Zamknięty wątek
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #121
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Ludzie, zadania tygodniowe nie są przymusowe, nie dasz rady, nie masz zasobów, nie masz czasu, nie robisz, trudno to zrozumieć?

  2. #122
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    generalnie po wybudowaniu poligonu z kolejki na skunksie na 13 dni, kolejka wzrosła mi na 25 dni. Więc premia z poligonu jest sroga :] dobrze, że był za łodygi a nie klejnoty. Przy premii na koszarach niby pojedyncza paczka idzie szybciej, ale czas za całość wyświetla się zwiększony. Bez premii wyświetla się wszystko poprawnie, ale po premii... jest lipa.

    A co do zadań. Oczywiście są dobrowolne, ale.... Wprowadzenie do gry elementu, którym nikt, lub większość graczy, nie jest zainteresowana ze względu na jego głupotę i potencjalną bezużyteczność, a przede wszystkim nieopłacalność pod każdym możliwym względem jest chyba samo w sobie pozbawione sensu i nie świadczy o rozwijaniu gry, ale raczej pozbawionych sensu działaniach mających stworzyć złudzenie rozwoju gry...? Choć może się mylę...

    Epidemia: poza innymi beznadziejnymi zadaniami, i dziesiątkami tysięcy surowców do wydania na pierwszym etapie masz wyszkolić i wydać 415 Rycerzy i 295 akerbuzerów w zbroi (plus rekruci i konnica). Za to dostaniesz 42k expa. Za całą Epidemię masz ok. 580k expa. Otrzymasz je, jeśli ukończysz zadanie w tydzień. W tydzień tracąc 415 rycerzy i ZERO akerbuzerów w zbroi zrobię sobie 11 drwali (zrobienie drwala to ok. 40 minut), co da mi ok 2000k expa. Nawet gdybym zrobił jednego drwala dziennie za tydzień mam 1400k expa, tracąc 245 rycerzy. Więc po kiego grzyba robić głupie zadanie? Dla 25 tokenów? Mając ok 25k populacji, która jest przydatna do szkolenia wojska na przygody (w drwalu traci się ok 400 ludków - 25k populacji pozwala zrobić ok 40 drwali) jej zwiększanie w "nieskończoność" nie ma żadnego celu ani sensu. A już na pewno nie takim kosztem jak wymyśliło to bb.
    Ale oczywiście mogę się mylić i nie dostrzegam jakiejś potencjalnej super korzyści z robienia tygodniowych wyzwań. No może poza czyszczeniem magazynu i koszar z dziesiątek i setek tysięcy surowców oraz elitarnych jednostek nie traconych nigdzie indziej. W końcu puste magazyny to... szczęśliwe magazyny... :]

    Osobiście zadań tych robić na pewno nie będę, i sądzę, że co rozsądniejsi również je sobie odpuszczą bo są generalnie pozbawione sensu i logiki. Moim zdaniem. Wolę te jednostki spożytkować dużo lepiej, a surowce zostawić na eventy niż wywalać je cotygodniowo do kosza.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 21.11.2018 o 11:44

  3. #123
    Osadnik
    Dołączył
    27.08.2012
    Posty
    126
    Serwer
    Słoneczny Gród
    rolnik35 ... podpinam się pod każdym Twoim stwierdzeniem. Zaczęłam robić pierwsze wyzwanie, ale nawet nie wiem czy skończę. Wiem na pewno, że będzie ono ostatnie. Robienie tych wyzwań nie ma najmniejszego sensu, moim zdaniem

  4. #124
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2016
    Posty
    23
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Ludzie, zadania tygodniowe nie są przymusowe, nie dasz rady, nie masz zasobów, nie masz czasu, nie robisz, trudno to zrozumieć?
    masz rację geniuszu, BB się postarało by nie były obowiązkowe i część z ludzi w ogóle ich nie ma

  5. #125
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    kontent, jest super, ale wykonanie to DNO, jeśli jest zrób 3 przygody, a dopiero potem jest wytrenuj taka a taka ilość wojaków, jak nie można było tego połączyć..

    jak pozmieniają kolejność, wpierw wytrenuj, potem wydaj i wywala konkretna przygodę, to może coś z tego będzie i te podwójne ilości do wydawania, tez niech wywala, bo bez tego. to kiszka jest obecnie.. jakby nie mogło być wyprodukuj tyle a tyle i potem te ilość , wydać .

    eh, chyba duza ilosc graczy zrobi toto raz.. w tym i JA.

