Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 194

Wątek: problem w wyprawie wielka bitwa

  1. #121
    Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj
    dynamit pojawia się po ponownym odpaleniu Wielkiej Bitwy, przynajmniej u mnie się pojawił

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem pełen dumy. BB odpisało, że pewnie po prostu prześlą mi brakującą kuźnię. Da się? Da się!

  3. #123
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    taka rekompensata to rozumiem 100 krysztalow 3k rudy obsydianu i dzien premium
    dziekujem

  4. #124
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja nie dostałam żadnej rekompensaty. 3 dni stracone, premium stracone, wojsko stracone, dobry wywiad stracony. Przysłali przygodę i dali jakieś 88k PD. Nie wiem czy liczone z premium i wywiadem więc dzisiaj dopiero od nowa zaczęłam. Wysłałam od momentu rozpoczęcia się problemów 3 maile do suportu. Wrzuciłam screeny. Odpisali, że znają problem i standardowo - ze mam 48h na odpisanie, w przeciwnym razie zamkną wątek. Odpisałam po niecałych 24h i ... okazało się, że odpisuję na zamknięty wątek. Jakoś szybko czas u BB leci. Gdzie moja rekompensata?

  5. #125
    Osadnik
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Czarci Gaj
    Też żadnej rekompensaty nie dostałam

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    Dlaczego Oni myślą, że ktoś ich chce oszukać na jakąś jedną marną przygodę albo budynek? Może są takie jednostki. Ale to są jednostki. Inni, grający są uczciwi i tego samego oczekują od BB.

  7. #127
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Ale o jakiej rekompensacie mowa? Ja dostałam obsydian ale niewielka ilość nie pamiętam ile na pewno nie 3k ) pd za ubite obozy i nowa Wielką bitwę. A ktoś dostał coś więcej?
    Ostatnio edytowane przez Kati ; 27.11.2018 o 20:16

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    207
    Serwer
    Czarci Gaj
    oprucz tego co dostalem za przygode i nowej przygody diaiaj napisalem i wiadomosc i przyslali to co wyzej napisalem
    w ktorejs wiadomosci od bb jest takie cos
    Wszyscy gracze, których to dotyczy, otrzymają prezenty.
    unasz dzisiaj mod tez napisal na czacie okolo 13 ze ci co nie dostali zeby wyslac wiadomosc umnie okolo 13 wyslalem i chwile przed wiadomoscia na forum przyszlo na poczte
    takie cos wyslalem
    witam po ostatniej konserwacji tez mialem problemy na przygodzie wielka
    bitwa zgloszone do was to bylo i temat zostal juz zamkniety
    slot zablokowany czas premium lecial wojska troche tez poszlo i
    nieotrzymalem na poczte zadnej rekompensaty
    tak jak psze na forum bb penelopa na priwa tez dostalem 2 takie same
    wiadomosci i teraz mod na czacie napisal zeby zglosic sie do was osoby
    ktore nie otzymaly rekompensaty
    Wszyscy gracze, których to dotyczy, otrzymają prezenty.
    takie cos pisze na forum i w priwatnych wiadomosciach
    narazie dostalem tylko nowa przygode na poczte w grze

  9. #129
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2013
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    BB PROSZĘ!!! Może kilku graczy Was naciągnie ma kilka przygód lub budynków. Zdarza się i w realnym życiu tak. Ale cała reszta naprawdę fajnych graczy jest rozżalona, że musi się dopraszać o swoje. Nie lepiej dbać o tych prawdziwych SETTLERSÓW? Wyślijcie zasoby, które stracili przez Wasze błędy. Bez weryfikacji, bez screenów i udowadniania, że nie jest się wielbłądem. Niedużo Wam ubędzie a ludziska będą grać dalej, bo lubią tą grę. Nie zmarnujcie kilku (kilkunastu) lat tworzenia gry. My Was nie chcemy oszukać ale traktujcie nas w końcu poważnie. Amen.

  10. #130
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Nowy Świat
    Ok zgłosiłam się i zobaczymy. Dzięki za informację.

Strona 13 z 20 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.