Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 208

Wątek: problem w wyprawie wielka bitwa

Osadnik
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja dzisiaj utknęłam w Ludzie Gór i nie wiem, w czym jest problem. Pokonałam obozy zgodnie z kolejnością w poradniku, z którego korzystam. Numeracja zależy od poradnika, ale uogólniając - po pokonaniu 2 obozów i przywódcy na samej górze mapy powinny wskoczyć 2 dodatkowe obozy. Pokonałam je. Wówczas na górze,
    w miejscu po ubitych wcześniej obozach powinny pojawić się pola, na których będzie można postawić zbrojownię, potem 2 dodatkowe budynki.
    U mnie niestety nic takiego się tym razem nie pojawiło.
    Pokonałam dodatkowo przywódcę w lewej górnej części mapy. I też nic.

Czy może ktoś miał/ma taki sam problem? Ew. czy ktoś pamięta zadanie z budową zbrojowni? Może coś przeoczyłam, ale kilkakrotnie przeglądałam mapę obóz po obozie. Zostały mi tylko te, które wg. poradnika mogę ominąć. Górną lewą bramę zamknęłam. Dostałam dynamit.

Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Serwer
    Złota Góra
    @Margherita
    Miałem ten sam problem. Poszukaj na mapie dodatkowych obozów z "przejściem" U mnie był 3-ci przed bramą z lewej strony oraz 4-ty obok wcześniej rozbitego obozu w kotlince z lewej strony. Musiałem je rozbić dodatkowo, aby ruszyć dalej.

Osadnik
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    @Margherita
    Miałem ten sam problem. Poszukaj na mapie dodatkowych obozów z "przejściem" U mnie był 3-ci przed bramą z lewej strony oraz 4-ty obok wcześniej rozbitego obozu w kotlince z lewej strony. Musiałem je rozbić dodatkowo, aby ruszyć dalej.
    Są, ale ich się nie biło dotąd? Przynajmniej wg. poradmików jak np. http://settlersonlinewiki.eu/przygod...-umiejetnosci/ . Bo obawiam się, że jak je rozbiję to zaczną mi wskakiwać w ich miejsce coraz to nowe. A wg poradnika do ubicia zostały mi tylko 3. Dwa, których jeszcze nie ma a mają się pojawić. I ostatni, przy studni, tam gdzie jest mgła.
    Lord_Crain, jak rozbiłeś te dodatkowe to dalej poszło zgodnie z planem, czy jakieś nowe niespodzianki?

Osadnik
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak nie zamknie się bramy w kolejności wskazanej wtedy pojawiają się dodatkowe obozy do pokonania dopóki ich nie pokonasz nic nie można zrobić.
    Samo postawienie czy zamknięcie bramy nie jest ważne bardziej chodzi o akceptację zadań we właściwej kolejności.
    http://settlersonlinewiki.eu/przygod...-umiejetnosci/
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 08.03.2019 o 18:40

Osadnik
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sprawdziłam, zgadza się. Trzeba dodatkowo pokonać 2 bronione jaskinie po lewej stronie mapy.
    Najwyraźniej coś zostało zmienione, tylko po co? Jest wiele błędów do naprawienia, chociażby ostatnie dwa: obserwatorium i geolog.

Osadnik
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wielka Bitwa -ja wczoraj robiłam i problemow z mgłą nie miałam-za to po pokonaniu obozu 14 juz mi wyskoczyło wykonanie zadania i moglam juz zakończyć przygodę chociaż zostały jeszcze 4 obozy do zrobienia

Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chcielibyśmy dodać małą aktualizację do powyższego watku.

Wraz z nadchodzącą wersją (19.03.2019) wprowadzimy kilka dodatkowych zmian. Chcielibyśmy prosić o przekazanie nam nowych informacji zwrotnych po wprowadzeniu nowej wersji o tym jak wygląda sytuacja z obozami i mgłą w ostatnim sektorze "Wielkiej Bitwy".
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.03.2019 o 16:19

Osadnik Awatar Igorb1985
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Chcielibyśmy dodać małą aktualizację do powyższego watku.

Wraz z nadchodzącą wersją (19.03.2019) wprowadzimy kilka dodatkowych zmian. Chcielibyśmy prosić o przekazanie nam nowych informacji zwrotnych po wprowadzeniu nowej wersji o tym jak wygląda sytuacja z obozami i mgłą w ostatnim dektorze "Wielkiej Bitwy".
    To może dopytam czy w nowej wersji planowane jest pozbycie się błędu naliczania nadmiarowych receptur. Nie to żeby mi to jakoś wybitnie przeszkadzało, ale lubię mieć rzeczy dopięte na ostatni guzik - w tym przypadku kuźnię. Po konwersacji z supportem jakieś 3-4 miesiace temu i zgłoszeniu tego problemu otrzymałem zapewnienie , że dodatkowa receptura to jednorazowy przypadek po czym tych dubli miałem już trzy a inni nawet wiecej. W gwieździe został mi jeden, bo w przypływie lekkiej furii pozostałe duble wrzuciłem na tę nieszczęsną kuźnię bo w gwieździe też nie lubię zalegajacych rzeczy i nieładu. Sytuacja przedstawia się tak:

i stąd moje pytanie czy będzie przewidziana możliwośc wymiany dubla na brakujący plan , zamkniecie tematu kuźni i skupienie się na innych rzeczach związanych z kryształami - ot choćby robieniu krótkich listów pod klejnoty. 28 ciagu nie mam zamiaru zaczynać bo znów będe miał dwa duble i śmietnik w gwiazdce. Nadmieniam ,że sprawa ciagnie się już 4 miesiąc chyba, a nie wydaje mi się żeby możliwość zablokowania wskakiwania tych dubli była jakimś wielkim wyzwaniem informatycznym. Chyba, że sie mylę

Osadnik
    Serwer
    Słoneczny Gród
    podpinam się pod pytanie Igorba, oprócz duplikatów receptur w kuźni, lecą również duplikaty do epickiego składu . Kiedy zostanie to naprawione ?

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Nowy Świat
    Mgła jest nadal.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 19 z 21 PierwszyPierwszy ... 9 17 18 19 20 21 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów