Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Serwer zajety

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    31.01.2013
    Posty
    61
    Serwer
    Kolonia
    Wczoraj po 22-giej mnie wywaliło i do dzisiaj nie mogę się zalogować. serwer przeciążony

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Chyba wszyscy tak mamy.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    czyli nie jestem sam
    też mnie po 22 wywaliło i teraz.. serwer przeciążony
    jak mi padną pola dyń to będę musiał kogoś z administratorów zbić

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    03.09.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Kolonia
    Witam u mnie jest to samo:{

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.01.2013
    Posty
    7
    Serwer
    Kolonia
    Czesc, sorki ale synkow nie skonczyłem i Cie blokuje, wywaliło mnie wczoraj i lipa nie da sie zalogowac.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Mam wrażenie, że ten komunikat to taka nowość, nie spotkałem się z nim wcześniej. Wprowadzili pewnie jakieś dodatkowe usprawnienia, które nijak się mają do rzeczywistości. Wczoraj nie mogłem wbić, znajomy bez problemu, więc zajętość serwera to moim zdaniem fikcja. Zajęty może być minutę, kilkanaście, ale nie całe godziny dla wybranych osób

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Ciekawa sprawa, sam zalogowałem się na swoje konto i nawet coś tam porobiłem na wyspie. Dwóm kolegom też się udało bez problemu zalogować. Ale już kolejny nie mógł i do teraz nie może. Wszyscy mniej więcej w przeciągu ostatniej godziny się logowaliśmy.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Kolonia
    Ciekawym jest, że mąż może wejść do gry bez problemu, ale gdy próbuje odwiedzić moją wyspę, czy innej osoby z problemem "serwer zajęty" to go wywala z gry i wyskakuje mu ten sam komunikat co nam. Później jednak bezproblemowo wraca do gry.
    [KAC] - gildia Krwawa Armia Ciemności zaprasza wszystkich złaknionych miłego towarzystwa i ciekawych konkursów!
    PW w grze proszę do mnie kierować ~~Kolonia~~

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Kolonia
    Zalogowałem się normalnie na serwer właśnie w tym momencie. Nie rozumiem o co chodzi.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Nie rozumiem tego, czy nie można dać informacji już nie o tym co się stało , że nie można się zalogować ale przypuszczalny czas naprawy. Czy to aż tak wiele? Słowo, przepraszamy i każdy zrozumie.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.