowy z rozpędu wrzuciłeś na kuźnię?), ale jeśli faktycznie masz jak piszesz, to dostaniesz jeszcze 3 (2) plany i potem już owoce trudów w ich miejsce będą dropiły. Jak BB w końcu dojdzie do jedynego słusznego wniosku, to wymieni nam nadmiarowe plany na owoce właśnie - oby tylko wzięli pod uwagę, że raczej nikt bitwy bez premium włączonego nie robi.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Masz racje , jeden poszedł w powietrze a to przez to że człowiek z natury jest łatwowierny i wychodzi z założenia że nie będzie wprowadzony w kanał, coś co miało być hitem i bodźcem napędzającym grę okazało się się gniotem

    Kolejnych kilku klanów już nie mam zamiaru robić, aby się przekonać że jestem świadomie wprowadzany w błąd. BB wie od grudnia że w klanie jest błąd i to poważny a strony do Górskiego Klanu nadal można losować za klejnoty? Czyli świadomie wprowadzają graczy w błąd oferując im towar niepełnowartościowy a to już trochę zaczyna śmierdzieć!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.04.2019 o 14:56 Powód: połączenie postów

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    A te owoce to warte zrobienia całej kampanii?

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie potrafią naprawić problemów z nadmiarowymi planami a sprawa prawdopodobnie jest dziecinnie prosta do naprawienia jak zauważył baqslaw po otrzymaniu kompletu 7 planów prawdopodobnie nie dostanie się już więcej planów. Czyżby ci geniusze z bb nie uwzględnili, że dostaje się pierwszy poziom wszystkich planów za darmo. Potrzeba zweryfikować tą teorię czy jest ktoś kto ma 2 receptury na ten sam plan w epickiej kuźni. Szanona pani bb_penelopa czy mogła byś się dowiedzieć czy czasami ten problem nie sprowadza się do zamiany jednej cyferki 6 na 5.

  10. #50
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.10.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeżeli masz wszystkie plany w kuźni to jak najbardziej, jest o wiele wydajniejsza niż budynki z tą samą produkcją dla przykładu-cztery budynki platynowych mieczników na 6 lewelu z premią +300% dają 3456szt na 12h a kuźnia z 3 slotami na 6 lewelu z premia +200% daje 19440szt obie produkcje w tym przypadku mają jeszcze premie obszarową, miłosne uniesienie i chyba więcej nie trzeba tłumaczyć? Dodam że owoce trudów rzucone przez znajomego działają prawie 40h. Cała kampania nie opiera się tylko na tej premii ale ja wolałbym dostać te premie z Wielkiej Bitwy niż do niczego nie potrzebne plany, chyba proste?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.