Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kilka pytań odnośnie gry

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.11.2018
    Posty
    1
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Kilka pytań odnośnie gry

    Cześć
    Mam kilka pytań, odnośnie gry, może ktoś za odpowiedzi. Dwa lata temu grałem trochę na serwerze Nowy Świat (chyba). Doszedłem do 37 poziomu. Później trochę mi się znudziło i zarzuciłem dalszą grę. Ostatnio naszło mnie znowu i na stary adres mailowy założyłem grę od początku na nowym serwerze (Dolina Odkrywców) myśląc, że stare konto pewnie usunięto. Ale mój brat, którego miałem w znajomych zalogował się i konto ciągle było aktywne. Ale ja niestety nie mogę się zalogować na to stare konto. I tu pytania:
    1. Czy zakładając nową grę na innym serwerze usunąłem stare konto?
    2. Jeśli nie, to czy mogę się na nie w jakiś sposób zalogować?
    3. Czy można w grze sprawdzić na jakim serwerze/świecie jest się zalogowanym?
    4. Czy można zaprosić do znajomych kogoś, kto gra na innym świecie?
    Z góry dzięki za odpowiedź

  2. #2
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Girdan Zobacz posta
    Cześć
    Mam kilka pytań, odnośnie gry, może ktoś za odpowiedzi. Dwa lata temu grałem trochę na serwerze Nowy Świat (chyba). Doszedłem do 37 poziomu. Później trochę mi się znudziło i zarzuciłem dalszą grę. Ostatnio naszło mnie znowu i na stary adres mailowy założyłem grę od początku na nowym serwerze (Dolina Odkrywców) myśląc, że stare konto pewnie usunięto. Ale mój brat, którego miałem w znajomych zalogował się i konto ciągle było aktywne. Ale ja niestety nie mogę się zalogować na to stare konto. I tu pytania:
    1. Czy zakładając nową grę na innym serwerze usunąłem stare konto?
    2. Jeśli nie, to czy mogę się na nie w jakiś sposób zalogować?
    3. Czy można w grze sprawdzić na jakim serwerze/świecie jest się zalogowanym?
    4. Czy można zaprosić do znajomych kogoś, kto gra na innym świecie?
    Z góry dzięki za odpowiedź
    Ad.1, ad.2
    To pytanie najlepiej zadać administracji. O ile dobrze pamiętam, przy rejestracji powinno wyskoczyć, że dany mail jest już zajęty, a rejestrując się ponownie utworzyłeś nowe konto uplay. Możliwe więc, że doszło do (i tu krótki cytat z regulaminu usługi uplay):
    UBISOFT może zawiesić lub zamknąć Konto Użytkownika i zakończyć możliwość korzystania przez Użytkownika z jednej lub większej liczby Usług lub części Usługi, w każdym czasie, automatycznie i bez konieczności uzyskania w tym zakresie decyzji sądu, po wysłaniu e-mailem lub pocztą formalnego wezwania do zaprzestania naruszeń lub przedstawienia dowodu, iż wezwanie do zaniechania zostało zlekceważone przez okres piętnastu (15) dni kalendarzowych, lub bez wypowiedzenia jeżeli obiektywnie naruszenie nie może zostać usunięte, jeżeli zostanie potwierdzone lub jeżeli UBISOFT posiada uzasadnione podstawy, aby sądzić, iż:

    Użytkownik twierdzi, że jest inną osobą lub podmiotem lub mylnie przedstawia swoją tożsamość,
    Użytkownik nie przestrzega Warunków lub innych specjalnych warunków odnoszących się do konkretnej Usługi lub Usług,
    Użytkownik narusza obowiązki prawne lub umowne;
    Użytkownik narusza prawa autorskie,
    Użytkownik zachowuje się niewłaściwie lub niezgodnie z przyjętymi normami w ramach Usług, włączając w to, bez ograniczeń, zachowanie na Forach,
    konto Użytkownika było nieaktywne przez okres dłuższy niż sześć miesięcy i Użytkownik nie ma dostępu do płatnych funkcjonalności
    Ale to możesz potwierdzić jedynie kontaktując się z supportem.
    Ad.3
    Najeżdżając kursorem na kartę przeglądarki z tso wyświetli Ci się dymek, zawierający nazwę świata, na którym grasz.
    Ad.4
    Nie.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    rejestracja na ten sam adres email nie powinien być możliwy, sprawdz czy nie logowałeś sie przez fb

  4. #4
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    rejestracja na ten sam adres email nie powinien być możliwy, sprawdz czy nie logowałeś sie przez fb
    Jest to możliwe, jeżeli jedno konto jest założone poprzez UBI a kolejne poprzez FB.
    Oczywiście jest to niezgodne z regulaminem, dlatego proszę o kontakt z naszą pomocą techniczną.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    01.01.2013
    Posty
    30
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam pytanie jaki jest sens wyznaczać graczom zadania z koloniami (mam uzbierać granit) jak na 27 poszukiwaczy ŻADEN !!! nie znalazł koloni z granitem, jeżeli to jest "losowość" i rachunek prawdopodobieństwa to ja chyba... roześmieję się w głos. Pozdrawiam r0sadr.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez r0sadr Zobacz posta
    Mam pytanie jaki jest sens wyznaczać graczom zadania z koloniami (mam uzbierać granit) jak na 27 poszukiwaczy ŻADEN !!! nie znalazł koloni z granitem, jeżeli to jest "losowość" i rachunek prawdopodobieństwa to ja chyba... roześmieję się w głos. Pozdrawiam r0sadr.
    Masz możliwość wyłączenia zadań w poszukiwaczu związanymi z PvP.

  7. #7
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.