Zamknięty wątek
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Wy tak na poważnie??
    Potrzeba wam 5 poligonów albo więcej ??
    Przecież pamiętajcie że XXL wprowadzono z ograniczeniem do 75 lvl i jak za szybko tam każdy dojdzie zacznie się ponowne marudzenie że co tutaj robić lvl osiągnięty.
    Przecież co to da że szybciej ten lvl wbije się wygramy coś?
    Oczywiście każda nowość fajna jak najbardziej 1 szt kupie tylko za tym stoi inna kwestia budynki te nie są już 1x1 a coraz większe a miejsca za dużo też nie ma.

  2. #42
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Przecież pamiętajcie że XXL wprowadzono z ograniczeniem do 75 lvl i jak za szybko tam każdy dojdzie zacznie się ponowne marudzenie że co tutaj robić lvl osiągnięty.
    Nikt tam nie dojdzie za szybko a wiekszosc nie dojdzie w ogole.

    Szybkosc produkcji wojska ma akurat trzeciorzedne znaczenie w temacie wbijania max lvl.

    Poza tym to nie marudzenie ze max level osiagniety tylko normalny proces w kazdej normalnej grze w ktorej wprowadzony content w pewnym momencie trzeba zastapic nowszym. Jesli max level jest ustalony tak, zeby wiekszosc ludzi do niego nie doszla to nie jest rozwiazanie problemu marudzenia tylko wyraz lenistwa ze strony developerow.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #43
    konkur4
    Nigdy nie było budynków 1x1 tyle zajmują ozdoby typu kwietne grządki, budynki od początku miały rozmiar 2x2, i tyle samo też zajmują garnizony.
    Co do kwestii miejsca, to teraz będzie ku temu okazja, żeby zaprzestać z praktykami chomikowania wojska na weekend pg czy coś w tym stylu, tylko doprodukowywać regularnie na potrzeby grania. Nawalicie tych rezydencji, lodowych, dworów i innych budynków do populacji, i narzekacie na brak miejsca, tylko na co komu po 60, 70, 80k populacji? Wywalisz jedną lodową, postawisz 1 garnizon, lub wywalisz wspaniałą rezydkę i od razu się 4 garnizony zmieszczą.

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Gra ma problemy z zalogowaniem się na konto , BB pomóżcie plis.

  5. #45
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.10.2015
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nikt tam nie dojdzie za szybko a wiekszosc nie dojdzie w ogole.

    Szybkosc produkcji wojska ma akurat trzeciorzedne znaczenie w temacie wbijania max lvl.
    Ciekawe. Zapomnij o premiach na koszary wszelkiego rodzaju i pobaw się we wbijanie lvl. Szybkość produkcji wojska jest najwęższym gardłem w całym tym procesie

  6. #46
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nikt tam nie dojdzie za szybko a wiekszosc nie dojdzie w ogole.

    Szybkosc produkcji wojska ma akurat trzeciorzedne znaczenie w temacie wbijania max lvl.

    Poza tym to nie marudzenie ze max level osiagniety tylko normalny proces w kazdej normalnej grze w ktorej wprowadzony content w pewnym momencie trzeba zastapic nowszym. Jesli max level jest ustalony tak, zeby wiekszosc ludzi do niego nie doszla to nie jest rozwiazanie problemu marudzenia tylko wyraz lenistwa ze strony developerow.
    a ja tam pomimo 75 planuje pare kupic :>
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  7. #47
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Turisme Zobacz posta
    Ciekawe. Zapomnij o premiach na koszary wszelkiego rodzaju i pobaw się we wbijanie lvl. Szybkość produkcji wojska jest najwęższym gardłem w całym tym procesie
    Bzdura, podstawowym problemem w calym procesie jest odpowiednia dostepnosc odpowiednich przygod i posiadanie czasu na ich zrobienie.

    Przy obecnie dostepnych buffach mozna bez wiekszych problemow wyprodukowac wojsko na 6-7 drwali dziennie, tylko trzeba jeszcze miec mozliwosc tyle kupic ( i miec mozliwosc robienia tego regularnie przez bardzo dlugie odcinki czasu) oraz miec czas zeby to przerobic. Jesli ktos ma dziennie 2-3h na aktywna gre to bez problemu moze miec nadprodukcje wojska.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 14.11.2018 o 19:19
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Bzdura, podstawowym problemem w calym procesie jest odpowiednia dostepnosc odpowiednich przygod i posiadanie czasu na ich zrobienie.

