Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 194

Wątek: problem w wyprawie wielka bitwa

  1. #161
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Ja to chyba nie ma szczęścia do Wielkiej Bitwy. Na kuźnię nadal czekam.

    Dzisiaj rano zaczęłam po raz kolejny WB, i właśnie nie mogę w nią wejść. Do 15 wszystko działało, a teraz za każdym razem kiedy chcę wejść do przygody to pojawia mi się komunikat o wyłączeniu serwera z przyczyn technicznych. I wyrzuca mnie na stronę główną. Czy ktoś ma taki sam problem?
    Ja miałem już kilka razy. Zawsze pomagało odpalenie gry w nowym oknie incognito i w tym trybie dokończenie przygody.

  2. #162
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowy Świat
    To chyba będzie rekord w ile czasu potrzebują żeby naprawić błąd i olewaniu problemu.Sami zepsuli i udają że myślą jak to naprawić a przy tej ilości błędów to chyba nigdy nie będzie bez problemów i złości graczy.

  3. #163
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzisiaj zaczynam trzeci tydzień bez kuźni. Nie wiem już ile czasu potrzeba żeby chociaż tyle naprawić. Ale sądząc po ilości konserw od startu eventu, może po Nowym Roku dostanę. Macie jakieś info w tym temacie?

  4. #164
    Osadnik
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzisiaj otrzymałem w PW kuźnie ale jest kolejny problem dałem patenty i nic nie odblokowało cała produkcja na 1 lvl.

  5. #165
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez danol148 Zobacz posta
    Dzisiaj otrzymałem w PW kuźnie ale jest kolejny problem dałem patenty i nic nie odblokowało cała produkcja na 1 lvl.
    Wybierz łańcuch na który dałeś patent powinna się rozwinąć lista z drugim poziomem do wyboru.

  6. #166
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a ja nie moge wojskiem zaatakowac ostatnich 4 obozow z bossami, o co kaman??????????

  7. #167
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Dzisiaj zaczynam trzeci tydzień bez kuźni. Nie wiem już ile czasu potrzeba żeby chociaż tyle naprawić. Ale sądząc po ilości konserw od startu eventu, może po Nowym Roku dostanę. Macie jakieś info w tym temacie?
    Ja dostałem wiadomością. Po jakiś 2 tygodniach z okładem od zgłoszenia problemu do supportu.

  8. #168
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mi przysłali w końcu brakującą kuźnię po pierwszej konserwie eventu gwiazdkowego. A dzisiaj kolejna niespodzianka: dostałam drugą brakującą kuźnię. Fajnie, ale teraz brakuje mi drugiego wulkanu.

  9. #169
    Początkujący Odkrywca Awatar borafa_xXx
    Dołączył
    16.10.2012
    Posty
    255
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    A dzisiaj kolejna niespodzianka: dostałam drugą brakującą kuźnię. Fajnie, ale teraz brakuje mi drugiego wulkanu.
    U mnie identyczna sytuacja. Jest 2 kuźnia, nie ma 2 wulkanu, ale kto wie co szykują... ;p

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    02.12.2014
    Posty
    218
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Wielka Bitwa - problem z mgłą.

    Witam,
    czy problem w wielkiej Bitwie nadal występuje - napisała o tym BB_Penelopa:

    "Problem w wyprawie Wielka Bitwa
    Wyprawa "Wielka Bitwa" z kampanii górskich klan nie może zostać ukończona, ponieważ nie można usunąć mgły w ostatnim sektorze. W tej chwili pracujemy nad znalezieniem rozwiązania dla tego problemu. Będziemy Cię informować na bieżąco o postępach. Dziękuję za zrozumienie.

    Jeżeli możesz nam pomóc w powyższych tematach, zawsze możesz zamieścić dowolną informację do naszej pomocy technicznej lub w wątku na forum.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 27.02.2019 o 15:05"

    Link do wątku:
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...t=wielka+bitwa

    Pozdrawiam

Strona 17 z 20 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.