    Wielka Szkoda..
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 21.11.2018 o 12:24

  6. #126
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    może i te zadania nie są obowiązkowe , ja jeszcze wcale ich nie mam - uważam , że ustawianie ich po konkretne przygody i zrobienie woja nie jest dobre, ja od zawsze robie zadania dodatkowe - obecnie te za łodygi - trudno będzie połaczyć jedne z drugimi , przy takim zuzyciu surki , produkcji woja czy robieniu konkretnych przygod - zwłaszcza kooperacyjnych odpuszcze je sobie , moze gdyby nie byly ograniczone tygodniowo to jakos by poszlo - a ci chętni do ich ciągłego robienia mogliby je robic non stop tak jak zadanka za łodygi , konczysz czekasz na kupno nastepnego i lecisz

  7. #127
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Te wyzwania tygodniowe skończą jak kolonie, do czasu aż nie dali do zamku populacji - choć to był tylko chwilowy zryw do ich zrobienia.
    To samo będzie z tymi zadaniami, patrząc na to ile i czego trzeba naprodukować
    Poligon fajnie tylko że wersja klejki bez limitu - hm, tylko ile tego można nakupić, licząc jeden 8k a przydało by się z 10 czyli 80k dziękuje

    I czekamy na konserwę kiedy te błędy będą naprawione, o ile będa chcieli je usunąć - oby tylko nie było to za miesiąc lub wcale

  8. #128
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    mnie do ekspedycji skutecznie zniechecili nawet zamku nie upnełam na max

  9. #129
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    rolnik35 w 100% popieram. Ci którzy obliczali te zadania z pewnością nigdy w settlersy nie grali, ewentualnie zatrzymali się na poziomie 10. Zastosowanie przeliczników podobne jak w słynnych aczkolwiek chyba już całkowicie wymarłych koloniach. Tam też stosowano podobną zasadę - aby zyskać 2000 żelaza, wydaj 4000 żelaza i 2000 wojska ;-) To tylko proporcje a nie dokładne dane. Gdy pisałem w tej sprawie otrzymałem odpowiedź, że wg nich się opłaca. Więc może tutaj podobni geniusze matematyczni to liczyli i wg nich też się opłaca. Idea żetonów świetna i super pomysł, ale wykonanie TRAGICZNE! Zrobiłem jeden ciąg zadań tygodniowych i to jest ostatni raz o ile nie zostaną wprowadzone logiczne zmiany.

    Zresztą po co piszemy i podpowiadamy sensowne zmiany. BB nawet jeśli to łaskawie przeczyta i tak będzie przekonane jak zwykle o własnej nieomylności i wielkości i zostanie jak jest, bo przyznanie się do błędu byłoby czymś niewyobrażalnym. Dlatego szkoda, że super pomysł z żetonami upadł pierwszego dnia po wprowadzeniu ;-(
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 03:10 Powód: połączenie postów

  10. #130
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Piranus Zobacz posta
    Zresztą po co piszemy i podpowiadamy sensowne zmiany. BB nawet jeśli to łaskawie przeczyta i tak będzie przekonane jak zwykle o własnej nieomylności i wielkości i zostanie jak jest, bo przyznanie się do błędu byłoby czymś niewyobrażalnym. Dlatego szkoda, że super pomysł z żetonami upadł pierwszego dnia po wprowadzeniu ;-(
    pomysl byl dobry ale wykonanie jak zawsze do bani ...

Zamknięty wątek
Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.