    Przy obecnie dostepnych buffach mozna bez wiekszych problemow wyprodukowac wojsko na 6-7 drwali dziennie, tylko trzeba jeszcze miec mozliwosc tyle kupic ( i miec mozliwosc robienia tego regularnie przez bardzo dlugie odcinki czasu) oraz miec czas zeby to przerobic. Jesli ktos ma dziennie 2-3h na aktywna gre to bez problemu moze miec nadprodukcje wojska.
    Z mojego punktu widzenia jakoś tych gardeł w ogóle nie widzę.
    Drwali mam w gwieździe 154, skupowałem regularnie za wartościowe rzeczy, których nie nadążam/nie mam potrzeby wykorzystywać (np. Morsowanie/Wspinaczka).
    W evencie zrobiłem kilkadziesiąt Skarbów Mądrości, które też kupiłem bez większego wysiłku. Wojsko (tak jak mówisz) bez problemów robię na 6-7 Drwali dziennie (a czasu mam na 2-3). Coś mi się zdaje, ze akurat tutaj kwestia jest tego, jak dużo jestem gotów przepłacić.
    Coś tam Alex wspominał, że noszą się z zamiarem wprowadzenia Drwala do sklepu (oby nie w cenie Wikingów), więc problem dostępności byłby jeszcze mniejszy.
    Tak więc największym problemem w moim odczuciu jest czas, którego poświęcenie jest moim wyborem z którym jednak gra ma niewiele wspólnego.
    Poziom 75, przy obecnych buffach, wbiłbym teraz w niecały rok ale wskoczę na 70 (zostało mi 26kk XP, czyli przy moim graniu niecałe 2 tygodnie) i kończę zabawę w gonitwę po poziomach. Moje lamenty w tym temacie sprzed paru miesięcy też wydają mi się już dość abstrakcyjne. Zaczynam się wręcz zastanawiać, czy dostępne opcje nie spowodowały, że ten 75 można teraz osiągnąć za szybko...

  9. #49
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Wojsko (tak jak mówisz) bez problemów robię na 6-7 Drwali dziennie (a czasu mam na 2-3). Coś mi się zdaje, ze akurat tutaj kwestia jest tego, jak dużo jestem gotów przepłacić. (...)
    Poziom 75, przy obecnych buffach, wbiłbym teraz w niecały rok ale wskoczę na 70 (zostało mi 26kk XP, czyli przy moim graniu niecałe 2 tygodnie) i kończę zabawę w gonitwę po poziomach. Moje lamenty w tym temacie sprzed paru miesięcy też wydają mi się już dość abstrakcyjne. Zaczynam się wręcz zastanawiać, czy dostępne opcje nie spowodowały, że ten 75 można teraz osiągnąć za szybko...
    Cos mi sie widzi ze znowu sie pomyliles w obliczeniach, bo 70 to ciut mniej niz 1/3 75 levelu, a robiac 2-3 drwale dziennie nie dobijasz do 1M expa/ dzien, wiec ostatnie 5 leveli to duzo blizej 2,5 roku niz 1 roku tak jak piszesz.

    Druga sprawa to imho pisanie o tym, ze exp wbija sie za szybko jest niedorzeczne, bo :

    1) znakomita wiekszosc graczy nie jest na naszych levelach
    2) znakomita wiekszosc graczy nie ma naszych mozliwosci produkcyjnych
    3) znakomita wiekszosc graczy nie ma mozliwosci spedzania takich ilosci czasu na grze jakie my spedzamy/ spedzalismy na jakims etapie dochodzenia do leveli ktore mamy teraz.

    Co z tego, ze garstka graczy wbila max level w 1,5 roku, a kolejne trzy garstki moze wbija w ciagu 4-5 lat od aktualizacji, skoro dla przecietnego gracza to moze nadal byc kwestia 1-2 dekad ? To jest niedorzeczne z puntku widzenia pojedynczej gry, w szczegolnosci gdy (ze wzgledu na wykladniczy wzrost expa potrzebnego na level) wieksza czesc tej drogi nie ma nawet pokrycia w contencie.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 14.11.2018 o 21:52
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!...
    Ten wierszyk by Shadow_mk jest najlepszym komentarzem aktualizacji w grze.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.