Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 61

Wątek: Pare bledow po aktualizacji

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W menu kontekstowym nie działa kasowanie wiadomości. Wkurzające na przygodzie...
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  2. #22
    Początkujący Osadnik Awatar Mika17
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poligon elitarny nie działa poprawnie ,dodaje czas zamiast zmniejszać .Miałam wojo ustawione na 4 dni po wybudowaniu poligonu zrobiło się 7 dni .Coś nie tak ((

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mojego statku nie wpuścili Granicznicy na wioske, bo pewno był z Uchodzcami

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    hehe statek mi odpłynął ;D byl 1 dzień zrobiłem 3/4 zadań a teraz go juz nie ma ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2016
    Posty
    40
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak się rzuca premki, to podświetlają się budynki na które rzucona została już premka, a te na które się rzuca, są nadal zaciemnione.

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Błędy się mnożą a kwestia ich usunięcia - cisza ...

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.01.2018
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    To i ja sie dołączę do Was. Brak statku, a zadania widoczne ale niedostępne. Czyszczenie pamięci przeglądarki nic nie dały, tak jak i liczne relogi. W ramach desperacji sprawdzenie na innych przeglądarkach przyniosły te same efekty. Ale desperacja była większa. Zainstalowałem grę zamiast dostępu przez przeglądarkę. Tym razem było ciekawiej, gra się uruchamiała, i z pięknym czarnym ekranem stawała przy uruchamianiu i można się było zagłębić w czarnej toni ekranu uspokajając swoją 5-tą czakrę :-)
    Oby tak dalej to w końcu podejmę tą decyzję i przestanę tracić czas na tą grę...

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Wypowiedź modów z angielskiego serwera - przekazane do developerów, pracują nad tym ale nie mają jeszcze przybliżonego czasu na wgranie poprawki.

  9. #29
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    niestety nie ma ani statku , ani zadania sie nie pojawiaja ... ktos ma podobnie ?
    Witam serdecznie!

    Zdajemy sobie sprawę z tego problemu, zamierzamy naprawić go przy następnej aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam serdecznie!

    Zdajemy sobie sprawę z tego problemu, zamierzamy naprawić go przy następnej aktualizacji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    czyli kiedy ?

    jedni maja zaadania i moga robic a inni maja czekac az moze sie wam uda kiedys naprawic ?

    nie mozna tego bylo poprostu wprowadzic od razu bez bledow ? chyba sie nigdy takiego dnia nie doczekamy
    Ostatnio edytowane przez pretor29 ; 21.11.2018 o 14:45 Powód: xv

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.