Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za wprowadzeniem opcji wymiany przygód?

Głosujących
14. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, ciekawe rozwiązanie na zalegające składy

    10 71.43%
  • Nie, niech każdy stara się pozyskać przygody obecnymi metodami

    2 14.29%
  • Nie mam zdania - mam wszystkie przygody

    2 14.29%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wymiana przygód

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia

    Wymiana przygód

    Wymiana niechcianych przygód

    Witam,
    Od dawna mam zalegające przygody, których po prostu nie mam zamiaru robić bo mi "nie leżą". Uważam, że ciekawym rozwiązaniem byłaby możliwość wymiany przygód na inne, które bardziej mi pasują a nie posiadam ich lub nie jestem w "łatwy" sposób w stanie ich zdobyć. Pomysł w głowie był wcześniej ale teraz wypłynął gdy weszły w życie wyzwania tygodniowe i są tam zadania gdzie trzeba konkretną przygodę zrobić kilka razy.
    Nie ukrywajmy, że niektórych przygód nie da się od tak zdobyć bo na przykład prawdopodobieństwo ich wydropienia jest niskie, czy też inne powody w grze występują.
    Sugeruję więc, że ciekawa mogłaby być opcja wymiany. Przykładowo mam dużo przygód dzieci sawanny a nie mam potrzebnej żadnej ali baba młody drwal. Więc idę do "kantora" wymiany i daję 15xdzieci sawanny a otrzymuję 1xali baba młody drwal (to jest oczywiście przykład na szybko).
    Taka opcja byłaby dobra bo nie każdy ma 30 odkrywców co przynoszą codziennie wiele przygód, albo nie każdy ma możliwość za odpowiednią cenę na handlu kupić przygody czy też w sklepie za mapki też jest to ograniczone.

    Pozdrowienia od Piratów !!!
    Ostatnio edytowane przez kakarotto98 ; 22.11.2018 o 10:02

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na handlu możesz wymieniać przygody za przygody - poza tym również przy pomocy czatu handlowego możesz znaleźć kogoś kto sie wymieni po większym kursie niż max 10 do 1 z wagi. Także twoje opcje do wyboru sa delikatnie mówiąc źle dobrane.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Za 5 lat BB wpadnie na pomysł gdzie będziesz potrzebować dzieci sawanny i co wtedy ??
    Inni Ci powie było trzymać to gra strategiczna a inny zostawi w gwieździe i będzie rozdawał lub sprzedawał po dobrym kursie

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Wiecie są momenty, że nie masz z kim wymienić przygód albo musisz długo czekać aż ktoś z handlu kupi ...
    Przeliczniki ArturGrab mogą być również w drugą stronę w jakimś innym formacie.
    Temat dotyczy tego, żeby była możliwość wymiany przygód jednego rodzaju na przygody innego typu.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale o to chodzi ze MASZ TAKA MOŻLIWOŚĆ na handlu wymieniasz cokolwiek za cokolwiek !!! a długo trwa bo nikogo nie zmusisz by wzial i trylion sawann czy wiktorów za jednego drwala bo kazdy ma badziewie na krocie. Ja np mam teraz 800 wirów uzbierane i nie wciskam tego za drwale bo wiem ze to nie ma sensu. A np pierwszy złodziej czy trzeci za kilka drwali pójdzie od reki. A śmieciowe przygody pozostaną śmieciowymi dopóki nie zmieni sie ich wartość - przez zmianę pd czy nagród.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #6
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Na handlu możesz wymieniać przygody za przygody
    Wymień proszę dzieci sawanny, zakazane eksperymenty lub wiktora podstępnego za powiedzmy pierwszego złodzieja, i wklej screena Tylko bez oszukiwania, handel ze znajomymi/gildią się nie liczy :P

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ..

    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Wymień proszę dzieci sawanny, zakazane eksperymenty lub wiktora podstępnego za powiedzmy pierwszego złodzieja, i wklej screena Tylko bez oszukiwania, handel ze znajomymi/gildią się nie liczy :P
    no czy ty nie rozumiesz ze to sa śmieci?? ze nikt tego nie chce? i ze zadnym przelicznikiem tego nie wprowadzisz? Przemocą zmusisz by ktos ci oddal księżniczkę za wiktora? bo ty sobie przelicznik wprowadzasz? Weś sie ogarnij.. Idz na ulice wymień ziemniaki za sztabki złota i tylko sie nie dziw ze nikt nie chce ;D

    Nie myl BRAKU MOŻLIWOŚCI handlu z brakiem CHĘCI drugiej strony do przyjęcia śmieci w zamian za dobre przygody!
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 14.03.2019 o 13:21 Powód: połączenie postów
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #8
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    mi sie podoba ten pomysl pozbycia sie tych smieci i chocby zamiany ich na mapki
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    jestem za
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    no czy ty nie rozumiesz ze to sa śmieci?? ze nikt tego nie chce? i ze zadnym przelicznikiem tego nie wprowadzisz? Przemocą zmusisz by ktos ci oddal księżniczkę za wiktora? bo ty sobie przelicznik wprowadzasz? Weś sie ogarnij.. Idz na ulice wymień ziemniaki za sztabki złota i tylko sie nie dziw ze nikt nie chce ;D

    Nie myl BRAKU MOŻLIWOŚCI handlu z brakiem CHĘCI drugiej strony do przyjęcia śmieci w zamian za dobre przygody!
    Za rybkę da się sprzedać
    Potem rybki za monety, monety za przygodę i wymienione

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.