Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 181

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wyzwanie tygodnia i Poligony

  1. #121
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    niesamowicie konkretnie to wyjasnila ... mogla jeszcze dodac ze przy kolejnej aktualizacja doczekamy sie kilku nowych bledow

  2. #122
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    niesamowicie konkretnie to wyjasnila ... mogla jeszcze dodac ze przy kolejnej aktualizacja doczekamy sie kilku nowych bledow
    mogła to napisać tak TUTAJ, coś co widać na głównej stronie, a nie w 1 pościku w jakimś temacie, wciśniętym między 100 innych
    bardzo nieprofesjonalne podejście, gra jest podpięta pod swoją stronę i forum, ile osób loguje się ze strony a ile z facebooka i szuka tam informacji o grze??
    chyba że muszę mieć facebooka by czegoś się dowiadywać, to przepraszam-już zakładam

  3. #123
    Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A u mnie w zadaniu wysyłam poszukiwaczy na b.długie poszukiwania i nic zadanie nie jest zaliczone. Chyba poszukiwacze moi chodzą na lewiznę i nie chcą szukać

    Jeszcze raz spróbuję może w końcu trafią
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 02:49 Powód: połączenie postów

  4. #124
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez reversi Zobacz posta
    cieszcie się, że w ogóle macie te cotygodniowe wyzwania, do mnie statek jeszcze nie dopłynął. takich osób jest sporo, a chwilowo brak jakiegokolwiek info na ten temat
    Jak to, nie czytasz wsystkich watkow na forum? :P
    "Zostanie poprawione przy nastepnej aktualizacji" :P


    I nie sadze, ze bede te zadania robic regularnie - a tych z wydawaniem wojska elitarnego to na pewno nie bede robic w ogole. Kompletny bezsens moim zdaniem, niedopasowane ilosci wydawanego wojska oraz nagrod, do kosztow wyprodukowania...

    Rozumiem, ze wyzwania to ma byc cos specjalnego (=jakis tam wysilek, cos innego niz zwykle), nawet jesli nie chce mi sie robic Wira 3 x w tygodniu... Ale wsadzac tam przygody, ktore jest trudno zdobyc, jak Sindbad i Oblezone Miasto?...

  5. #125
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    nie ma co sie denerwować , bo zadania ukladal, ktos kto w settlers nie pogral tyle, by wiedziec (lub miec wiedzę), ze nie wszystko mamy podane na tacy..

    ot wrzucili, pare zadan, mniejszym lvl po pare wojakow zrobic, duzym lvl, dowalili 2 zera i siup, zadania są..

    jak mowilem kontent ciekawy, ale wykonanie jak zawsze DNO, beda poprawki , poprawek i za 6 miechow do roku, doczekamy sie produktu odpowiedniego, pod wzgledem tresci i trudności.
    tylko de.bi.l, mogl dac przygody kooperacyjne w zadaniach "zrob dowolną przygodę"..

  6. #126
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez siemol14 Zobacz posta
    A u mnie w zadaniu wysyłam poszukiwaczy na b.długie poszukiwania i nic zadanie nie jest zaliczone. Chyba poszukiwacze moi chodzą na lewiznę i nie chcą szukać
    A wysyłasz na poszukiwanie przygód?
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  7. #127
    Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    39
    Serwer
    Kolonia
    Nie napisane zostało czy poprawione zostaną kwestie premii na koszary uwzględniające poligony. Obecnie mając poligony wrzucenie premii na koszary powoduje wydłużenie a nie skrócenie czasu werbunku. Mam nadzieje, że dziś to zostanie też naprawione.

  8. #128
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ciekawe, czy doda statek pominiętym osobom, czy zresetuje zadania wszystkim
    Swoją drogą czy ktoś już ukończył cykl? Zastanawiam się, czy kolejny wskakuje po ukończeniu, czy trzeba czekać cały tydzień? Jeśli tak to perspektywa zdobycia 1300 tokenów rocznie jest żałosna, rozumiem wtedy, że deweloper zamierza ciągnąć grę przez najbliższe 10lat, aby móc sobie podnieść całą wyspę.

  9. #129
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Było to opisane że jak ukończysz jedno drugi od razu startuje.
    Fakt ciekawe czy będzie pełen reset i jak to rozwiążą bo jednak wielu graczy jest 3 dni w plecy z zadaniami. Pomijam ich kwestie bo już wiele było opisane, ale wielu graczy odpuszcza te zadania.
    Ale czemu ta konserwa nie mogła być tradycyjnie o 8 rano tylko nowa moda od 12 do 16 haha o ile się wyrobią, o nowych błędach nie wspomnę. Pewnie czasu w koszarach nie poprawią z tego co piszą na głównej.

  10. #130
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    o 8 rano to deweloperzy jeszcze spia)
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 13 z 19 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.