Zamknięty wątek
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Nie dawno tak było, że o 20 się gracze dopiero mogli logować. Coś BB to w krew wchodzi.

  2. #92
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Już można się logować 14,10 - nie jest źle

  3. #93
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiem, być może jakaś logika jest w tym ukryta, ale z 3d3h4m czasu do zakończenia produkcji w koszarach, po dostawieniu poligonu zrobiło mi się 5d16h18m.
    Tak tylko mówię.

  4. #94
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak jak przypuszczałem, od razu jedno z pierwszych zadań tygodniowych już mnie przerasta.
    Tak samo cena poligonów chyba jest wyższa od tej o której się mówiło, czy ja coś źle zapamiętałem? Oczywiście cena w kiełkach.

  5. #95
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Niestety tak jak się obawiałam, informatycy się napracowali i wszystkie te nowości można wyrzucić do śmieci.

    Podobnie jak w poszukiwaczu zadania są absurdalne, tam poza kilkoma przypadkami ciągle dostaję do wykonania węża morskiego lub oblężone miasto. Tu dostałam oblężone miasto, kolega też, inny dostał zrobienie dwa razy 2 złodzieja. nawet robiąc zadania w ciągu tygodniowym, to ile trzeba natłuc drwali żeby dostać 2 złodzieja? a ile innych przygód żeby trafić oblężone miasto?

    No przykro, dla mnie to kolejna "zachęta" aby rozstać się z tą grą, wielu starych graczy jest jak ja zmęczonych, no chyba że BB na tym zależy aby starzy gracze przestali obciążać serwery.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Poligon elitarny. Premia x4. KZ na 12 h 575 sztuk. Po wybudowaniu poligonu całe 650. Zadania cotygodniowe zgodnie z wcześniejszymi odłożone na półkę.Wyrzucić wojsko elitarne z 1,5 dnia produkcji, aby otrzymać 63 tysiące doświadczenia .

  7. #97
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.07.2016
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Wiem, być może jakaś logika jest w tym ukryta, ale z 3d3h4m czasu do zakończenia produkcji w koszarach, po dostawieniu poligonu zrobiło mi się 5d16h18m.
    Tak tylko mówię.
    Miałem podobnie
    stan „produkcji” wojska - 15 dni 14 h 50 min.
    po postawieniu poligonu - 10 dni 9 h 51 min.
    po rzuceniu Skunksa - 28 dni 5 h 33 min.
    i po dodaniu strefowej premii - 27 dni 13 h 32 min.

    Na razie trochę mi brakuje klejek do drugiego poligonu, ale jak wróci rodzina do domu to spróbuje pożyczyć z jeden poligon i zobaczę czy zwolni czy przyspieszy

  8. #98
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta

    to ile trzeba natłuc drwali żeby dostać 2 złodzieja? a ile innych przygód żeby trafić oblężone miasto?
    zgadzam się całkowicie- na nowym świecie nawet na handlu nie ma. Może powinno się wstawić te przygody do kupca skoro są w zadaniach (tylko nie za jakąś absurdalną cenę)

  9. #99
    konkur4
    Myślę, że zbyt poważnie podchodzicie do tematu. Jednak nagroda w postaci gwiezdnych w takiej ilości wymaga trochę wkładu własnego. Nie wszystko, co pojawia się w grze, musi zostać ukończone, czasami wystarczy dać sobie spokój. No ale jasne, chytrość bierze górę nad rozsądkiem.

  10. #100
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Myślę, że zbyt poważnie podchodzicie do tematu. Jednak nagroda w postaci gwiezdnych w takiej ilości wymaga trochę wkładu własnego. Nie wszystko, co pojawia się w grze, musi zostać ukończone, czasami wystarczy dać sobie spokój. No ale jasne, chytrość bierze górę nad rozsądkiem.
    Zaraz tam chytrość. Ja bym chciała zrobić bo to zawsze jakieś nowe wyzwanie, ale skoro nie mam przygody (lub dopóki jej nie zdobędę) to odpuszczę i dziury w niebie nie będzie. Tylko bb dając zadanie- nie daje narzędzi- szkoda.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 20.11.2018 o 16:44

Zamknięty wątek
Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.