Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 61

Wątek: Pare bledow po aktualizacji

  1. #51
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.12.2015
    Posty
    18
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie jest podobnie, a poza tym jakaś dziwna rzecz bo budynek, który nie miał premii nie podświetlał się i nie można było rzucić premii, a premii nie było, dopiero po wejściu na planszę innego gracza i powrocie do siebie budynek się odblokował i premię można było rzucić - co się dzieje?

  2. #52
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziwne tylko że promo na klejki działa jak zwykle po takich wtopach, a o naprawie błędów cisza a że piątek to do poniedziałku nic nie zrobią. Może w przyszłym tygodniu albo poczekają do konserwy eventowej na świeta w połowie grudnia

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Teraz następna dziwna sytuacja. Budynek niemający premii nie podświetla się i nie mogę na niego przyznać premii, natomiast budynki mające premie podświetlają się i można na nie rzucać i rzucać premie ile się chce. Proszę o naprawienie tych błędów.

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jest rowniez problem z dodawaniem rekrutow z gwiazdy do genka i tam tez musieliscie maczac swoje paluchy

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Następny problem to mimo, że wysyłam odkrywców pokazuje się licznik kilkunastu sekund odliczający w dół i odkrywca nie jest wysłany. Wylogowanie z gry pomaga. Poprawcie to bo straszny śmietnik zrobiliście, już mnie to denerwuje bo coś sobie wyliczę a patrzę za godzinę a tam ne puszczony odkrywca. To nie jet profesjonalne!!

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MicWooW Zobacz posta
    U mnie jest podobnie, a poza tym jakaś dziwna rzecz bo budynek, który nie miał premii nie podświetlał się i nie można było rzucić premii, a premii nie było, dopiero po wejściu na planszę innego gracza i powrocie do siebie budynek się odblokował i premię można było rzucić - co się dzieje?
    u mnie to samo-trzeba tak celować premkami żeby pokazala sie nazwa budynku-dopiero wtedy mozna rzucić

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Po dzisiejszej aktualizacji nadal jest problem z rzucaniem premii.

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Dziwne tylko że promo na klejki działa jak zwykle po takich wtopach, a o naprawie błędów cisza a że piątek to do poniedziałku nic nie zrobią. Może w przyszłym tygodniu albo poczekają do konserwy eventowej na świeta w połowie grudnia
    Potwierdzam, u mnie to samo, Dodam, ze jest tak tylko w przypadku rzucania jednej i tej samej premii np przy stekach. A gdy zmienię rzucaną premię na inną to podświetla się już dobrze.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  9. #59
    Początkujący Osadnik Awatar rambios
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    Również nie posiadam statku na wyspie ani zadań tygodniowych. Nikt z tym nic nie robi. Jeśli się coś wdraża powinno chodzić prawda ? Zresztą zgłaszałem około 2 lata temu bug postawienie koszar w miejscu wyburzenia skał w sektorze s7. Do tej pory buga nie naprawili , Koszary znikają po kilku dniach od postawienia. Większość dużych budynków tam znika. Sytuacje bardzo dokładnie opisałem wysłałem screny z zaznaczonym idealnie miejscem. Dwa lata ludzie !!!. Bardzo proszę wszystkich którzy nie mają zadań tygodniowych o kontynuowanie wątku. Może ruszą cztery litery.

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    20.12.2015
    Posty
    67
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    Nadal nie jest usunięty problem z premiami.
    Od dłuższego czasu na niektórych budynkach pojawia się problem z dodaniem premii.
    1) Mimo, iż budynek nie posiada premii nie podświetla się i wygląda jak by ja miał.
    2) Premia nie chce "wejść" na budynek mimo, że jej nie ma.
    3) Aby dodać premię trzeba tak ustawić kursor nad budynkiem, aby wyświetliła się jego nazwa, niby normalne, ale dlaczego to miejsce jest gdzieś z boku budynku, a nie na jego środku.
    Mam prośbę o zajęcie się tymi problemami, od dłuższego czasu stale coś się dzieje, czy nie można naprawić tego raz a dobrze. Takie granie i sprawdzanie tych premii jest upierdliwe i denerwujące.

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.