Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Dzień Fast Fooda

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Dzień Fast Fooda



    Drodzy głodni Osadnicy,

    Świętujcie ten wyjątkowy dzień, dzieląc się z nami swoimi recepturami na fast food.

    Fast food został po raz pierwszy wprowadzony w latach 50, ponieważ był idealny dla rosnącej populacji ludzi, którzy często nie mieli wystarczająco dużo czasu na przygotowanie odpowiedniego posiłku w domu lub nawet czasu na pójście do restauracji. Każdy posiłek o niskim czasie przygotowania uważany jest za fast food. To nie jest tak, że fast food jest niezdrowy, ponieważ zawsze możesz użyć zdrowych składników!



    Z okazji dnia fast fooda, wszyscy Osadnicy otrzymają przekąskę stadionową!

    • Jaki jest Twój ulubiony fast food?
    • Jak byś stworzył swoją osobistą przekąskę stadionową? (z jakich składników)
    • Czy masz nawet własne przepisy na szybkie przekąski?

    Podziel się swoimi pomysłami ze społecznością w tym poście!

    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 16.11.2018 o 15:11

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Fast food z dzieciństwa : pajda chleba z masłem, posypana cukrem i wiśta wio na podwórko! Stare czasy <3

  3. #3
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DeVvV Zobacz posta
    Fast food z dzieciństwa : pajda chleba z masłem, posypana cukrem i wiśta wio na podwórko! Stare czasy <3
    To na bogato
    Ja pamiętam wodę z kranu zamiast masła.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    moje fast foody to w wakacje były jabłka papierówki wrzucane za koszulkę przez kilka osób a potem dzielenie sie nimi z innymi potem kazdy rodzaj owocow byl super przegryzką

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.06.2013
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    pajda chleba pokropiona wodą posypana cukrem lub pajda chleba w 1 reke a ogorek kiszony w 2 reke

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Świniobicie, rzeźnik kroi mięso na salceson, łapię kawałki ugotowanego ucha i wcinam z chlebem rozkoszując się chrupaniem chrząstki Mniam

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.