Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 181

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wyzwanie tygodnia i Poligony

  1. #151
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Zacząłem to zadanko tygodniowe to juz skończę, ale za więcej to już podziękuje, Zadania się zupełnie nie opłacają do tego są strasznie durne.
    Penelopko podzieliłem sie opinią

  2. #152
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    za zadania są jeszcze punkty doświadczenia, nie same tokeny

  3. #153
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    te punkty doświadczenia z tych pseudo wyzwań to można sobie w ....
    Za epidemię na 66 lvl mam 580k expa, gdzie muszę się wydać z dziesiątki tysięcy zaawansowanych surowców plus setek elitarnego wojska, którego się nie traci w przygodach (akerbuzerzy w zbroi), plus zrobić przygody których nie idzie kupić za mapki w sklepie czy znaleźć podczas poszukiwań. Przez tydzień zrobię sobie ze stanicą na spokojnie 3 drwali (3 posiadówki po 40 minut) lub jak się zepnę to 6 drwali (3 posiadówki po 1,5 godziny, wieczorem przy kolacji oglądając film) i nie tracąc nic poza konnymi zbrojnymi i kilkoma rycerzami (według wiki) zdobędę 630k lub 1200k expa. A jak mam premium to jeszcze plus 50%. I to jest exp. A nie te ochłapy (w porównaniu do kosztu w surowcach) z "wyzwań".
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 25.11.2018 o 14:28 Powód: korekta treści

  4. #154
    Osadnik
    Dołączył
    19.10.2015
    Posty
    30
    Serwer
    Złota Góra
    tokeny i ulepszanie budynków spoko, prdukcja i takie tam spoko, zdobywanie expa spoko, ale wykonanie zadania ukończ ileś tam przygód których nie masz i nie kupisz to już kpina, albo jeszcze lepsze, ludzie mają do zrobienia 4 x jakąś kooperacyjną, i teraz siedż i módl się, żeby ktoś miał tak samo jak ty i szukaj pomocy, mi nasuwa się tylko jedno pytanie
    KOGO z BB tak poniosła fantazja, żeby dawać absurdalne zadania, które graczy wkurzą zamiast ucieszyć?
    Wyzwanie to jest wyzwanie, a nie robienie z ludzi kretynów. Mogło byc fajnie, bo pomysł dobry. Wyszło jak zawsze.
    Jest szansa na korektę przez BB i gracze już czekają

  5. #155
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Mam wydać 295 konnych arkebuzerów, 815 zbrojnych, 55 kuszników, 510 ochotników za to otrzymam 86k PD. Dziękuję na chwilę obecną kończę zabawę. Ten statek nie musi wpływać do mojego portu. Wolę w inny sposób zdobywać PD.
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  6. #156
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    koszt Tubylca w przeliczeniu na tokeny


  7. #157
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Pies te koszty, to tylko gra. Ale skąd wytrzasnąć 3x Skarb Mądrości albo Oblężone Miasto w ciągu tygodnia.

  8. #158
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no wlasnie jest to ciekawe bo 1 ludzik do dworku kosztuje 2x wiecej niz do mrocznej np

  9. #159
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    to jest jedna strona medalu. po up 4xlodowa zajmuje miejsce 1 mrocznej wiezy.. czyli 800:650. Koszt miniaturyzacji trza doliczyc

  10. #160
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    znajomy potrzebowal przygodę (Scenariusz) Serce Kniei, wiec ja i kolezanka z gildii, wyslalismy grubasow na Srednie poszukiwania , na 25 grubasow, dostalismy w sumie 1 serce kniei...

    wiec ... to jest nabijanie w butelke.. by zrobic jakies przygody, ktorych sie nie posiada.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.