Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 181

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wyzwanie tygodnia i Poligony

  1. #161
    Osadnik
    Dołączył
    29.04.2017
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Dooobra ta konserwa. Otóż zalogowałem się do gry niedawno, miałem wcześniej zaczęte 2 zadania z serii "Obrona Królestwa". Stwierdziłem, że i tak tego nie skończę bo pewne budynki upgrade'ują się. Więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, olałem to gdy dodatkowo przeczytałem co trza będzie jeszcze zrobić w innych zadaniach. Dziś po konserwie co sie okazało? Że oba z tych zaczętych ale NIESKOŃCZONYCH zadań mogę zakończyć Wyprodukowane surowce, nawet te z magazynu prowiantu nie zostały pobrane, a zadania pomyślnie zaliczone Cacy konserwacja

  2. #162
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Przed sekundą zajrzałem do gry, i również zaliczyło mi zadanie którego nawet nie miałem w planie kończyć, a mianowicie miałem ukończyć 2 przygody Ali Baba i Drugi Złodziej. Może to zgłosić to supportu żeby nie powiedzieli iż wykorzystuje bugi w grze do własnej korzyści?

  3. #163
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2016
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    to jest jedna strona medalu. po up 4xlodowa zajmuje miejsce 1 mrocznej wiezy.. czyli 800:650. Koszt miniaturyzacji trza doliczyc

    4x lodowa to 464 tokeny, a mroczna 328 tokeny. Lodową postawisz praktycznie wszędzie więc mija się to z celem aby stawiać je obok siebie tak aby zabudować powierzchnie mrocznej fortecy
    Dla jednych ważne jest miejsce dla innych koszty.

  4. #164
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Przed sekundą zajrzałem do gry, i również zaliczyło mi zadanie którego nawet nie miałem w planie kończyć, a mianowicie miałem ukończyć 2 przygody Ali Baba i Drugi Złodziej. Może to zgłosić to supportu żeby nie powiedzieli iż wykorzystuje bugi w grze do własnej korzyści?
    Jakbyście przeczytali, co było napisane po konserwacji, to byście zauważyli, że to zadanie było zaliczone celowo (było napisane o tym, że znaleźli jakieś rozwiązanie, czy obejście, czy co tam innego) i że to nie był żaden bug, tylko BB nam w ten sposób zrekompensowało jazdy ze statkiem.

  5. #165
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    to popraw te stopke, zeby prawde mowila... to nie moderatorzy przekazuja pomysl do bb po 40 pozytywnych glosach - Penelopa kiedys pisala, ze po 40 glosach na tak, pomysl jest (zakladam, ze przez polska ekipe bb, a nie modow), przekazywany "wyzej"
    Zgadza się.

    Cytat Zamieszczone przez Nilfsen Zobacz posta
    Dlaczego "Domu z Piernika" nie można ulepszac za pomocą Żetonów? Dziwne ze nie można, jak wszystkie inne budynki "populacyjne " można .
    Ponieważ Dom z Piernika można było ulepszać już wcześniej.
    Pytanie 4: Giftzwerg_1, Niemcy
    Czy planujecie możliwość dalszego ulepszenia budynków? (na przykład z poziomu 6 do ulepszenia na poziom 10)
    BB_Alex: Nie mamy planów na zwiększenie poziomów dla istniejących budynków, z 6 na 7 i wyżej.
    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  6. #166
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.12.2014
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W koszarach na 6 poziomie rekrut szkoli się w 30 sekund, po wybudowaniu poligonu w 20 sekund. Od kiedy 10 sekund stanowi 50% z 30 sekund? :O czy ja czegoś nie kumam?

  7. #167
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Nie wiem ile razy trzeba napisać żeby BB łaskawie zauważyło, że wykonanie zadań tygodniowych, jest po prostu niemożliwe, ponieważ główną przeszkodą są do wykonania przygody, których nie sposób zdobyć w takiej ilości jak trzeba w ciągu tygodnia, + przygody kooperacyjne. Ale cóż, rozumiem, że dopóki 40 osób nie będzie narzekać, to nic się nie zmieni? A samodzielne myślenie BB bez podkładki w postaci 40 niezadowolonych, którym chciało się napisać to już nie istnieje? Zwróćcie uwagę drodzy BB, że już nikomu nie chce się pisać do Was w takich sprawach, ponieważ od lat, jak to z praktyki wynika, nas po prostu ignorujecie. Chyba, że głównym celem jest kupowanie żetonów (przy wykonywaniu zadań tygodniowych) za klejnoty. Wówczas z Waszego punktu widzenia jest super.

  8. #168
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Szefuncia, tu jest wyższa matematyka BB
    Liczone toto jest tak:

    1 rekrut produkuje się przez 30 sekund. 50% szybciej, to 1.5 rekruta przez 30 sekund. Jeżeli 1.5 rekruta produkuje się przez 30 sekund, to przeliczając 1 rekrut przez 30/1.5 = 20 sekund.
    I ostatecznie 50% szybciej to 1 rekrut w 20 sekund.

    Piranus, jest możliwe... i są tacy, co toto robią...
    Ostatnio edytowane przez Glavo ; 23.11.2018 o 13:03

  9. #169
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Glavo - ja też dwa razy zrobiłem, ale dalej nie mam szans bo nie zdobędę w ciągu tygodnia np 3xAlibaba i pierwszy złodziej - nie trzymam ich 300 w magazynie by nagle móc je wykonywać. Podobnie z innym przygodami, które wpadają tylko czasem z innych przygód. Pierwszy raz może się udać, bo akurat mi zaległy 3x 2zł ale to tyle. Żeby te przygody, które wpadają rzadko można było choć u kupca kupić - ale nie można.

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Szefuncia, tu jest wyższa matematyka BB
    Liczone toto jest tak:

    1 rekrut produkuje się przez 30 sekund. 50% szybciej, to 1.5 rekruta przez 30 sekund. Jeżeli 1.5 rekruta produkuje się przez 30 sekund, to przeliczając 1 rekrut przez 30/1.5 = 20 sekund.
    I ostatecznie 50% szybciej to 1 rekrut w 20 sekund.

    Piranus, jest możliwe... i są tacy, co toto robią...
    wyzsza matematyka i psychologia w jednym

Odpowiedz w tym wątku
Strona 17 z 19 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.