Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 181

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wyzwanie tygodnia i Poligony

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    podoba mi sie to wyrównanie popa budynków - na handlu oaza dużo tańsza byla niż arabska rezydka a teraz będą miały po 110. Tak samo forteca ciągle prawie darmowa bardzo sie zmieni. I chyba ci co zamieniają arabski pałac za 2 tylko straszne domy tez nie wiedza ze oddają 500 popa a nie 200...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    podoba mi sie to wyrównanie popa budynków - na handlu oaza dużo tańsza byla niż arabska rezydka a teraz będą miały po 110. Tak samo forteca ciągle prawie darmowa bardzo sie zmieni. I chyba ci co zamieniają arabski pałac za 2 tylko straszne domy tez nie wiedza ze oddają 500 popa a nie 200...
    Od wczoraj wiedzą Ale nadal pozostaje kwestia tego gdzie wciśniesz pałac, a gdzie wejdzie straszny.

    Z rezydką fakt pojechali odrobinę, ale nic nikomu nie zabrali, więc pozostaje tylko się cieszyć tym co zyskali (ja sam niedawno wszystkie wyprzedałem :P)

  3. #23
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dzięki za wyjaśnienie z up + burzenie
    Rozważanie ile i jak dany budynek można podnieść - ok tylko kwestia że 25 żetonów na tydzień wpadnie za zadanie. A taki up jak sprawdzam to nawet 100 żetonów czyli miesiąc na jeden up .. no to fajnie może moje wnuki o ile gra będzie ciągła to skończą upowac budynki

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    spoko, oni jeszcze i tak z 10 razy będą zmieniać te opisy... tacy to profesjonalisci

  5. #25
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niekoniecznie 25 zetonow na tydzien, 7d to max w jakim musisz sie wyrobić, ale jak zrobisz wszystkie zadania w 1 dzien, to od reki masz żetony i kolejny ciąg.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    jak jest obliczany koszt tokenów?
    przykład 0 | 20 | 26 | 32

    to oznacza, że łącznie trzeba mieć 32 tokeny czy 78 tokenów?

    ps: naprawdę powinni zwiększyć populację do budynków, które nie można już podnosić, takich jak dom z piernika, bo inaczej one będą bezwartościowe... albo umożliwić podniesienie na wyższy poziom niż 6, ale to raczej się nie uda, więc ja bym zwiększył populację... inaczej w przeliczeniu ludność/pola zabudowy te budynki będą do śmieci
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 02:39 Powód: połączenie postów

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    jak jest obliczany koszt tokenów?
    przykład 0 | 20 | 26 | 32

    to oznacza, że łącznie trzeba mieć 32 tokeny czy 78 tokenów?
    1 poziom koszt postawienia budynku, co Ciebie nic nie kosztuje czyli 0
    2 poziom 20 żetonów
    3 poziom 26 żetonów
    4 poziom 32 żetony
    Razem 78 żetonów

  8. #28
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    ps: naprawdę powinni zwiększyć populację do budynków, które nie można już podnosić, takich jak dom z piernika, bo inaczej one będą bezwartościowe... albo umożliwić podniesienie na wyższy poziom niż 6, ale to raczej się nie uda, więc ja bym zwiększył populację... inaczej w przeliczeniu ludność/pola zabudowy te budynki będą do śmieci
    zawsze cos smieciem musi być, przez 6lat byly nimi mroczne fortece czy biale zamki, teraz to będą pierniki

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Fajnie, że poligonami będzie się dało handlować, już się bałem, że się będę musiał wypstrykać z wydobytego zapasu klejek

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    krotos dzieki, zmylily mnie te wartosci populacji gdzie juz byly zsumowane

    set2g ale to bez sensu niszczyc domki z piernika i posiadlosci... powinni im dodac troche populacji

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.