Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 194

Wątek: problem w wyprawie wielka bitwa

  1. #181
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Mgła jest nadal.

  2. #182
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie!

    Proszę o informację czy osoby, u których w dalszym ciągu widnieje mgła, rozpoczęły przygodę PO wgraniu nowej wersji?
    Mgła w ostatnim sektorze zniknie wraz z zamierzeniem, jeżeli przygoda została rozpoczęta w dniu 19.03 po aktualizacji, czyli po godzinie 12:00.

    Pozdrawiam.
    BB_Penelopa

  3. #183
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rozpocząłem przygodę przed konserwą (do końca 9 dni 02h czyli kilka dni przed). Ubiłem obóz Legowisko Króla Mroźnych Gigantów (czyli przedostatnie zadanie i nie zostało ono zaliczone - nie ma opcji zatwierdzenia zadania, "wisi" niezakończone mimo że obozu nie ma, a chmury dalej są. Przygodę robiłem całą (biłem wszystkie obozy), żaden mi nie pozostał. Ręce opadają zostały obozy 51 i 52, tyle woja poszło a support:
    "Aktualnie możemy jedynie zasugerować, abyś anulował przygodę "Wielka bitwa", aby nie blokowała Ci możliwości wykonywania innych przygód. Do czasu zakończenia analizy problemu nie przewidujemy żadnych rekompensat ani też zwrotu przygody. Na chwilę obecną nie polecamy także wykonywania jej po raz kolejny, gdyż może zakończyć się tym samym rezultatem."
    Mam nadzieje że uda się chociaż do weekendu to wyprostować

  4. #184
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez marcel05 Zobacz posta
    Rozpocząłem przygodę przed konserwą (do końca 9 dni 02h czyli kilka dni przed). Ubiłem obóz Legowisko Króla Mroźnych Gigantów (czyli przedostatnie zadanie i nie zostało ono zaliczone - nie ma opcji zatwierdzenia zadania, "wisi" niezakończone mimo że obozu nie ma, a chmury dalej są. Przygodę robiłem całą (biłem wszystkie obozy), żaden mi nie pozostał. Ręce opadają zostały obozy 51 i 52, tyle woja poszło a support:
    "Aktualnie możemy jedynie zasugerować, abyś anulował przygodę "Wielka bitwa", aby nie blokowała Ci możliwości wykonywania innych przygód. Do czasu zakończenia analizy problemu nie przewidujemy żadnych rekompensat ani też zwrotu przygody. Na chwilę obecną nie polecamy także wykonywania jej po raz kolejny, gdyż może zakończyć się tym samym rezultatem."
    Mam nadzieje że uda się chociaż do weekendu to wyprostować
    "Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?" - cytując klasyka

  5. #185
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Brakuje jeszcze tylko dopisów: "Ale zachęcamy do zakupu naszych nowych kopalni złota i żelaza" xD

  6. #186
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja w ostatniej przygodzie (wielka bitwa) nie miałem dynamitu, a powinien być. Poradziłem sobie, ale piszę dla zasady że "coś" dalej jest na rzeczy, popsuli kampanię i tak szybko jej raczej nie naprawią.

  7. #187
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja w ostatniej przygodzie (wielka bitwa) nie miałem dynamitu, a powinien być. Poradziłem sobie, ale piszę dla zasady że "coś" dalej jest na rzeczy, popsuli kampanię i tak szybko jej raczej nie naprawią.
    Jest to normalne!

  8. #188
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie po konserwie dalej nic, dalej są chmury, nic nie pomogło...

  9. #189
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.04.2014
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedy zostanie naprawiona wielka bitwa? Brak dynamitu który powinien zostać z poprzedniej wyprawy? Coś z tym robicie, czy tylko robicie żarty z graczy?

  10. #190
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez kijek1982 Zobacz posta
    Kiedy zostanie naprawiona wielka bitwa? Brak dynamitu który powinien zostać z poprzedniej wyprawy? Coś z tym robicie, czy tylko robicie żarty z graczy?
    Ten błąd z brakiem dynamitu naprawili kilka miesięcy temu. Znowu się pojawił??

Strona 19 z 20 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.