Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 181

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wyzwanie tygodnia i Poligony

  1. #141
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Nie chodzi o problem z populacją, tylko o chęć robienia czegoś nowego. Niestety deweloperzy chyba nie mają pomysłów na balansowanie gry. Od kilku lat z przyjemnością zagrywam się w Path of Exile, który jest chyba obecnie jedyną 100% darmową grą, gdzie za realną kaskę kupujesz nic innego jak skórki. Co dodatek to nowy wciągający content. Jakoś się da?

  2. #142
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a jakie to 'WYZWANIE' dla devoleperów BB ? zadania 'zalicza' za klejki, a klekji sobie przyślą listem.
    gdyby grali normalnie wiedzieli by co to jest za gra TSO

  3. #143
    Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    122
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Taki, aby gracze, którzy ciągle produkują wózki, armatki, pukawki i inne od wielu lat wyczyścili się z tego. Następnym genialnym posunięciem na ud...pianie aktywnych graczy będą zadania typu wydaj lodową rezydencję, straszny dwór itp
    BB myśli że to jest sposób na ściągniecie zapasu surowców w gwiazdach, a tak naprawdę zrobili coś odwrotnego - pokazali graczom że każdy musi robić zapasy w gwieździe. Po pierwsze ukarali tych którzy mieli zbilansowaną produkcję i nie chomikowali ("Nie masz 900k wody pod ręką żeby skończyć Epidemie? Oj szkoda, nie podniesiesz sobie rezydek"). Po drugie pokazali że trzeba chomikować absolutnie wszystko co się da, bo BB w każdej chwili może wprowadzić coś co będzie wymagało wydania milionów surowców.

    Chcieli jedno, wyszło drugie

  4. #144
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Wprowadzenie tych wyzwań objawiło pewną ciekawostkę - nagle wszyscy gracze mają problemy z populacją, bo za wszelką cenę muszą robić te ciągi i zdobywać tokeny

    Nie wiem kto ma problemy z populacją, bo ja nie miałam i nie mam. Wojska też mi w związku z tym nie brakuje, ale robię je do przygód.

    Albo połowa myśli, że za słowem "wyzwanie" kryje się jakaś konieczność, przymus. Czym byłaby ta nowość, gdyby do każdego zadania dorzucać przygody, które trzeba zrobić? Tu jest to słowo klucz - WYZWANIE.

    Tu też czytasz tylko to, co chcesz przeczytać. Wyzwania są dla graczy, a raczej miały być. Mogą jeszcze istnieć sobie, a muzom. Różnica taka, że:
    1) albo masz możliwość ich wykonania w tydzień - i robisz albo odpuszczasz, ale masz
    albo ...
    2) masz wyzwanie, ale nawet jakbyś chciał to nie dasz rady ponieważ przygoda typu Skarb Mądrości czy Oblężone może ci nie wpaść nawet przez miesiąc, dwa i dłużej nawet. Czyli w sumie nie masz możliwości ukończenia.
    W tym drugim wypadku to jest mission impossible. Trudno mi ocenić już teraz całość, ale trzeba by się przyjrzeć zadaniom na niskich levelach. Mają np. zrobić w tydzień Inwazję Wikingów? Bo też wpada ... czasem.
    Podsumowując - bo jest różnica między dostępnością przygód. Kto robi, ten wie jaka.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 02:52 Powód: połączenie postów

  5. #145
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystko dobrze, ale jak ja mam magazyn, coś ok 948k,
    a jakby w zadaniu było wydaj 1 mln ?

  6. #146
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez GreenLands Zobacz posta
    wszystko dobrze, ale jak ja mam magazyn, coś ok 948k,
    a jakby w zadaniu było wydaj 1 mln ?
    "A jak bedą chcieli isć do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa..."
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 02:53 Powód: korekta treści

  7. #147
    Osadnik Awatar GreenLands
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    169
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez vmapik Zobacz posta
    "A jak bedą chcieli isć do muzeum lotnictwa, to zabierzesz ich do muzeum lotnictwa..."
    jest różnica, bo by wykonać zadanie, MUSZE mieć większy magazyn, i wykonanie jest dla mnie,
    i na pewno BB nie chce odwiedzić muzeum Polskiego lotnictwa...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 02:53 Powód: korekta treści

  8. #148
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez GreenLands Zobacz posta
    wszystko dobrze, ale jak ja mam magazyn, coś ok 948k,
    a jakby w zadaniu było wydaj 1 mln ?
    Napiszesz do supportu, to Ci odpiszą: "sklep, zakładka architekt, ulepszony magazyn" Na dodatek palną tekst ALA ten z Blizkonu: "nie macie pieniędzy?"

  9. #149
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jedna kwestia ciąg zadań bo ukończeniu bądź nie gdy pojawi się kolejne, jest to w tzw. ciągu zamkniętym czyli że skoro są 4 zadania to wiemy jakie kolejne czy np 3x pod rząd zadanie z miastem ?

  10. #150
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    wydawanie setek surowcow i strata masy elitarnego woja dla 25 tokenow ? zeby podniesc pop o niezauwazalna ilosc ... nie dziekuje ...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 19 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.